GLOBALNY ALARM ! JUŻ 1,5 MLD LUDZI JEST SKAZANYCH NA ŚMIERĆ. MORDUJĄ OK. 10 MLN LUDZI DZIENNIE.

Szacuje się, że 10 milionów ludzi dziennie jest w nieodwracalnym odliczaniu do zgonów poszczepiennych, które mogą zgładzić miliardy ludzi, jeśli nie zostaną zatrzymane w ciągu następnego roku

To czerwony alarm dla ludzkości. Mamy mniej czasu niż myślisz.

Zrobiłem kilka wstępnych obliczeń i to jest więcej niż alarmujące. Będzie to oznaczało koniec ludzkiej cywilizacji, jeśli nie powstrzymamy holokaustu szczepionkowego w ciągu najbliższych 365 dni.

Jak pokazują poniższe szacunki i prognozy, około 10 milionów ludzi każdego dnia jest odliczanych do nieodwracalnego odliczania do śmierci w wyniku szczepień, o ile „szczepionki Covid” są podawane na całym świecie. Innymi słowy, każdego dnia wznowienia tych szczepień, zgodnie z tymi prognozami, w ciągu następnej dekady prawdopodobnie umrze około dziesięciu milionów ludzi. (Patrz obliczenia poniżej.)

To wyjaśnia, dlaczego Biden i inni światowi liderzy nie przejmują się wyzwaniami prawnymi i rządami prawa. Wiedzą, że jeśli zdołają wymusić te szczepionki na ludziach tylko przez jeden rok, zabiją ponad 3,5 miliarda więcej ludzi w zgonach związanych ze szczepionkami w ciągu następnej dekady.

Mamy więc mniej czasu, niż mogłoby się wydawać. I dlatego przeciwników szczepień nie obchodzi, czy w ciągu najbliższych 2-3 lat zatrzymają ich wyzwania prawne. Do tego czasu będzie już za późno dla ludzkości.

Nawet jeśli zaprzestaniemy teraz wszystkich szczepionek przeciwko Covidowi, prawdopodobnie nadal będziemy mieli od jednego do dwóch miliardów zgonów w ciągu następnej dekady, ponieważ zgony spowodowane szczepieniami zbierają swoje żniwo. (Patrz liczby poniżej.)

Zastrzeżenie: Przedstawione tutaj liczby są szacunkami i prognozami opartymi na pierwszych dostępnych danych. Szacunki te mogą ulec znacznej poprawie lub pogorszeniu w miarę pojawiania się nowych danych. Te wnioski mogą ulec zmianie na podstawie nowych danych po ich opublikowaniu, dotyczących śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny, zgonów z powodu raka i innych czynników. Wnioski te nie zostały zbadane przez ekspertów. Mile widziane są komentarze i sugestie. Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Nawiasem mówiąc, pamiętaj, że wszystkie „weryfikatory faktów” Reutera są zagrożone, ponieważ Reuters jest ramieniem propagandowym firmy Pfizer. Dzielą niektórych z tych samych członków zarządu. Zadaniem agencji Reuters jest rozpowszechnianie dezinformacji firmy Pfizer i oznaczanie jej jako „faktów”. Te tak zwane „fakty” są następnie wykorzystywane do ukrywania prawdy na platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook. To wszystko to jeden wielki spisek zła z udziałem Pfizera, Reutersa, Facebooka i prawdziwy program wyludniania, mający na celu zamordowanie miliardów ludzi.

Rozpoczęło się „wydarzenie masowych ofiar”

Jak dr. Robert Malone niedawno stwierdził, że jesteśmy świadkami „wydarzenia masowych ofiar” bardzo podobnego do ludobójstwa: (podkreślenie dodane)

Wydaje mi się, że największy ludzki eksperyment w historii nie powiódł się. A jeśli ten dość suchy raport dyrektora firmy ubezpieczeniowej w Indianie jest prawdziwy, to ruch Reinera Fuellmicha „Crimes Against Humanity” mający na celu zwołanie nowych procesów norymberskich wygląda mniej donkiszotycznie niż proroczo.

W najgorszym przypadku ten raport sugeruje, że federalne przepisy dotyczące szczepień w miejscu pracy doprowadziły do prawdziwej zbrodni przeciwko ludzkości. Masowe ofiary śmiertelne (prawdopodobnie) pracowników zmuszonych do przyjęcia toksycznej szczepionki częściej niż w ogólnej populacji Indiany.

Ten artykuł brzmi jak suchy opis masowego wymierania, któremu można było zapobiec, spowodowanego zaleconą eksperymentalną procedurą medyczną. Takiego, w którym wszystkie okazje dla ofiar do informowania się o potencjalnych zagrożeniach zostały metodycznie wymazane zarówno z Internetu, jak i świadomości publicznej przez międzynarodową skorumpowaną klikę działającą pod flagą Trusted News Initiative. George Orwell musi odwrócić się w grobie.

Spojrzenie na dowody

System VAERS odnotowuje obecnie około 21 000 zgonów w wyniku szczepień w Ameryce. Dobrze udokumentowany współczynnik URF (Under Reporting Factor) wynosi w normalnych czasach około 40. Oznacza to, że co najmniej 840 000

Amerykanów zmarło już z powodu skutków szczepionek Covid.


Wiemy jednak również z wiarygodnych źródeł, takich jak prawnik Thomas Renz i informator Medicare, że dane VAERS są opóźnione o kilka miesięcy. Proces wprowadzania rekordów do VAERS jest celowo spowolniony, aby zapobiec gwałtownemu wzrostowi tych liczb. Ponadto, co jest szczególnie ważne, lekarze, szpitale i personel administracyjny aktywnie doradzają pielęgniarkom, aby nie składali raportów VAERS dotyczących szczepionek przeciw covidi. Jest to dobrze udokumentowane w artykułach takich jak ten z CitizensJournal.us :

Angela, pielęgniarka od ponad 25 lat, potwierdza, że na izbie przyjęć w jej szpitalu obserwuje się coraz większą liczbę problemów z sercem wśród młodych dorosłych, które nigdy nie są zgłaszane do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepień (VAERS) jako możliwe skutki uboczne szczepień przeciw COVID ”.

Inna pielęgniarka, Jennifer, mówi, że pielęgniarki z izby przyjęć potajemnie twierdzą, że widzą „wszystkie skrzepy, krwawienia i rzeczy, których można się spodziewać po szczepionce sześć miesięcy później – krwotoki mózgowe, zawały serca u młodszych 50-latków. Żaden lekarz nie przyzna, że było to spowodowane szczepionką. Nie zostaną one uwzględnione w raporcie VAERS.”

Kiedy Daniel zapytał inne pielęgniarki i lekarzy, czy mają zgłosić się do VAERS, spojrzeli na niego i zapytali: „Co to jest?”


Wszystkie pielęgniarki, z którymi przeprowadzono wywiady, powiedziały, że znalazły „szkliste zmętnienia” na tomografii komputerowej płuc osób, które niedawno przyjęły eksperymentalne szczepionki – i że nigdy nie zostało to zgłoszone firmie VAERS.

Z anegdot wiemy też, że szokująca liczba lekarzy w USA nie ma pojęcia, czym jest VAERS. Niczego nie zgłaszają i nawet nie wiedzą, że ten system istnieje. Ten fakt, w połączeniu ze świadomością, że pielęgniarki są aktywnie instruowane, aby unikać doniesień VAERS o szczepionkach Covid, oznacza, że URF wynoszące 40 jest zdecydowanie za niskie. Biorąc pod uwagę środowisko ekstremalnych represji, które są obecnie stosowane przeciwko lekarzom i pielęgniarkom, aby ukryć szkody poszczepienne, bardziej uzasadnionym szacunkiem byłoby URF w wysokości 200.

Jeśli tak, oznaczałoby to, że 21 000 raportów VAERS faktycznie przekłada się na 4,2 miliona zgonów w USA z powodu tych szczepionek.

Pamiętaj o tej myśli, gdy patrzymy na inne liczby, które malują naprawdę przerażający obraz.

Szczepionki zabijają ludzi w trzech etapach, a wszystkie zgony z powodu raka związane ze szczepieniami mogą wystąpić nawet po dziesięciu latach

Chociaż wszyscy widzieliśmy, jak ludzie dosłownie umierają z powodu ataków serca związanych ze szczepionką, większość ludzi, którzy są na dobrej drodze do śmierci z powodu szczepionek, nie umiera od razu. Istnieją trzy etapy śmiertelności związanej ze szczepionką Covid, które opisano w poniższej tabeli:


Pamiętaj, według dr. Ryan Cole, przeszkolony i certyfikowany patolog anatomiczny Mayo Clinic, odkrył, że 62% pacjentów zaszczepionych szczepionkami mRNA miało mikroskrzepy. Dr. Cole przedstawia te dowody w następującym filmie ze szczytu White Coat Summit:


Mikroskrzepy krwi są wczesną oznaką uszkodzenia naczyń i serca. U osób zaszczepionych szczepionkami Covid często diagnozuje się zapalenie mięśnia sercowego, które w ciągu pięciu lat prowadzi do śmierci w 56%.

Badanie opublikowane przez American Heart Association – które zostało wówczas w dużej mierze ocenzurowane przez Big Tech – wykazało, że szczepionki mRNA Covid znacznie zwiększają ryzyko zapalenia naczyń, a tym samym zawałów serca i innych uszkodzeń naczyń. Według tego jednego badania samo ryzyko zawału mięśnia sercowego wzrosło o 127% w grupie 500 pacjentów.

Jak wyjaśnia DailyExpose.uk :

Nowe badanie sugeruje, że wstrzyknięcia mRNA zarówno przez firmę Pfizer, jak i Moderna zwiększają markery stanu zapalnego we krwi, które są wykorzystywane do oceny ryzyka zawału serca.

Dr. Aseem Malhotra, konsultant kardiolog, zwraca uwagę, że w Wielkiej Brytanii doszło do 10 000 dodatkowych zgonów z powodu chorób innych niż Covid, z których wiele było spowodowanych zawałem serca i udarem mózgu.

Kilka dni po opublikowaniu tych złowieszczych wyników informator i badacz z innej grupy skontaktował się z dr. Aseem Malhotra i powiedział, że badania obrazowe wykazały stan zapalny w tętnicach wieńcowych po szczepieniu. Postanowili jednak nie podawać tego jeszcze do wiadomości publicznej, ponieważ obawiali się utraty przyszłych środków finansowych przemysłu farmaceutycznego. Informator był tym bardzo zdenerwowany.

Dr. Charles Hoffe (Kanada) donosi również o znacznym wzroście krzepliwości krwi u uczestników szczepionek mRNA. O LifeSiteNews :

Głównym problemem, który zaobserwował, są mikroskopijne skrzepy w najmniejszych naczyniach włosowatych jego pacjentów. Powiedział: „Zakrzepy krwi, które pojawiają się na poziomie naczyń włosowatych. Nigdy wcześniej tego nie widziałeś. To nie jest rzadka choroba. To zupełnie nowe zjawisko.”

Co jednak najważniejsze, podkreślił, że te mikroskrzepy są zbyt małe, aby pokazać się na skanach CT, MRI i innych konwencjonalnych badaniach, takich jak angiogram, i można je wykryć tylko za pomocą badania krwi D-dimer, standardowego testu, który pokazuje, czy gdzieś w układzie naczyniowym człowieka aktywnie tworzą się skrzepy krwi.

Za pomocą testu D-dimer odkrył, że 62 procent jego pacjentów, którym wstrzyknięto mRNA, zareagowało pozytywnie na skrzepy krwi – nie jest to mała część, którą można łatwo usunąć.

Zgony z powodu zapalenia mięśnia sercowego i zahamowanie naprawy uszkodzeń DNA

Jeśli weźmiemy 62 procent osób zaszczepionych Covid, które mają mikro zakrzepy krwi – które prowadzą do zapalenia mięśnia sercowego – i pomnożymy przez znaną śmiertelność z powodu zapalenia mięśnia sercowego wynoszącą 56% w ciągu pięciu lat, samo to oznaczałoby śmierć 36% osób zaszczepionych mRNA w pięć lat.

To prawda, że zakłada się, że u wszystkich osób z zakrzepami mikrokrwi rozwinie się zapalenie mięśnia sercowego, a związek ten nie został jeszcze dobrze udokumentowany. Tak więc 36%, które odnoszą się wyłącznie do zgonów z powodu zawałów serca, może być zawyżone.

Zgony z innych przyczyn, takich jak Choroby nowotworowe wywołane na przykład przez szczepienia są objęte ochroną tylko częściowo. Innym faktem, o którym teraz wiemy, jest to, że gdy szczepionki mRNA zaczną wytwarzać nanocząsteczki białek kolców w ciele człowieka, pewien procent tych białek kolców przedostaje się do jądra komórkowego i hamuje jądro komórkowe o około 90% mechanizm NHEJ, który jest mechanizmem naprawy chromosomów który utrzymuje integralność genetyczną organizmu.

Zobacz ten artykuł z 2 listopada 2021 r. – Białko kolce szczepionki wnika do jąder komórkowych, tłumi mechanizm naprawy DNA w ludzkim ciele, wyzwala eksplozję raka, niedobór odporności, zaburzenia autoimmunologiczne i przyspieszone starzenie. (Białko kolce szczepionki penetruje jądra komórkowe, hamuje mechanizm naprawy DNA ludzkiego organizmu, powoduje eksplozję raka, niedobór odporności, choroby autoimmunologiczne i przyspieszone starzenie się

Artykuł cytuje krytyczny artykuł badawczy zatytułowany „SARS-CoV-2 Spike Impairs DNA Damage Repair and Inhibits V (D) J Recombination In Vitro”, napisany przez Hui Jianga i Ya-Fang Mei z Department of Molecular Biosciences, The Wenner- Gren Institute, Stockholm University, SE-10691 Stockholm, Szwecja, lub w Department of Clinical Microbiology, Virology, Umeå University, SE-90185 Umeå, Sweden. Zarchiwizowany plik PDF tego badania można znaleźć pod adresem : naturalnews.com/files/viruses-13-02056-v2.pdf

W podsumowaniu badania autorzy piszą: Odkryliśmy, że białko kolce wyraźnie hamuje tworzenie zarówno ognisk BRCA1, jak i 53BP1 (ryc. 3D-G).

Podsumowując, dane te pokazują, że białko szczytowe SARS-CoV-2 o pełnej długości hamuje naprawę uszkodzeń DNA, utrudniając rekrutację białek naprawczych DNA.

Badanie pokazuje, że tłumienie aktywności NHEJ wykazuje zależną od dawki odpowiedź na obecność białka wypustkowego. Oznacza to, że białka kolczaste w komórkach powodują zahamowanie mechanizmów naprawy chromosomów, co z czasem prowadzi do utraty integralności genetycznej.

Jeśli ludzie, którym wstrzyknięto szczepionki mRNA, zostaną następnie narażeni na nawet słabe źródła promieniowania jonizującego – światło słoneczne, mammografię, komercyjne dopalacze, chemiczne tworzywa sztuczne w żywności itp. – ich ciała mogą zainicjować wzrost nowych guzów nowotworowych, których nie można stłumić dzięki systemowi NHEJ nie działa.

Ostatecznie ludzie stają się mutantami, ponieważ nie mogą już dłużej zachować swojej integralności genetycznej z powodu tłumienia mechanizmu naprawy NHEJ przez białka kolczaste.

Istnieją już doniesienia o alarmującym wzroście zachorowalności na raka wśród zaszczepionych. Na przykład, jak donosi Cancer.news :

Kobiety niedawno zaszczepione eksperymentalnymi szczepionkami przeciw Covid wykazują objawy RAKA PIERSI

Grupa lekarzy z Utah odkryła coś przerażającego podczas ostatnich badań mammograficznych w Breast Care Center w Salt Lake City w stanie Utah.

Kobiety, którym niedawno wstrzyknięto eksperymentalną szczepionkę COVID, mają nieprawidłowe zapalenie węzłów chłonnych w piersiach. Według lekarzy z Intermountain Healthcare kobiety, które otrzymały szczepionki Covid-19, wykazują objawy raka piersi.

Dr. Dr Brett Parkinson ostrzega
: „Za każdym razem, gdy widzimy te objawy na normalnej mammografii przesiewowej, wzywamy tych pacjentów z powrotem, ponieważ może to oznaczać przerzutowy rak piersi migrujący do węzłów chłonnych lub chłoniaka lub białaczkę”. (szczepionki), lekarze odradzają teraz kobietom wykonywanie mammografii po szczepieniu.

I z Vaccines.news : Lekarz z Idaho donosi o „20-krotnym wzroście” raka wśród osób „zaszczepionych” przeciwko Covidowi:

W filmie wyprodukowanym przez projekt „Capitol Clarity” rządu stanu Idaho, Cole ujawnił, jak teraz zaobserwował 2000-procentowy wzrost zachorowań na przewlekłe choroby u osób, które zażyły [szczepionkę].

„Od 1 stycznia obserwuję 20-krotny wzrost raka macicy w laboratorium w porównaniu z tym, co widzę rocznie” – powiedział Cole w filmie.

„Wcale nie przesadzam, bo z roku na rok patrzę na swoje liczby i myślę sobie: 'Człowieku, nigdy nie widziałem tylu nowotworów endometrium'”.

W „normalnym” roku w Stanach Zjednoczonych umiera około 600 000 osób z powodu raka. Ponieważ białko kolczaste hamuje NJEH o 90%, a lekarze już odnotowują 2000% wzrost zachorowań na jeden rodzaj raka (rak endometrium) od początku 2020 r., jasne jest, że liczba zgonów z powodu raka znacznie wzrośnie w nadchodzących latach z powodu do szczepionek Covid.

Dodaj ten punkt danych do ogólnego obrazu.

40% większa śmiertelność ze wszystkich przyczyn, mówi dyrektor generalny firmy ubezpieczeniowej na życie

Dodatkową wskazówkę do tego wszystkiego dostarczył niedawno szokujący wywiad ze Scottem Davisonem, dyrektorem generalnym OneAmerica, firmy ubezpieczeniowej na życie. Davison ujawnia, że ogólna śmiertelność wśród posiadaczy polis na życie, którzy obejmują szeroki zakres osób w wieku od 18 do 64 lat, wzrosła o 40%. Davison nazywa to „najwyższą śmiertelnością, jaką widzieliśmy w historii tego biznesu – nie tylko OneAmerica”.

Obserwacja ta opiera się na danych z trzeciego kwartału 2021 r. Liczby z czwartego kwartału wynikają z dobrze udokumentowanego faktu, że liczba VE (Vaccine Effectiveness) spada z każdym tygodniem po szczepieniu, powodując dalsze niszczenie układu immunologicznego. wygląda dużo gorzej. Im więcej czasu mija, tym słabszy staje się układ odpornościowy zaszczepionej osoby i tym bardziej jest ona podatna na powszechne infekcje i szczepy grypy, które normalnie nie stanowią zagrożenia. Potwierdzają to zarówno oficjalne dane rządowe z Wielkiej Brytanii, jak i niezależne badania, takie jak to badanie z Instytutu Francisa Cricka w Wielkiej Brytanii: Szczepionka Pfizer niszczy komórki T i osłabia układ odpornościowy — badanie:

Badanie przeprowadzone przez Francis Crick Institute w Wielkiej Brytanii wykazało, że szczepionka Pfizer-BioNTech przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19) niszczy limfocyty T i osłabia układ odpornościowy… Okazało się, że tylko 50 procent osób, które otrzymały pojedynczą dawkę szczepionka Pfizer wykazywała mierzalną odpowiedź przeciwciał neutralizujących na wariant alfa COVID-19. W przypadku wariantów Delta i Beta liczba ta spadła jeszcze bardziej do odpowiednio 32 i 25 procent.

40-procentowy wzrost śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny w przypadku wszystkich grup wiekowych oznacza, że każdego dnia umiera dodatkowe 3100 Amerykanów. To ponad 90 000 osób miesięcznie, które zostaną zabite przez szczepionkę począwszy od trzeciego kwartału 2021 roku. (Normalna śmiertelność przed szczepieniem w USA wynosi około 7700 dziennie.)

Szacujemy, że do I kwartału 2022 r., kiedy dostępne będą dane, śmiertelność z przyczyn ogólnych wzrośnie nawet o 60%, powodując dodatkowe 4600 zgonów dziennie. Tylko to jest prawie 1,7 miliona zgonów każdego roku, około pół procenta całej populacji Stanów Zjednoczonych.

Moja (konserwatywna) prognoza jest taka, że jeśli po szczepieniu się zastosuje, od 2022 r. zobaczymy co najmniej 400% wzrost zgonów z powodu raka. To około 2,4 miliona zgonów na raka związanych ze szczepionką rocznie w przewidywalnej przyszłości i jest bardzo prawdopodobne, że będzie to kontynuowane przez następną dekadę.

93% zgonów po szczepieniu przypisuje się samej szczepionce

Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę w tym kontekście, jest niesamowite badanie przeprowadzone przez dr. Bhakdi i dr. Burkhardt, skomentowany przez Steve'a Kirsha na Substack.com .

Chociaż próbka była niewielka (15 sekcji zwłok), wykazała, że 93% osób zmarłych po szczepieniu zostało faktycznie zabitych przez szczepionkę. Jak wyjaśnia Kirsh:

Koroner ani prokurator nie powiązali szczepionki jako przyczyny zgonu w żadnym z przypadków. Jednak dalsze dochodzenie wykazało, że szczepionka była odpowiedzialna za śmierć w 14 z 15 przypadków. Najbardziej atakowanym narządem było serce (u wszystkich zmarłych), ale zaatakowano również inne narządy. Wpływ jest potencjalnie ogromny i może spowodować miliony zgonów. Szczepionki należy natychmiast przerwać.

Jak dr. Bhakdi wyjaśnił na filmie, że te sekcje zwłok wykazały, że ludzie byli zabijani przez zabójcze limfocyty, które atakowały ich własne narządy, takie jak serce i płuca.

Innymi słowy: szczepionki mRNA Covid spowodowały, że własny układ odpornościowy organizmu wytworzył tkankę limfocytarną w miejscach, do których nie należy, m.in. B. w sercu i innych narządach.


To szokujące odkrycie skłoniło byłego wiceprezesa firmy Pfizer, Mike'a Yeadona, do napisania do Steve'a Kirsha, stwierdzając: „To najgorsze 15 minut (wideo), jakie kiedykolwiek widziałem. Masowe szczepienie Covid19 prowadzi do masowych morderstw.”

Film można zobaczyć tutaj:


W istocie dr. Bhakdi, że o wiele więcej ludzi umiera z powodu konsekwencji szczepień niż z przyczyn naturalnych. Oznaczałoby to, że przed szczepieniem (dzienna) śmiertelność przed szczepieniem wynosząca 7700 Amerykanów będzie przyćmiona przez zgony związane ze szczepieniem, które ostatecznie będą wielokrotnością 7700.

Nie jest nierozsądne wyobrazić sobie, że w ciągu najbliższych kilku lat, jeśli liczba zgonów nowotworowych i ataków limfocytów wzrośnie, dzienna liczba zgonów w Ameryce może przekroczyć 16 000, a nawet 30 000, jeśli liczba zgonów po szczepieniu wzrośnie.

Nawiasem mówiąc, przy 30 000 zgonów dziennie, liczba ofiar śmiertelnych w ciągu roku sięga prawie 11 milionów ludzi, co stanowi około 3,3% całkowitej populacji USA, która umiera w danym roku. W ciągu dekady to mniej więcej jedna trzecia obecnej populacji. Są to oczywiście ekstrapolacje, ale opierają się na wstępnych ustaleniach i obserwacjach.

Według ostrożnych szacunków jedna trzecia zaszczepionych prawdopodobnie umrze w ciągu następnej dekady... a kolejna trzecia zostanie osłabiona.

Na podstawie zgonów z powodu nowotworów, zapalenia mięśnia sercowego, chorób autoimmunologicznych i zawału serca, a także zwiększonego ryzyka udarów, zaburzeń neurologicznych i niewydolności narządowej można ostrożnie założyć, że np.:

Jedna trzecia osób zaszczepionych szczepionkami z mRNA Covid umrze w ciągu następnej dekady.

Trzecia osoba zostanie zraniona lub osłabiona i prawdopodobnie nie będzie mogła w znaczący sposób uczestniczyć w życiu społecznym.
Trzecia pozostanie stosunkowo nienaruszona

Co ciekawe, wydaje się to być zgodne z analizą statystyczną partii szczepionek Covid, gdzie około jedna trzecia partii jest powiązana z atakami serca i zgonami, kolejna jedna trzecia z urazami (ale nie zgonami), a ostatnia jedna trzecia wydaje się być nieszkodliwe (prawdopodobnie roztwór soli).

Znowu są to przybliżone liczby i nie będzie zgody co do wielu prognoz dokonanych tutaj, ale jest to wstępna migawka i prognoza oparta na tym, czego do tej pory się dowiedzieliśmy. Oczywiście wnioski te mogą ulec zmianie w miarę pojawiania się nowych danych, a ostateczna liczba do końca 2032 roku może radykalnie różnić się od tych prognoz (znacznie gorsza, a może znacznie lepsza).

30 milionów ludzi na całym świecie jest codziennie szczepionych

Zobaczmy teraz, co to oznacza na całym świecie, kiedy dojdziemy do wniosku, że około jedna trzecia zaszczepionych umrze w ciągu następnej dekady.

Według danych OurWorldInData.org każdego dnia na całym świecie szczepi się obecnie około 30 milionów ludzi.

Ta sama strona internetowa podaje, że 58,5% światowej populacji zostało zaszczepionych przynajmniej jedną dawką i że podano 9,25 miliarda dawek (dane dostępne 4 stycznia 2022 r.).

Jeśli jedna trzecia zaszczepionych umrze w wyniku szczepionki w ciągu następnej dekady, każdego dnia, w którym szczepienie będzie kontynuowane, około 10 milionów ludzi zostanie skazanych na śmierć.

Gdyby to trwało jeszcze tylko jeden rok – 365 dni – oznaczałoby to, że kolejne 3,65 miliarda ludzi zostałoby wytępionych przez szczepionki i umarłoby w wyniku szczepień w ciągu następnej dekady. Nawiasem mówiąc, to około połowa światowej populacji.

Jeśli zastanawiasz się, jak ponad jedna trzecia światowej populacji może zostać wytępiona, skoro tylko jedna trzecia partii szczepionek to „zabójcze zastrzyki”, pamiętaj, że ludziom podaje się wielokrotne zastrzyki w formie „dopalaczy”.

Na przykład, dana osoba może zostać zaszczepiona pięć lub sześć razy szczepionkami mRNA i nawet jeśli tylko jedna trzecia tych szczepień to strzały zabijające, szanse na uniknięcie strzału zabijającego szybko znikają. To jak gra w ruletkę ze szczepionkami.

Statystycznie, zakładając, że jedna trzecia partii jest śmiertelna, szanse na uniknięcie śmiertelnego strzału, jeśli dana osoba otrzyma kolejne zastrzyki, są następujące:

1 Zastrzyk: 66,6% szansy na uniknięcie śmierci.
2 Zastrzyk: 44,4% szans na uniknięcie śmierci. (0.666 ^ 2)
3 Zastrzyk: 29,5% szansy na uniknięcie śmierci. (0.666 ^ 3)
4 Zastrzyk: 19,7% szans na uniknięcie śmierci. (0.666 ^ 4)
5 Zastrzyk: 13.1% szans na uniknięcie śmierci.
6 Zastrzyk: 8,7% szansy na uniknięcie śmierci.


Jeśli światowe rządy zdołają zmusić ludzi do sześciokrotnego zaszczepienia, mogą zabić ponad 90% światowej populacji, biorąc pod uwagę, że jedna trzecia partii szczepionek jest śmiertelna, a wskaźnik śmiertelności wynosi 100% w czasie.

Więc jedynym sposobem na powstrzymanie holokaustu szczepionkowego jest powstrzymanie szczepień.

Z każdym kolejnym dniem, w którym globaliści depopulacji prowadzą swoją kampanię zagłady szczepień, prawdopodobnie z czasem unicestwią kolejne 10 milionów ludzi.

To jest nazistowski holokaust, taki jak II wojna światowa, który niszczy niewinne życie co 14,4 godziny.

Oznacza to również, że prawie 7000 istnień ludzkich będzie niszczonych w każdej minucie, gdy ten holokaust szczepionkowy będzie trwał.

Oznacza to również, że z każdym dniem, w którym wcześniej zatrzymamy Holokaust, potencjalnie możemy uratować 10 milionów istnień ludzkich.

Stąd pilność naszej misji. Jeśli powstrzymamy teraz holokaust związany ze szczepionkami, w ciągu najbliższych dziesięciu lat i tak stracimy 1,5 miliarda ludzi z powodu zgonów spowodowanych szczepionkami. Ważne jest to, że ludzka cywilizacja prawdopodobnie przeżyje taki cios, jakkolwiek niszczący może być.

Ale jeśli ten holokaust związany ze szczepionką potrwa jeszcze tylko rok, globaliści mogliby spowodować śmierć potencjalnie kolejnych 3,6 miliarda ludzi, oprócz 1,5 miliarda już skazanych na śmierć.

Oznacza to, że w ciągu następnej dekady możemy stracić ponad 5 miliardów ludzi tylko dlatego, że nie jesteśmy w stanie powstrzymać holokaustu w ciągu następnych 365 dni.

Tak więc ważne pytanie brzmi: czy cywilizacja ludzka może pozostać nienaruszona, jeśli stracimy ponad 50% populacji?

Nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale biorąc pod uwagę złożoność naszego nowoczesnego społeczeństwa, wydaje się prawdopodobne, że załamanie systemowe – „wielki reset” – byłoby nieuniknione. Wydaje się też, że to właśnie próbują osiągnąć globaliści.

Należy pamiętać, że nikt w rządzie nie proponuje zaprzestania szczepień, odczekania roku i sprawdzenia, ile osób umrze. Nie, wolą iść pełną parą - cholerne konsekwencje! - a następnie pociągnięcie nieszczepionych do odpowiedzialności za masowe zgony zaszczepionych.

Są to wyraźnie złośliwi aktorzy. Nie próbują ratować życia, ale raczej pracują nad ich eksterminacją.

Sprawdź dzisiejszy podcast dotyczący aktualizacji sytuacji, aby uzyskać więcej informacji.


naturalnews.com/…et-on-irreversible-countdown-to-vaccine-death.html
Renata Maria Rosińska shares this
8
olek19801 shares this
78
GLOBALNY ALARM ! JUŻ 1,5 MLD LUDZI JEST SKAZANYCH NA ŚMIERĆ. MORDUJĄ OK. 10 MLN LUDZI DZIENNIE.
Radek33
Według ostrożnych szacunków jedna trzecia zaszczepionych prawdopodobnie umrze w ciągu następnej dekady..
m.rekinek
Miasteczko Elberton jest położone na dość opustoszałym terenie w amerykańskim stanie Georgia. Niezwykle spokojna okolica, zamieszkała przez prostolinijnych ludzi, stroniących od rozgłosu i niepotrzebnego zgiełku, została wybrana na współczesny symbol do złudzenia przypominający starożytne kamienne budowle. I równie tajemniczy. Intrygująca jest również historia powstania tego miejsca.
Otóż w czerw…More
Miasteczko Elberton jest położone na dość opustoszałym terenie w amerykańskim stanie Georgia. Niezwykle spokojna okolica, zamieszkała przez prostolinijnych ludzi, stroniących od rozgłosu i niepotrzebnego zgiełku, została wybrana na współczesny symbol do złudzenia przypominający starożytne kamienne budowle. I równie tajemniczy. Intrygująca jest również historia powstania tego miejsca.
Otóż w czerwcu 1979 roku lokalna społeczność obserwuje wizytę gościa.

Nienagannie ubrany, inteligentny nieznajomy, nie przedstawiwszy się z imienia i nazwiska, planuje niecodzienną inwestycję. On i jego mocodawcy (oczywiście w pełni anonimowi) chcą wybudować pomnik zawierający przesłanie do ludzkości. Zatrudniają lokalną firmę, która stawia sześć kamiennych płyt, o łącznej wadze ponad 120 ton.

Na czterech pionowych tablicach zostaje wyryty tekst - dziesięć tajemniczych punktów, swoistych wytycznych na temat dalszego funkcjonowania świata. Treść wyrażona jest w ośmiu językach nowożytnych: angielskim, rosyjskim, hiszpańskim, chińskim, hebrajskim, arabskim, suahili i hindi.
Te same słowa, ta sama treść, ten sam niejasny sens:

- Utrzymuj ludzkość poniżej 500 000 000, w nieustannej równowadze z naturą,
- Mądrze kieruj reprodukcją,
- Jednocz ludzkość,
- Kieruj się namiętnością - wiarą - tradycją - i innymi rzeczami z ważnych powodów,
- Chroń ludzi i narody sprawiedliwym prawem i słusznymi sądami,
- Pozwól wszystkim narodom rządzić i rozwiązuj problemy na forum światowym,
- Unikaj nieistotnych praw i bezużytecznych urzędników,
- Równoważ prawa prywatne z obowiązkami socjalnymi,
- Nagradzaj prawdę - piękno - miłość - szukaj harmonii w nieskończoności,
- Nie bądź rakiem dla Ziemi - zostaw miejsce dla natury.

Czym w istocie są dzwudziestowieczne tablice z Georgii?
Dr Stanley Monteith, zajmujący się tajemnicą tego monumentu, odnalazł w miasteczku Elberton ślady świadczące o tym, że głazy zostały stworzone jako inspiracja filozofią okultystyczną a ceremonie i tajemnicze święta do dziś obchodzone są w tym miejscu. Doskonale pasuje do tego układ kamieni, odwołujący się do korelacji astronomicznych. Boki, a także wykuta w środkowym bloku szczelina, wskazują na wschody i zachody słońca podczas przesilenia wiosennego i zimowego. Z kolei otwór wykuty w kamiennym dachu ma niezwykłą właściwość - promienie słońca wchodzące w samo południe padają na kamień centralny w taki sposób, że można określić aktualny dzień roku. Stąd porównania do Stonhenge - zarówno jeżeli chodzi o właściwości astrologiczne, jak i z uwagi na przeznaczenie, owiane ciemną mgłą tajemnicy.

Czytaj więcej na interia.pl/…destones-zagadkowy-monument-okultystow,nId,2326953
m.rekinek
A TAK SKOŃCZĄ CI MORDERCY I ICH POMOCNICY