CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
„Wpędzimy chrześcijan w wojnę wykorzystując ich narodową próżność i głupotę.

Oni będą wybijać jeden drugiego, robiąc w ten sposób miejsce dla naszego narodu”.

(Rabin Reichorn,
Le Contemporain, 1.07.1880)
Bos016
Posoborowe absurdy
Oczywista oczywistość. Było to już wiadome od 2007 za czasów Lecha Kaczyńskiego i 2014 r. Jarosław Kaczyński . Za poparcie w wyborach PiS, a wygadał się żyd Piotr Tymochowicz, który był trenerem personalnym Palikota i w dodatku jest krewnym Mariusza Błaszczaka
Jan Zbigniew wojan
Antyszczepionkowe KGB, czyli misterny plan Naczelnika – Katarzyna TS
bibula.com/?p=125731
"W zaistniałej sytuacji Jarosław Kaczyński ogłosił na antenie Radia Rzeszów, że „jeśli się nie wyszczepimy w odpowiednio wysokim procencie, to epidemia wróci z całą pewnością i może być jeszcze bardziej zjadliwa i bardziej groźna niż dotychczas”. Następnie zapewnił, że „szczepionki są skuteczne”. – To …More
Antyszczepionkowe KGB, czyli misterny plan Naczelnika – Katarzyna TS
bibula.com/?p=125731
"W zaistniałej sytuacji Jarosław Kaczyński ogłosił na antenie Radia Rzeszów, że „jeśli się nie wyszczepimy w odpowiednio wysokim procencie, to epidemia wróci z całą pewnością i może być jeszcze bardziej zjadliwa i bardziej groźna niż dotychczas”. Następnie zapewnił, że „szczepionki są skuteczne”. – To dzisiaj już widzimy. Zakażeń jest bardzo niewiele, 100 razy mniej niż u szczytu, ale ciągle to może wybuchnąć. Cały czas używam tego porównania – gasnące ognisko, ale co chwilę z niego jakiś płomień wybucha. Jak tak będzie, to wszystkie plany będą nierealne, będziemy się degradować, ale przede wszystkim będą umierać ludzie. Trzeba zrobić wszystko, żeby temu zapobiec – oświadczył Kaczyński. – Chciałbym wszystkim, którzy nie chcą się szczepić, którzy wierzą w tę rozpoczętą w latach 80. przez KGB operację, żeby się zastanowili, bo szczepienia są konieczne – dodał."
"Narwańce". Co naprawdę Rajmund Kaczyński mówił o synach?
Uczestniczka Powstania Warszawskiego Hanna Stadnik, która znała ojca braci Kaczyńskich, mówiła, że przestrzegał on przed oddaniem władzy Lechowi i Jarosławowi. Ale to nie jedyna relacja na temat poglądów Rajmunda Kaczyńskiego. Oto, co naprawdę mówił o synach bliźniakach.
– Ojciec braci Kaczyńskich był moim kolegą z "Baszty". Jak Leszek Kaczyński został prezydentem Warszawy i mu gratulowaliśmy, jego ojciec powiedział: 'Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi'– taka wypowiedź Hanny Stadnik, sanitariuszki o pseudonimie "Hanka", padła w "Faktach po faktach" TVN 24.
natemat.pl/…o-synach-ostrzegal-przed-lechem-i-jaroslawem-cytat
Jarosław Kaczyński jest pod wpływem… czarnej magii
fronda.pl/…aczynski-jest-pod-wplywem-czarnej-magii,37225.html
Serbski znachor zobaczył zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego. Wizja go przeraziła
natemat.pl/…zdjecie-jaroslawa-kaczynskiego-wizja-go-przerazila
"Czy wujek Kaczyńskiego wydał wyrok śmierci na Pileckiego
Opublikowano 16 marca 2016, autor: Marek Jerzy Minakowski
Co jakiś czas dochodzą do mnie pytania, czy istotnie stalinowski prokurator Henryk Świątkowski, który wydał śmierci m.in. na rotm. Pileckiego, to brat Franciszki ze Świątkowskich Kaczyńskiej, babci Lecha i Jarosława Kaczyńskich.
Genealogię L. i J. Kaczyńskich każdy może obejrzeć w mojej bazie genealogicznej. Ich babcia, Franciszka ze Świątkowskich, jest tutaj. Nie wiem, kiedy i gdzie dokładnie się urodziła, ale wiadomo, że była córką Pawła Świątkowskiego i Marii z Bakowieckich. Nie wiem, gdzie wzięła ślub z Aleksandrem Kaczyńskim, ale wiem, że ich syn Rajmund urodził się 1 IX 1922 w Grajewie.
Z kolei Henryk Świątkowski jest postacią bardzo ciekawą. Na początek poprawmy jedno: z pewnością nie był prokuratorem ani sędzią w czasie procesu Witolda Pileckiego. Było jeszcze gorzej – był ministrem sprawiedliwości przez cały okres od 2 V 1945 do 21 IV 1956. Brał więc odpowiedzialność nie tylko za proces Pileckiego, ale w ogóle za wszystkie zbrodnie sądowe, jakie miały miejsce w tym okresie."
Czy wujek Kaczyńskiego wydał wyrok śmierci na Pileckiego
minakowski.pl/…ek-kaczynskiego-wydal-wyrok-smierci-na-pileckiego/
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
MementoMori+++
któż mu broni, jak się zobowiązał to niech on płaci on to on, a nie naród
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
1. amerykańska dyplomacja ma aktywnie naciskać na Polskę w sprawie zapłaty za tzw. mienie bezspadkowe

2. informacje o tym mieliby posiadać ludzie tacy jak Adam Bielan, Michał Dworczyk, Jarosław Sellin czy szef ówczesny MSZ-u Jacek Czaputowicz i zachowują je w tajemnicy przed polskim społeczeństwem

3. głównym ośrodkiem propagowania spłaty rzekomych należności Izraelowi miałoby być Muzeum …More
1. amerykańska dyplomacja ma aktywnie naciskać na Polskę w sprawie zapłaty za tzw. mienie bezspadkowe

2. informacje o tym mieliby posiadać ludzie tacy jak Adam Bielan, Michał Dworczyk, Jarosław Sellin czy szef ówczesny MSZ-u Jacek Czaputowicz i zachowują je w tajemnicy przed polskim społeczeństwem

3. głównym ośrodkiem propagowania spłaty rzekomych należności Izraelowi miałoby być Muzeum Polin.
.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Kalkstein to masoński " Kon Trojański " w Knesejmie Polin !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
olek19801
Abp Jędraszewski chce żebyśmy dziękowali Panu Bogu za życie panów Kaczyńskich. Czy mamy być wdzięczni za sprowadzenia masonerii do Polski i Traktat Lizboński?
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
" abp. Jędraszewski jest takim samym biskupem jak Bergoglio papieżem - to posoborowe faryzeusze -wilki w owczych skórach , którzy oddali autonomię Kościoła wraz z wiernymi w ręce satanistów !
olek19801
I chce na siłę "wyszczepić" Polaków.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
POMYŚLEĆ, ŻE TAKI KURDUPEL, BEZ APARYCJI, ZDOLNOŚCI PRZEMOWY I CHARYZMY - KON-TROLUJE POLAKÓW !!!

co to za naród, gdzie
kurduple I karły moralne rządzą ?
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
.....zwłaszcza , że nie są Polakami tylko pluskwami podstawionymi przez globalistów z synagogi szatana !
Agnus
Z notatki wynika także, że rozmowa, jaka odbyła się 25 października 2018 roku nie była bynajmniej pierwszym takim spotkaniem. Poprzednie miało miejsce 22 stycznia ubiegłego roku, kiedy w Kongresie USA trwały prace nad ustawą nr 447