Clicks307
chemikus
1

Poseł WINNICKI ma rację! PiS na lewicy.

Obłuda katolików w PiSie...

Tak,tak, niestety mało jest naprawdę odpornych ludzi na blichtr płynący ze zdobycia władzy.

Oczywiście, że pokusa stara jak świat. ale wyborcy katoliccy mają swoje wymagania co do posłów, szczególnie tych, którzy uważają się za bardzo wierzących.

Zastanawiam się, kiedy twardy elektorat PiSu "załapie" wreszcie, że jest ogrywany przez partię dziś rządzącą? Cóż, może jeszcze musi się wiele złego wydarzyć, aby odkryć prawdziwe oblicze rządzących. Dla szerokiego ogółu społeczeństwa, a przynajmniej tej jego części katolickiej, która mocno zmobilizowała się i poszła do wyborów w 2015 r. jest bardzo istotnym, aby wyłoniła się wreszcie grupa ideowców, ludzi kochających odważnie Boga i mająca na celu prawdziwą suwerenność państwa polskiego wiernie oddanego królewskiej władzy Jezusa Chrystusa.

Mrzonka?

Nie! Do wypełnienia Ślubów Jasnogórskich i warunków koniecznych do przeprowadzanie we właściwy sposób oddania Polski Jezusowi Królowi potrzebni są politycy mający silną wiarę i odwagę lwa, by stanąć wreszcie do walki. Nie tylko tej politycznej, lecz prawdziwie duchowej gdyż Pismo Święte wyraźnie poucza:

Zachęta do walki duchowej

10 W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. 11 Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. 12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich3. 13 Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. 14 Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość4, 15 a obuwszy nogi w gotowość [głoszenia] dobrej nowiny o pokoju5. 16 W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego. 17 Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże6 - 18 wśród wszelakiej modlitwy i błagania. Przy każdej sposobności módlcie się w Duchu! Nad tym właśnie czuwajcie z całą usilnością i proście za wszystkich świętych 19 i za mnie, aby dane mi było słowo, gdy usta moje otworzę, dla jawnego i swobodnego głoszenia tajemnicy Ewangelii, 20 dla której sprawuję poselstwo jako więzień, ażebym jawnie ją wypowiedział, tak jak winienem.
biblia.deon.pl/rozdzial.php


No, dobrze, wróćmy do polityków.

Weźmy przykład pana posła Dominika Tarczyńskiego. Ma 38 lat, facet dość zdolny, a przede wszystkim często powołujący się na swoje katolickie przekonania... I dobrze, ale jest pewne ale...

Pan Dominik strzelił sobie w stopę, dosłownie (jak zauważył Marcin Hałaś w Warszawskiej Gazecie 16-22 marca 2018 r.) strzelił własną stopą. A dokładnie chodzi o zdjęcie stopy posła w luksusowym jacuzzi na najwyższym piętrze jednego z warszawskich wieżowców.

Albo inna fotka, na której poseł pozuje w ceglastym płaszczu z kołnierzem z futra jenota (ciekawe jak na to zapatruje się wierny obrońca zwierząt, naczelnik Kaczyński - może trzeba sprawdzić w jakich warunkach pozyskano futerko z "biednego" zwierzątka).

Kolejna fotografia, zapewne zadowalająca zblazowane celebrytki, przedstawiająca partnerkę, tak - nie żonę, jeno jeszcze partnerkę (!) - posła Tarczyńskiego w skąpym bikini na tle basenu.

źródło: www.pudelek.pl/…/znajomi_posla_t…

Dość grzeszne fotki pan Dominik Tarczyński bez cienia elementarnego wstydu i żenady publikuje w mediach społecznościowych... Raczej katolikom nie imponuje takie zachowanie, co innego jak na to patrzy reszta świata... Choć - fotki wywołały serie komentarzy w zeszłym roku w internecie.

Tu zdaje się nie fake news:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,222272…

Warto zapoznać się kim jest partnerka posła PiSu.

Warto poczytać:
www.se.pl/…/zdjecia-zony-ta…

A tu fundacja, w której działa partnerka posła:
www.frdl.org.pl

Ciekawy oddział tej fundacji mieści się w Krakowie, realizując programy międzynarodowe, projekty wschodnie np. na Ukrainie.
www.beta.mistia.org.pl

Adresy ośrodków fundacji do sprawdzenia:
www.frdl.org.pl/index.php/adresy-osrodkow.html

Zapraszam katolików do akcji demaskowania tych polityków, którzy tak chętnie nadstawiają pierś w imię wiary katolickiej służąc jednocześnie dwóm panom...

Chemikus
olek19801 and one more user link to this post
chemikus
Zapraszam katolików do akcji demaskowania tych polityków, którzy tak chętnie nadstawiają pierś w imię wiary katolickiej służąc jednocześnie dwóm panom...