Edward7
97.2K
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Edward7
Droga do faszyzmu: wybrukowana nakazami szczepień i zmową korporacyjną

Twarda zmowa między Techno-Corporate State a rządem USA w sprawie mandatów na szczepionki jest jedynie najnowszym przejawem zakresu, w jakim faszystowskie siły działają na rzecz obalenia naszej konstytucyjnej republiki i unieważnienia praw jednostki.
Na początku listopada 2021 r. administracja Bidena wytyczyła linię dla …More
Droga do faszyzmu: wybrukowana nakazami szczepień i zmową korporacyjną

Twarda zmowa między Techno-Corporate State a rządem USA w sprawie mandatów na szczepionki jest jedynie najnowszym przejawem zakresu, w jakim faszystowskie siły działają na rzecz obalenia naszej konstytucyjnej republiki i unieważnienia praw jednostki.
Na początku listopada 2021 r. administracja Bidena wytyczyła linię dla ponad 100 milionów amerykańskich pracowników : aby zaszczepiła się przeciwko COVID-19 (do 22 listopada dla pracowników federalnych i 4 stycznia dla federalnych wykonawców i firm zatrudniających ponad 100 pracowników) lub inaczej.
Albo co innego?
Dla wielu osób, które szczerze sprzeciwiają się szczepieniu, czy to ze względu na ich przekonania religijne, czy inne medyczne lub filozoficzne obawy, nieprzestrzeganie nakazów szczepień w miejscu pracy będzie oznaczać utratę pracy i możliwość braku zasiłku dla bezrobotnych.
Jedno z badań przeprowadzonych przez Towarzystwo Zarządzania Zasobami Ludzkimi oszacowało, że 28% zatrudnionych Amerykanów nie dostałoby szczepionki przeciw COVID, nawet gdyby oznaczało to utratę pracy.

Chociaż OSHA (Administracja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy) wymaga, aby pracownicy otrzymywali wynagrodzenie za czas potrzebny na zaszczepienie i wyzdrowienie po wszelkich skutkach ubocznych, ci, którzy odmawiają szczepienia, ale zachowują pracę, będą musieli co tydzień testować negatywny wynik na obecność COVID i można zmusić do ponoszenia kosztów tych cotygodniowych testów . Pracownicy służby zdrowia nie mają możliwości przeprowadzenia testów : to szczepionka albo nic.
Aby dodać sił rządowi, firmy, które naruszają zasady mandatu w miejscu pracy, „ mogą liczyć się z kwotą do 13 653 USD za każde naruszenie w przypadku poważnych naruszeń i 10 razy więcej w przypadku umyślnych lub powtarzających się naruszeń”.
Innymi słowy, jak pisze Katrina Trinko dla USA Today , „rząd zamienia pracodawców – którzy nie są opłacani przez rząd ani dla niego nie pracują – w armię egzekwujących szczepionki ”.
Wiesz, kto nie ucierpi w wyniku tych nakazów szczepień? Państwo korporacyjne ( producenci, dystrybutorzy i dostawcy opieki zdrowotnej ), które otrzymały zbiorczą kartę „wyjdź z więzienia”, aby uchronić ich od odpowiedzialności za wszelkie obrażenia lub śmierć spowodowane przez szczepionki.
Podczas gdy ten mandat szczepionkowy jest przedstawiany jako mandat „ukierunkowany”, w przeciwieństwie do mandatu krajowego, który ma wpływ na całą populację, skutecznie pozostawia osobom szczerym sprzeciwu wobec szczepionki przeciw COVID bardzo niewiele opcji poza całkowitą zgodnością lub bezrobociem.
To już dawno przestało być debatą o tym, jak najlepiej chronić ludność przed nieznaną pandemią. Stało się raczej masowo inwazyjnym, przymusowym i autorytarnym atakiem na prawo jednostki do suwerenności nad własnym życiem, sobą i własnością prywatną.
Jako takie, te mandaty COVID-19 stały się nowym polem bitwy w rządowym przeciąganiu liny o autonomię cielesną i indywidualną suwerenność.
Już teraz przed sądami piętrzą się wyzwania prawne dla tych mandatów dotyczących szczepień. Niedługo podzielone orzeczenia sądów okręgowych trafią do Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych, który zostanie poproszony o rozstrzygnięcie, czy te mandaty stanowią nadużycie rządu, czy też naturalne rozszerzenie tak zwanych uprawnień nadzwyczajnych rządu.
Z każdym nowym orzeczeniem sądu, które upoważnia korporacje i rząd do stosowania twardych taktyk w celu zapewnienia zgodności ze szczepionkami, z każdym nowym mandatem w miejscu pracy, który zmusza pracowników do wyboru między ich prawem do autonomii cielesnej a środkami do życia gospodarczego, oraz z każdym nowym aktem prawnym która izoluje korporacje i rząd przed pociągnięciem do odpowiedzialności za obrażenia i zgony spowodowane szczepionkami , nasze zainteresowanie własnością naszych ciał maleje.
Jako minimum, nasze prawo do indywidualnej suwerenności nad naszym życiem i naszymi ciałami jest uzurpowane przez żądnych władzy autorytarnych; chciwe, samoobsługowe korporacje; egoistyczne Niania Staters, które myślą, że wiedzą, co jest najlepsze dla reszty społeczeństwa; oraz krótkowzroczna, ale mająca dobre intencje ludność, która nie rozumie długoterminowych konsekwencji zamiany swoich podstawowych wolności na tymczasowe obietnice bezpieczeństwa i ochrony.
Jesteśmy teraz bardziej bezbronni niż kiedykolwiek wcześniej.
Ta debata na temat autonomii ciała, która obejmuje szerokie terytorium, od przymusowych szczepień, aborcji i eutanazji po przymusowe pobieranie krwi, nadzór biometryczny i podstawową opiekę zdrowotną, ma daleko idące konsekwencje dla tego, kto może decydować o tym, co stanie się z naszymi ciałami podczas spotkania z urzędnikami państwowymi .
Na co dzień Amerykanie są już zmuszani do rezygnowania z najbardziej intymnych szczegółów tego, kim jesteśmy — naszego biologicznego składu, naszych planów genetycznych i naszych danych biometrycznych (charakterystyka i struktura twarzy, odciski palców, skan tęczówki itp.) — w celu usuń przeszkodę prawie nie do pokonania, która w coraz większym stopniu definiuje życie w Stanach Zjednoczonych: jesteśmy teraz winni, dopóki nie udowodnimy swojej niewinności.
To tylko popycha nas o krok dalej w kierunku społeczeństwa totalnej kontroli, w którym rząd w zmowie z Korporacyjną Ameryką decyduje, kto jest „godny” bycia dopuszczonym do udziału w społeczeństwie.
W tej chwili szczepionki COVID-19 są magicznym biletem do uzyskania dostępu do „przywilejów” życia społecznego. Mając już uwarunkowane społeczeństwo do idei, że bycie częścią społeczeństwa jest przywilejem, a nie prawem, taki dostęp można łatwo uzależnić od oceny kredytu społecznego, wartości czyichś poglądów politycznych lub stopnia, w jakim jest się gotowym do przestrzegania. nakazów rządu, bez względu na to, jakie by one nie były.
Rząd toczy się proces sądowy i ustanawia nowe ramy prawne, w których dyktaty drobnych biurokratów mają większą wagę niż niezbywalne prawa obywateli.
Kiedy wszystko, co posiadamy, wszystko, co zarabiamy, wszystko, co mówimy i robimy – nasze życie – zależy od życzliwości agentów rządowych i akcjonariuszy korporacyjnych, dla których zysk i władza zawsze przebijają zasady, wszyscy powinniśmy być nieufni i przestraszeni.
Jak wyjaśniam w mojej książce Battlefield America: The War on the American People i jej fikcyjnym odpowiedniku The Erik Blair Diaries , nic dobrego nie może pochodzić z taktyk totalitarnych — bez względu na to, jak życzliwie się prezentują — które są używane do tego, abyśmy się kulili, obawiali i przestrzegać nakazów rządu.
autor: John W. Whitehead i Nisha Whitehead | Instytut Rutherforda

infowars.com
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Elkam pewnie jest bardzo zadowolony i zaciera ręce z radości!
wacula25wp.pl
Informacje o pojawieniu się śmierci Le Galliad na koronawirusa, media zauważyły, że była ona zaszczepiona dwoma dawkami. O przyjęciu szczepionki na COVID-19O śmierci zawodniczki napisał m.in. dziennik "Le Parisien". Le Galliard była doświadczoną zawodniczką która w swoim dorobku miała mistrzostwo kraju itp. Jak widać z jaką groźną zarazą śmiertelną mamy do czynienia .Dlatego szczepmy się szybciej.…More
Informacje o pojawieniu się śmierci Le Galliad na koronawirusa, media zauważyły, że była ona zaszczepiona dwoma dawkami. O przyjęciu szczepionki na COVID-19O śmierci zawodniczki napisał m.in. dziennik "Le Parisien". Le Galliard była doświadczoną zawodniczką która w swoim dorobku miała mistrzostwo kraju itp. Jak widać z jaką groźną zarazą śmiertelną mamy do czynienia .Dlatego szczepmy się szybciej.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wacula zamknij się głupku!!! Idź się sam zaszczep i swoją rodzinę i to najlepiej przyjmij trzy dawki naraz!!! Głupków nie ma co się żałować, najbardziej tylko, szkoda ich Duszy, która jest nieśmiertelna i może iść na wieczne potępienie. Może Pan Bóg głupich ludzi będzie sądził łagodniej ? Panie Jezu zlituj się nad tymi głupimi zaszczepionymi, bo nie wiedzieli co czynią. Ratuj ich Dusze przed …More
Wacula zamknij się głupku!!! Idź się sam zaszczep i swoją rodzinę i to najlepiej przyjmij trzy dawki naraz!!! Głupków nie ma co się żałować, najbardziej tylko, szkoda ich Duszy, która jest nieśmiertelna i może iść na wieczne potępienie. Może Pan Bóg głupich ludzi będzie sądził łagodniej ? Panie Jezu zlituj się nad tymi głupimi zaszczepionymi, bo nie wiedzieli co czynią. Ratuj ich Dusze przed wieczną karą.
wacula25wp.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Ile razy mam ci mówić żebyś do mnie nie pisała czy chcesz żebym cię zablokował .A sama blokujesz konwersacje ŁADNIE TO TAK i jeszcze obrażasz -PRZESTAŃ PISAĆ DO MNIE
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wacula, to nie wymądrzaj się na tematy, o których nie masz pojęcia. Namawiasz ludzi do śmiercionośnego ,,szczepienia'' i ja mam milczeć? Gdybym cię dorwała to byś jeszcze odebrał siarczysty policzek z jednej i z drugiej strony. Wacula mówienie prawdy nie jest obrazą, chyba, że jesteś przebiegłym lisem i tylko udajesz głupka. Ale to wtedy by znaczyło, że jesteś mordercą. Nie wiem co jest lepsze ? …More
Wacula, to nie wymądrzaj się na tematy, o których nie masz pojęcia. Namawiasz ludzi do śmiercionośnego ,,szczepienia'' i ja mam milczeć? Gdybym cię dorwała to byś jeszcze odebrał siarczysty policzek z jednej i z drugiej strony. Wacula mówienie prawdy nie jest obrazą, chyba, że jesteś przebiegłym lisem i tylko udajesz głupka. Ale to wtedy by znaczyło, że jesteś mordercą. Nie wiem co jest lepsze ? Wydaje mi się, że chyba wolałabym być nieświadomym głupkiem, niż mordercą, namawiających ludzi do przyjęcia zastrzyku śmierci!
wacula25wp.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA powodzenia w twojej głupocie 🥴 🥴 🥴 🥴 🤥 🤥 🤥