Peter(skala)
1592

Totalita po taliansky: Povinné covid pasy na všetkých pracoviskách. Kto ho nemá, bude vyhodený!

Veľký reset v talianskom prevedení, dostáva zrejme svoju definitívnu totalitnú fazónku. Vláda talianskeho premiéra Maria Draghiho včera jednomyseľne odhlasovala povinné covid pasy na všetkých pracoviskách. Informovala o tom talianska tlačová agentúra ANSA.

Zelené ceritifikáty, alebo tiež covid pasy v Taliansku obsahujú informáciu, že je človek zaočkovaný, prekonal covid alebo má negatívny test nie starší ako dva dni. Testy si samozrejme zaplatia v lekárňach, takže farmaceutický biznis si príde na svoje aj bez očkovania.

Povinnosť nosiť covid pas a potom sa ním preukazovať pri vstupe na pracovisko, začne platiť od 15. októbra a zatiaľ by mala trvať do konca roka. Táto povinnosť zasiahne všetky formy zamestnania: štátne aj súkromné pracoviská, vrátane neplatených dobrovoľníkov. Nikto neunikne, len bezdomovci a nelegálni migranti. Zatiaľ.

A teraz podstatná informácia, ktorú priniesol aj portál Teraz.sk (TASR): Zamestnanci, ktorí budú chodiť do práce bez „zeleného pasu“, budú po piatich dňoch dočasne vykázaní z pracoviska bez vyplatenia mzdy. To znamená, že kto sa neprispôsobí, tomu všemocný štát zabráni získať obživu. Dočasnosť vykázania je navyše len alibistický dodatok, ktorý počúvame už vyše 1,5 roka a nikto mu už neverí. Každopádne sa môže ešte stať bezdomovcom a zháňať potravu žobraním. Bez určitej reálnosti do budúcnosti, nebude zrejme ani nárast počtu členov a sympatizantov talianskej mafie, tej či onej vetvy. Tento štát v štáte zrejme nebude vyžadovať covid pas, postará sa o obživu a ochráni svojho člena pred represáliami. Vzhľadom na stáročnú tradíciu banditizmu v Taliansku je na mieste otázka, či si talianska vláda uvedomuje, čo vlastne robí.

Ľudia, ktorí sa budú vyhýbať kontrolám covid pasov, riskujú pokutu vo výške 600 až 1 500 eur.

Už teraz je Taliansko premiantom v zavádzaní sanitárnej diktatúry. Covid pasy boli povinné pre dospelých na školách, starších študentov, v reštauráciách, vo vysokorýchlostných vlakoch a inde. Po najnovšom totalitnom celoplošnom zavedení covid pasov na všetkých pracoviskách však bude doslova avantgardou, ktorú s veľkou pravdepodobnosťou budú chcieť globálne elity nasledovať. Rýchlejšie alebo pomalšie. Čo sa ešte musí vlastne stať, aby ľudia pochopili, že sa tu reálne inštaluje nový režim?

Na druhej strane je zaujímavé, že talianska vláda, podľa vlastných vyjadrení, ešte len „bude žiadať“, čiže doposiaľ nepožiadala, aby povinnosť „zelených pasov“ platila aj pre parlament, prezidentský palác a ústavný súd, keďže nové pravidlá sa automaticky nevzťahujú na ústavné orgány.
Janko333
Čím to satan zas straší? Kto nemá covid pas, bude vyhodený? Ja satanovi na to odpoviem: Lepšie byť vyhodený z tohto sveta... ako z neba! Lebo tajomstvo neprávosti už pôsobí; ale len dotiaľ, kým nebude odstránený ten, čo ho teraz zadŕža. Potom sa zjaví ten zločinec, ktorého Pán Ježiš zabije dychom svojich úst a zničí jasom svojho príchodu.
mojabiblia.sk/…53/2-list-soluncanom-kapitola-2/katolicky …More
Čím to satan zas straší? Kto nemá covid pas, bude vyhodený? Ja satanovi na to odpoviem: Lepšie byť vyhodený z tohto sveta... ako z neba! Lebo tajomstvo neprávosti už pôsobí; ale len dotiaľ, kým nebude odstránený ten, čo ho teraz zadŕža. Potom sa zjaví ten zločinec, ktorého Pán Ježiš zabije dychom svojich úst a zničí jasom svojho príchodu.

mojabiblia.sk/…53/2-list-soluncanom-kapitola-2/katolicky-preklad/

&cv=0&c=1&ch=2