Clicks50
uk.news

Єпископ Шнайдер привів перелік помилок Другого Ватиканського Собору

Єпископ Атаназіус Шнайдер вважає, що велика частина робіт Другого Ватиканського Собору має "гарний" зміст, але деякі з них можуть бути "двозначними" (що дає волю для тлумачення - прим. ред.), а також помилковими, як говорив "архієпископ Лефевр" (помер в 1991 році).

В ході бесіди з Тейлором Маршалом він повідомив, що перша частина документа Sacrosanctum Concilium про літургію "дійсно хороша", незважаючи на те, що друга закликає переглянути основи навчальних матеріалів по літургії. Шнайдер пояснює, що це призвело до перегляду ритуалів, які проводилися протягом віків: "Це революція".

Він вважає, що Lumen Gentium 16 і Nostra Aetate 3, в яких йдеться про те, що католики і мусульмани "шанують" єдиного Господа, є помилковими.

Шнайдер пояснює, що католики вшановують надприродного Господа, використовуючи істину і дух, що разюче відрізняється від підходу мусульман.

Нарешті, Шнайдер критикує розуміння релігійної свободи в документі Dignitatis Humanae 2, в якому йдеться про природне право на ідолопоклонство.

Шнайдер вважає, що корінь помилок криється в міжрелігійних заходах Іоанна Павла II в Ассіс (1986 рік), та в декларації, підписаній в Абу-Дабі (2019 р.) і культі Пачамама від Папи Франциска (2019 р.).

#newsPunkxvqpjp