Clicks69
uk.news

L'Osservatore Romano: церква зрадника породжує симпатію до зрадників

Видання L'Osservatore Romano, яке вийшло в Страсну П'ятницю, вирішило присвятити перші три страниці Юді Іскаріоту, який зрадив Христа.

Головний редактор L'Osservatore, Андреа Монд, написав на першій сторінці видання про "Юду і проблему великодушності", пояснюючи, що він хотів "вшанувати" особистість "самого трагічного" персонажа Євангелія.

На зображенні показаний оголений Христос, який схиляється до померлого Юди. Картина була написана французьким художником, якого вразили слова Папи Франциска про Юду.

Крім того, L'Osservatore публікує проповідь модерніста Прімо Маццоларі (помер в 1959 році), яка суперечить Євангелії, та заявляє, що Юда був "прощений".

У тексті колишнього католика і фашиста Джованні Татусеві (помер в 1956 році) говориться, що у Юди "був інший мотив" зрадити Христа, а не тільки 30 срібників.

Крім того, італійський письменник і фашист Джузеппе Берто (помер в 1978 році), який став анархістом, заявляв, що Христос "зобов'язаний" своїм статусом Юді.

У джерелах, які мають значення для церкви, наводяться такі слова Ісуса: "Горе тому чоловікові, що видасть Людського Сина" (від Матвія, 26:24). В Євангелії від Іоанна (13:27) говориться, що "Як тільки Юда взяв хліб, в нього увійшов сатана", а також називають Юду "сином погибелі" (Іван 17:12).

#newsTpexhrddau