Clicks1.6K
Bratia a sestry
31
Britský novinár odhalil lži o „plných nemocniciach“. Strašia a klamú aj nás? Britský novinár odhalil lži o „plných nemocniciach“. Strašia a klamú aj nás? od Redakce CZ24 NewsZveřejněno dne6. list…More
Britský novinár odhalil lži o „plných nemocniciach“. Strašia a klamú aj nás?

Britský novinár odhalil lži o „plných nemocniciach“. Strašia a klamú aj nás?
od Redakce CZ24 NewsZveřejněno dne6. listopadu 2020

VEĽKÁ BRITÁNIA: Ak sledujete správy médií hlavného prúdu za posledné týždne, určite vám neunikli každodenné katastrofické správy o tom, ako sa nezadržateľne plnia nemocnice pacientami s ochorením COVID-19 a ako hrozí kolaps zdravotníctva.

Takéto alarmujúce správy sa neobjavujú len u nás, ale momentálne v takmer každej krajine Európy. Je to naozaj pravda alebo ide o nehanebné manipulácie zo strany vlád a médií, ktoré s nimi kolaborujú?

Odhalenia britského novinára

Britský novinár Ross Clark sa rozhodol, že sa tomuto problému ohľadne údajne plných nemocníc pozrie bližšie na zúbok.

Tu je oficiálny graf, ktorý publikovali médiá hlavného prúdu:

Uvedený graf zobrazuje 29 britských nemocníc a ich aktuálnu naplnenosť pacientami, ktorí sú chorí na COVID-19.

Zelená farba – zobrazuje nemocnice, v ktorých je viac ako 100 pacientov s COVID-19, no menej ako polovica počas vrcholu prvej vlny pandémie.

Oranžová farba – nemocnice s počtami pacientov s COVID-19 väčšími ako polovica na vrchole predošlej vlny.

Červená farba – nemocnice s počtami pacientov chorých na COVID-19 väčšími ako na vrchole predošlej vlny.

Novinár Ross Clark však upozornil, že ide len o malú vzorku 29 nemocníc z celkového počtu 482 štátnych a súkromných nemocníc v celom Anglicku.

Reálne k 27. októbru 2020 minimálne 232 nemocníc nemalo žiadneho pacienta s COVID-19!

Takéto zistenie viacmenej ani neudivuje, nakoľko samotná britská vláda uviedla, že počet pacientov s COVID-19 bol ku koncu októbra 9213 v porovnaní s 17172 na jar počas prvej vlny pandémie.

Aká je skutočnosť s naplnenosťou nemocníc v Anglicku

No a tu je graf, ako by to vyzeralo, ak by sa zverejnili údaje nie iba z 29 najvyťaženejších, ale zo všetkých 482 anglických nemocníc:

Najtmavšou červenou farbou je zobrazených tých 29 najviac zaplnených nemocníc.

Potom postupne s blednúcou farbou sú menej vyťažené nemocnice, a napokon svetložltou farbou sú nemocnice, kde nie je ani jeden pacient s ochorením COVID-19.

Takže tuto vidíte, ako vláda so spriahnutými médiami manipulujú správy!

Aká je situácia na Slovensku?

Ukazuje sa, že vláda Veľkej Británie zámerne zhromažďuje pacientov s COVID-19 v pár vybraných nemocniciach, ktoré sa týmto spôsobom samozrejme rýchlo zaplnia.

No a potom sa to odprezentuje ako „katastrofický scenár“ možného kolapsu zdravotníctva.

Robia sa podobné manipulácie a šíri sa zbytočný strach aj u nás na Slovensku?

To bohužiaľ nevieme preukázať, keďže nemáme prístup k dátam o vyťaženosti všetkých našich nemocníc. Ministerstvo zdravotníctva však tieto dáta má, tak ich môžete skúsiť požiadať, nech vám ich poskytnú.

My by sme si tieto údaje od ministerstva tiež radi vypýtali, ale vzhľadom na to, že sme mnohokrát odhalili a poukázali na ich lži, tak nám už nechcú na naše otázky odpovedať.

Počas súčasnej globálnej pandémie vlády jednotlivých krajín od seba mnohé veci a opatrenia preberajú. To je pomerne jasný fakt. Preto aj v tomto prípade máme vážne podozrenie, že podobné manipulácie sa môžu odohrávať aj na Slovensku.

Záver

Čo si o tom myslíte vy? Hrozí nám reálne kolaps nemocníc pod ťarchou pacientov s COVID-19?

Alebo je to len ďalšia z mnohých lží šírených vládou, ministerstvami a médiami hlavného prúdu, aby nás strašili a odôvodňovali tým zavádzanie ďalších drakonických obmedzení pre ľudí?

Zdá sa, že každým dňom sa na svetlo sveta dostávajú stále nové a nové dôkazy o tom, ako celá táto pandémia je len jeden gigantický podvod.
Zdroj: badatel.net
miloš pavel
musíte si uvědomit když nemáte politiky či právníky co vás zastanou tak se to bude jen zhoršovat
ľubica
Roberto 55
Zatial som nezachytil ziadne Sting operacie. Som za, ale nic sa nedeje....
forthetruth333
Brilantná operacia S T I N G Donalda Trumpa
,,,,,,,,,,,,prví ,,, zatknutí,,,,,,,,,
Národná garda v akcií,podvod bidena aký nemá obdoby

Deep State, který vypustil z Fort Detrick laboratoří v Marylandu koronavirus do světa na podzim 2019,
Peter(skala)
Bratia a sestry
Zúfalí dôchodcovia sa obrátili na stredisko pre ľudské práva. Kvôli nariadeniam Matovičovej vlády a Mikasovho úradu sa nevedia dostať k svojim dôchodkom na pošte
infovojna.sk/…at-k-svojim-dochodkom-na-poste

🤔

......to je vystižné...lebo si zoberme, že seniori po 65 sa nemusia testovať, ale maju rovnake obmedzenia ako mladší, čo sa tiže nedali otestovať.

Dnes jeden známy dôch…More
Bratia a sestry
Zúfalí dôchodcovia sa obrátili na stredisko pre ľudské práva. Kvôli nariadeniam Matovičovej vlády a Mikasovho úradu sa nevedia dostať k svojim dôchodkom na pošte
infovojna.sk/…at-k-svojim-dochodkom-na-poste

🤔

......to je vystižné...lebo si zoberme, že seniori po 65 sa nemusia testovať, ale maju rovnake obmedzenia ako mladší, čo sa tiže nedali otestovať.

Dnes jeden známy dôchodca po týdni karanteny mohol nakupiť, ale nemohol si vyplatiť dlh v T-comu takže bude mať dalšie penále.

Takýmto spôsobom tlačia aj na seniorov
Bratia a sestry
Hlasovací lístky v amerických volbách byly tajně označeny vodoznakem, schyluje se k zatýkání!
youtube.com/watch?v=oyDtoj-XWxM
Roberto 55
Tak to je vsade. Klamu a klamu, a ich otec je satan...
Bratia a sestry
a rozdeľujú ľudí..
TerezaK
Kdyby mi sem domů někdo přišel s nějakou tyčkou, tak mu ji strčím do výfuku tak, že poletí na Mars. Ne kvůli nějaké nepříjemné bolesti, Kristus dá sílu snést ledaco, ale že si někdo dovoluje člověku brát svobodnou vůli, když ani sám Bůh si toto nedovolí! A kdyby mi někdo vyhrožoval nějakým odebíráním dětí, tak mu s radostí požehnám, protože moje dítě umí tak nepříjemně ječet, a je pod takovou …More
Kdyby mi sem domů někdo přišel s nějakou tyčkou, tak mu ji strčím do výfuku tak, že poletí na Mars. Ne kvůli nějaké nepříjemné bolesti, Kristus dá sílu snést ledaco, ale že si někdo dovoluje člověku brát svobodnou vůli, když ani sám Bůh si toto nedovolí! A kdyby mi někdo vyhrožoval nějakým odebíráním dětí, tak mu s radostí požehnám, protože moje dítě umí tak nepříjemně ječet, a je pod takovou Boží ochranou, že bych musela celý sociální ansábl České republiky ještě politovat, protože nikomu nepřeji zaživa padat při zemětřesení do otevřené země. A takovou ochranu má každý nevinný tvor, dítě, alespoň u Posledního Soudu. Ještě, že máme Pána Ježíše, který každému i do této jámy ještě do posledního dechu podává ruku a CHCE ZACHRÁNIT! Takový Bůh je dobrý!
TerezaK
I profesionálním vojákům v armádě (hl. pilotům) byly dávány čipy, aby vykonali určitý úkol na povel a neselhali třeba emočně (např. při spuštění bomby). My jsem ale Boží děti a bojujeme na straně Pána Ježíše Krista! Požehnejme všem nepřátelům, Duch Svatý je větší než všechny nástroje nepřátel.
TerezaK
No, ono technika je mnohem dále, než si myslíme. Jsou elity, které nám dávají vynálezy tipu mobilu a pod., o generaci později, než jí vlastnili oni, a jako odpad pro chudinu. Protože už jsou mnohem dále.
Jinak můj manžel je voják z profese, ve válce byl deset let, u armády 15let, takže možná asi něco trochu vím, sci-fi není můj žánr, mám radši vše naživo, takže to mám doma :-) :-) :-)
2 more comments from TerezaK
TerezaK
V osobním chatu dám informace. Ale úplný blázen zase nejsem, abych vše zveřejňovala.
TerezaK
Tady se hlásá Boží slovo a ne osobní informace.
TerezaK
Přesně tak, prázdné oddělení opravdu jsou Alespoň v jedné z nejmenovaných českých nemocnic bylo ještě asi před 14-ti dny vyhrazené prázdné oddělení pro Covid, leč zůstalo prázdné. Nemocnice se potýkala s nedostatkem personálu, však nikoli z důvodu množství pacientů, ale z důvodu otestovaného - pak tedy i nakaženého personálu. O falešných testech ani nemluvě, Možná každý zná někoho, kdo vůbec u …More
Přesně tak, prázdné oddělení opravdu jsou Alespoň v jedné z nejmenovaných českých nemocnic bylo ještě asi před 14-ti dny vyhrazené prázdné oddělení pro Covid, leč zůstalo prázdné. Nemocnice se potýkala s nedostatkem personálu, však nikoli z důvodu množství pacientů, ale z důvodu otestovaného - pak tedy i nakaženého personálu. O falešných testech ani nemluvě, Možná každý zná někoho, kdo vůbec u testů nebyl, přesto obdržel oznámení, že je pozitivní. (Vím takto min. o 30-ti osobách.) Např, někdo čekal na testy a fronta mu přišla dlouhá, tak šel domů, a posléze mu přišlo oznámení, že je pozitivní, aniž by u testů vůbec byl.
ľubica
aj mŕtvym chodia smsky, s výsledkami testu..
Peter(skala)
nedaju im pokoj ani po smrti 😂
agnesino
Myslím si, že bratov v Česku čaká tiež skúška
agnesino
Mňa u Čechov zaujal odstavec pod tým červeným obdĺžnikom, že v prípade pozitivity im systém v úvodzovkách postráži deti do 10 rokov.
Bratia a sestry
berte to tak že to je pilotný projekt globalistov robený na SK a CZ hľadajú priechodné riešenie ktoré chcú použiť globálne
Svätý Malachiáš(prorok)
Plné nemocnice budú keď každý sa bude testovať s falošnými testami od matoviča teda respektívne od Billa Gatesa,ten kto sa dá zaočkovať a zároveň začipovať a keď vypustia skutoční smrtiaci vírus, ktorí nám už varia na ďalší rok aj zároveň s resetom celého sveta a ešte vojna vypukne.
Bratia a sestry
Zúfalí dôchodcovia sa obrátili na stredisko pre ľudské práva. Kvôli nariadeniam Matovičovej vlády a Mikasovho úradu sa nevedia dostať k svojim dôchodkom na pošte
infovojna.sk/…at-k-svojim-dochodkom-na-poste
TerezaK
Podle Anastazie ze Sibiřské tajgy se na planetu Zemi vejde mnohem více lidí, než jich momentálně je, ale hospodaříme se zemí velmi špatně, tak jak nás navedl Satan., aby nás zničil. Nejprve nás obral myšlenkami feudalismu o soukromé vlastnictví-půdu. Pak nás nahnal do měst, pak do mrakodrapů. My ale toto jeho ničení můžeme použít k sebeposvěcení, zvl. pokud máme eucharistii, která uvádí člověka …More
Podle Anastazie ze Sibiřské tajgy se na planetu Zemi vejde mnohem více lidí, než jich momentálně je, ale hospodaříme se zemí velmi špatně, tak jak nás navedl Satan., aby nás zničil. Nejprve nás obral myšlenkami feudalismu o soukromé vlastnictví-půdu. Pak nás nahnal do měst, pak do mrakodrapů. My ale toto jeho ničení můžeme použít k sebeposvěcení, zvl. pokud máme eucharistii, která uvádí člověka do existence i mimo materiální prostor.
Anastazie uvádí, konkrétně jak špatně hospodaříme: Např.: pokud lidé bydlí např. v paneláku, mrakodrapu, vypadá to, že zaberou méně místa na planetě než rodina, která obývá hektar půdy. Ale je to pravda? Rodina, obývající třeba hektar půdy, pokud má na svém pozemku středně malý dům pro více generací (např.: 2-3) mají vše nejnutnější, co k životu potřebují. Sad, zásobárnu potravin, zásobárnu kyslíku, vody, (pokud s ní hospodaří správně), domov pro seniory i mateřskou školku. Navíc k tomu všemu nepotřebují ani silniční dopravu. Naproti tomu rodina nahnaná do výškové budovy se těsná v malém prostoru, často se o své staré členy nemůže postarat, protože je pro ně přesun nedostupný. Malé děti si nemají kde hrát, kolem je beton- obrovská plocha Země nevyužitá, další obrovská plocha zebetonovaná jen pro velkosklady a velkoprodejny, kde si mohou ve směšné kvalitě koupit to, co by měli zdarma na zahradě. A nemluvě o obrovských plochách dopravních spojů, kterými je třeba se k jednoduché potravě dostat (jak k zásobování, tak k odběru). Je to naprosto nelogické uspořádání.
Ano, jsou obrovská města přelidněná, ale zapomínáme, na obrovské lesy Sibiřské tajgy, jejíž rozloha je několikrát větší než celý Amazonský prales. A je nezalidněná.
TerezaK
To nic. Ta žena Anastazie tam žije úplně sama uprostřed tajgy, ona je extrém, ale ukazuje prakticky lidem, jak mohou žít v souladu s přírodou a šťastně. Mnoho škol bylo se už podle ní učí. Musím říci, že mnohé opravdu funguje. Objevil jí jeden obchodník z Moskvy, který ztroskotal na řece a dostal se sám doprostřed tajgy. Věřit tomu nemusíte, ale je to pravda. Pro křesťany je možná už jen …More
To nic. Ta žena Anastazie tam žije úplně sama uprostřed tajgy, ona je extrém, ale ukazuje prakticky lidem, jak mohou žít v souladu s přírodou a šťastně. Mnoho škol bylo se už podle ní učí. Musím říci, že mnohé opravdu funguje. Objevil jí jeden obchodník z Moskvy, který ztroskotal na řece a dostal se sám doprostřed tajgy. Věřit tomu nemusíte, ale je to pravda. Pro křesťany je možná už jen povzbuzením, jaký může být život na věčnosti a jaký byl ještě v Edenu u Adama a Evy. Snažili se jí někteří Moskevští činitelé dostat z tajgy, hl. na pokusy, ale má takovou ochranu Božím stvořením i samotným Bohem jistě, že se jim to, ozbrojeným, nepodařilo. (Ona dokonce nepotřebuje ani šaty. Nepotřebuje ani oheň. V létě jí stačí teplota kolem 12Celsia-to byly normální teploty na Zemi i pro dávnější generace, naše generace je zhýčkaná a už si nezvykne.(naštěstí). V noci spí v tzv. zemjance: ta je v zemi, takže je tam konstantní teplo. Tu má vystlanou krásně voňavými bylinami, v seně je teplo. A pokud jí je zima, přikreje jí medvědici. Mezi zvířaty a ní (i místní vzdálenější praslovanskou komunitou) je naprostá harmonie. V zimě je na Sibiři zima okolo -40, -50Celsia: Tajgy sama umí vyrobit teplo(stromy): uprostřed tajgy není taková zima, okolo -20. Zimu přečkává jako ostatní zvířata-spí. např.: Ptáci mají jen lehoučké peří, přesto neumřou zimou, protože spí. Tak se dostávají do fáze spánku, kdy všechny životní fce fungují na min., dokonce se ani nemohou ve větší míře otrávit. Dech je minimální. Takto ona spí celou zimu v zemjance s medvědicí. Je to vlastně mnohem přirozenější pro náš organizmus, než my, v našem světě, svítíme a svítíme a jezdíme a pracujeme do umření. Někdy možná navštěvuje obyvatele hlubokých jeskyň. Nevím. S Mergem má dvě překrásné děti: chůva byla medvědice a vlčice. Je jí již asi 50, ale vypadá velmi mladě. Jejich kultura je velmi vyspělá, ale Pána Ježíše asi jako pohanka nezná. Zná prvotní boje mezi padlými a dobrými anděli a občas přijímá z našeho světa negativní energii a nechává jí na sebe dopadat, aby nám pomohla. Pak vypadá jako mrtvá, ale příroda a Duch Boží jí přejde vždy na pomoc na obnovení sil. Boha zná jako světlo, pozitivní energii, zřejmě Jej nezná jako Osobu milující své stvoření.
Kdybych nebyla věřící a prakticky bych neznala souznění s přírodou od Anastazie, neměla bych (jako pražačka s ne tak pevným zdravím) odvahu s manželem postavit si k bydlení jen zateplený mobilhaim a vychovávat v něm dítě. Bydlet s dítětem v chatařské oblasti pod horami, kde se nikdo o nikoho až tak nezajímá, a nikdo tu v zimě není. Dokonce bez povolení ke stavbě, protože u mobilhaimu to není třeba, a protože u základu mám Benediktínskou medailku a u studny medailku Panny Marie, kde máme i v největším suchu ustavičný přísun stále křišťálové vody.
Když Pán Bůh požehná... Když nežehná, není nic...
One more comment from TerezaK
TerezaK
Nevím, zda mi jde urbanistika, ale stačí výpočet: rozloha, plocha země, množství surovin, počet obyvatel. Schopnost s nimi hospodařit. Není problém v množství, ale v hospodaření. Proč mají problém lidé tak strašně S DOJÍŽDĚNÍM ZA prací? Když mohou práci vykonávat doma? Nebo pro nejbližší ve svém okolí? Proč mám platit cizinci, když mi může pomoci vlastní rodina nebo soused? Protože jsem se …More
Nevím, zda mi jde urbanistika, ale stačí výpočet: rozloha, plocha země, množství surovin, počet obyvatel. Schopnost s nimi hospodařit. Není problém v množství, ale v hospodaření. Proč mají problém lidé tak strašně S DOJÍŽDĚNÍM ZA prací? Když mohou práci vykonávat doma? Nebo pro nejbližší ve svém okolí? Proč mám platit cizinci, když mi může pomoci vlastní rodina nebo soused? Protože jsem se zapletli do placení institucí, které dostali zbytečně naši důvěru: sociální, zdravotní zabezpečení. Jak to, že můj manžel má ustavičně tolik práce a nemá zaměstnavatele a zaplatí si i sám zdravotní pojištění? Protože je tak poctivý a šikovný, že se o něj lidé poperou. A takových Slováků a Čechů je více, kteří jsou šikovní. Ale všichni přešli na systém antikrista, který všechny mezi sebou chce rozeštvat. Proč raději soused nepomůže sousedovi? Proč bych si měla platit sociální pojištění, když mohu raději peníze dát sousedovi, který mi něco opraví? Ohledně péče o nemocné a umírající doma, je to to samé. Vůbec neumíme se ani o sebe, ani o své nemocné, natož umírající postarat. Přitom jsme zapomněli na dary a prostředky, které nám Bůh k léčení dal. Hlavně jsem úplně zapomněli, na principy a pravidla duchovního života, které nás držejí při životě duchovním.
TerezaK
NE,NE,NE!!! Nedejte se testovat, nedejte se očkovat. VYKAŠLETE SE NA NĚ!! Když to neuděláte, budou opravdu - tyto nemocnice, které JSOU DOPOSUD NA Covid prázdné, BUDOU PLNÉ!!!
Peter(skala)
presne teraz su hotový z toho, ako vraj su plne nemocnice, tak čo budu potom, ked by sa dali všetci otestovať?

Okrem toho ak su naozaj plné ako vravia, tak prečo?
Lebo su tam aj takí čo ani nemaju silne priznaky, za to doma v karantene su ludia so zavažnými problemami - zapal pluc a podobne.

Ved aj o.Čajka bol v domacej karantene na zapal pluc, lebo ho nechceli zobrať do nemocnice.