Nakaz noszenia masek jest bezprawny! Sąd: Ograniczenia powinny być wprowadzane zgodnie z prawem
olek19801

Nakaz noszenia masek jest bezprawny! Sąd: Ograniczenia powinny być wprowadzane zgodnie z prawem -…

Kiedy należy nosić maseczkę, a kiedy nie? - oto jest pytanie. Foto: Pixabay Magdalena Wilk opublikowała postanowienie Sądu Rejonowego w Mińsku …
Jan Zbigniew wojan
Dlaczego te nagonki i kary skoro sam premier Morawiecki tłumaczy; "...warto przytoczyć ten podstawowy prawny, prawniczy argument; nie może prawo wtórne omijać prawa pierwotnego, to tak jakby nad Konstytucją Polską postawić jakąś ustawę, albo postawić jakieś rozporządzenie - tego u nas w porządku prawnym nie przewidujemy..." Więc co z tymi nielegalnymi zarządzeniami na podstawie których Policja i …More
Dlaczego te nagonki i kary skoro sam premier Morawiecki tłumaczy; "...warto przytoczyć ten podstawowy prawny, prawniczy argument; nie może prawo wtórne omijać prawa pierwotnego, to tak jakby nad Konstytucją Polską postawić jakąś ustawę, albo postawić jakieś rozporządzenie - tego u nas w porządku prawnym nie przewidujemy..." Więc co z tymi nielegalnymi zarządzeniami na podstawie których Policja i Sanepid wypisują mandaty ? Nie płacić, bo są niezgodne z prawem !
Przecież to jakaś schizofrenia i nasuwa się pytanie czy taka osoba jest w stanie kierować czymkolwiek - zwłaszcza krajem ?
Premier M. Morawiecki o wyższości Konstytucji RP nad ustawą i rozporządzeniem
youtube.com/watch?v=9Ll4GTXLj-0
Posłanka krzyczy na "proteście"; moje ciało, mój wybór ! A co do szczepień ogłasza, że powinno się szczepić wszystkich ! Czy schizofrenia nie jest przeszkodą do pełnienia obowiązków poselskich ?
A inna posłanka chce szczepić matki noworodków mimo rezolucji UE o dobrowolności:
Wyszczepienny szantaż rodziców! Wizyta u posłanki skandalicznej interpelacji.
youtube.com/watch?v=xRbigLSnmmw
Jedyny polski narodowy tygodnik ma tak opisaną pierwszą stronę:
"Nie lewica, nie prawica Tylko Polska" - kup, przeczytaj prawdę !
Przecież to jest wojna i jak śpiewała Pani Agnieszka "...tylko nie pękać i żadnych tam subtelności, tylko w pysk i w łeb i łamać kości..." wroga trzeba likwidować, aż zupełnie zniknie z pola !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Najważniejsze , aby takie dokumenty trafiały do spranych mózgów mediami masońskimi -bo reszty nie trzeba przekonywać .
olek19801
olek19801
„Tymczasem restrykcje wprowadzone wobec obywateli na obszarze całego kraju przypominają ograniczenia jakie mogą wystąpić podczas stanu nadzwyczajnego – np. klęski żywiołowej, a taki stan nie został przecież wprowadzony” – czytamy.