CÓRKA MARYI
316

JEZUS: Kiedy oddajecie cześć Mojej Matce, musicie nawiedzać Jej sanktuaria i tam składać Jej hołd

KSIĘGA PRAWDY

środa, 14 sierpnia 2013 roku, godz. 15.15

Moja szczerze umiłowana córko, żaden żyjący człowiek nigdy nie może w pełni zrozumieć, jak przebiegły jest szatan. Wiedzcie, że nigdy nie będzie robił złego wrażenia na tych, których opanowuje. Wręcz przeciwnie, będą oni bardzo atrakcyjni, zabawni, wiarygodni i przekonujący, kiedy będą stosować swoje grzeszne taktyki wobec was, po to, byście przyjęli ich oszustwo.

Ci w Moim Kościele, którzy oddają hołd złemu duchowi i którzy niewolniczo postępują zgodnie z jego instrukcjami, bardzo was zmylą poprzez swoje święte zachowanie. Przekonają wielu z was do siebie, tak że będzie się wam wydawało, iż oni prawdziwie oddają cześć Mnie i Mojej ukochanej Matce.

Ale wiedzcie, że każdy gest i pozornie święty czyn będzie maskował zniewagę przed ołtarzami, które zostały przeznaczone do tego, by oddawać cześć Mojemu Imieniu.

Musicie wiedzieć, że gdy będą oni oddawać cześć bestii, zaprezentują to, co będzie się wam wydawało świętymi czynami, lecz będą działali na odwrót. Ich intencje będą się wydawały najświętsze i pełne szacunku, ale nie dajcie się zwieść.

Kiedy oddajecie cześć Mojej Matce, musicie nawiedzać Jej sanktuaria i tam składać Jej hołd. Ci, którzy Mnie kochają, pójdą do Niej. Oni nie mogą zgodzić się na to, aby Moja Matka została wydana przed sąd wrogów Mojego Kościoła.

Zostaniecie poproszeni o akceptację znaków, postrzeganych jako dobre, wydających się wyrażać szacunek dla Boga w Trójcy Jedynego, Mojej Matki i wszystkich świętych. Ale one zawsze będą pokazywane wam przez wrogów Boga w inny sposób. Kiedy to, czego się nie spodziewacie, zostanie przedstawione, wiedzcie, że to jest wielki znak bestii, który oszustwem doprowadzi świat do uwierzenia, że on i jego kohorty są świętymi.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/when-you-honour…