Christmas Campaign: Financial Insights
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Ta nowa i obsceniczna imitacja Słowa Bożego spowoduje, że wielu uwierzy, że jest to jedynie nowoczesna, zaktualizowana wersja Nowego Testamentu

Moje dziecko, ciemność tak nagle zapadnie w Kościele Mojego Syna, że wielu natychmiast zamilknie, tak będą oni zszokowani. Zostanie ogłoszone, że Mój Syn, Jezus Chrystus Król, nie jest już dłużej Królem. Na Jego miejsce zostaną wzniesione pogańskie …More
Ta nowa i obsceniczna imitacja Słowa Bożego spowoduje, że wielu uwierzy, że jest to jedynie nowoczesna, zaktualizowana wersja Nowego Testamentu

Moje dziecko, ciemność tak nagle zapadnie w Kościele Mojego Syna, że wielu natychmiast zamilknie, tak będą oni zszokowani. Zostanie ogłoszone, że Mój Syn, Jezus Chrystus Król, nie jest już dłużej Królem. Na Jego miejsce zostaną wzniesione pogańskie bożki oraz wszystkie religie, łącznie z tymi, które nie pochodzą od Boga, zajmą miejsce w Kościele Mojego Syna na ziemi.

Dla świata ta nowa zapowiedź „chrześcijaństwa” okaże się dobrą nowiną. Świat będzie się cieszył, gdyż wielu powita to, co nadejdzie, widząc w tym tolerancję dla tego wszystkiego, co do tej pory było w Oczach Bożych uważane za grzech.

Kiedy mój Syn chodził po ziemi, faryzeusze odrzucili Prawdę. Wierzyli oni tylko w to, co im odpowiadało, i wierzyli w wiele kłamstw. Nie chcieli oni pochwycić rozpostartych Ramion Mojego Syna, gdy On nauczał Świętego Słowa Bożego. Nadszedł ponownie czas, kiedy ci, którzy twierdzą, że znają Prawdę, zaprą się Mojego Syna. Rozumiem przez to odrzucenie Jego Świętego Słowa, tak jak jest Ono ogłoszone w Najświętszych Ewangeliach. Wkrótce Najświętsza Księga zostanie porzucona i nowy, bluźnierczy substytut zostanie wszystkim zaprezentowany, zarówno wewnątrz Kościoła Mojego Syna, jak i poza nim. Wielu zostanie zwiedzionych.

Tak przebiegli są wrogowie Mojego Syna, że ta nowa i obsceniczna imitacja Słowa Bożego spowoduje, że wielu uwierzy, że jest to jedynie nowoczesna, zaktualizowana wersja Nowego Testamentu. Słowo Mojego Syna zostanie wykorzystane i zmienione, aby nadać Mu nowy sens — taki, którego On nigdy nie głosił. Diabeł poprzez wrogów Mojego Syna zawsze będzie zwodził świat, używając Prawdy jako bazy dla kłamstw. Oni zawsze będą atakować to, co jest Prawdą, manipulując Prawdą w tym celu, aby oczernić Słowo Mojego Syna.

Zaczną więc od Jego Słowa i Je zniszczą — najpierw sobie z Niego drwiąc, a następnie odrzucając Je na rzecz herezji. Potem zaatakują Jego Ciało. Słowo stało się Ciałem w osobie Mojego Syna. Wtedy Mojego Syna ukrzyżowali, a teraz, kiedy On ponownie przychodzi, aby odnowić Ziemię, zniszczą Świętą Eucharystię. Wszyscy mający wiarę muszą przetrwać te straszliwe bóle porodowe, ponieważ kiedy będzie po wszystkim, Syn Człowieczy powstanie i przybędzie, aby odzyskać Swoje Królestwo na Ziemi. Ci, którzy kochają Mojego Syna, muszą nieustannie Go czcić i nigdy nie mogą się Go wyprzeć.

Musicie być przygotowani, aby żyć Prawdą, i nigdy nie możecie zaakceptować kłamstw, które będą rozpowszechniane po całym świecie, ani nowej jednej światowej religii, która wkrótce zostanie ogłoszona. Kiedy zobaczycie, że wydarzenia te mają miejsce, wtedy możecie być pewni, że blisko jest czas Powtórnego Przyjścia Jedynego Prawdziwego Zbawiciela — Jezusa Chrystusa, Króla Ludzkości.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia
wacula25wp.pl
Papież jako osoba prywatna, zwłaszcza w rzeczach i naukach przyrodzonych, Papież mylić się może jak każdy inny człowiek. Papież nie cieszy się również nadprzyrodzonym darem nieomylności, jeśli mówi lub pisze o jakim przedmiocie religijnym jako teolog, jako uczony słowem kiedy mówi i działa tylko jako osoba prywatna i należy szanować każdego człowieka ,jednak nie udawać że jest oky ,bo nie jest ?.…More
Papież jako osoba prywatna, zwłaszcza w rzeczach i naukach przyrodzonych, Papież mylić się może jak każdy inny człowiek. Papież nie cieszy się również nadprzyrodzonym darem nieomylności, jeśli mówi lub pisze o jakim przedmiocie religijnym jako teolog, jako uczony słowem kiedy mówi i działa tylko jako osoba prywatna i należy szanować każdego człowieka ,jednak nie udawać że jest oky ,bo nie jest ?.Byli gorsi papieże wieki temu .
Tymoteusz
„Według VaticanNews.va jednocześnie w kościele katolickim odbyła się modlitwa buddyjska, a w klasztorze franciszkańskim modlitwa sikhów.”

Normalnie tego typu słowa podciągnąłbym pod niezły żart, problem jednak w tym, że to nie był żart...
V.R.S.
Żart z 34-letnią brodą. Posoborowie żartuje sobie z Boga w Trójcy Św. jedynego.
V.R.S.
"Według VaticanNews.va jednocześnie w kościele katolickim odbyła się modlitwa buddyjska"
----
Tu widać ciągłość posoborowej "tradycji".
PiotrM
Ta tradycja chyba nie będzie wielowiekowa 😂
V.R.S.
@PiotrM
Miejmy nadzieję.
Rafał_Ovile
demoniczny smród ku czci pogańskich bożków i 'Nowy Porządek Masek'
Małgorzata Maria
Żenada