Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks52
uk.news

Думка єпископа: скасування обітниці безшлюбності - це прикриття лібералів, які потерпіли невдачу

Уродженець Іспанії, 57-річний єпископ Рафаель Ескудеро Лопес Бреа з перуанського міста Мойобамба, проявив сміливість і виступив в рамках синоду в Амазонії, закликавши скасувати робочий документ, який просуває обітницю безшлюбності (повна версія його промови представлена на сайті InfoVaticana.com від 8 жовтня).

Ескудеро пояснив, що перетворення "старійшин" в звичайних управлінців і розпорядників ритуалів призведе до того, що священики стануть класичними "функціонерами", а також будуть прирівнюватися до пасторів (під приводом необхідності використання "пасторального шляху").

Ескудеро додає, що таке, в корені невірне, тлумачення священних ритуалів не має нічого спільного з божественним одкровенням, а виходить від лідерів місцевих племен, які постійно вибирають нових старійшин.

Єпископ зазначив, що велика частина місцевих жителів (і єпископів) не є католиками, тому їм тільки належить дізнатися про те, що тільки Ісус може дарувати спасіння.

Він також підкреслив, що регіоні немає "проблеми відсутності слухачів", зокрема в тих релігійних спільнотах, які слідують доктрині католицької церкви і живуть за правилами християнського духовного життя.

Іншими словами, нестача слухачів - це результат роботи єпископів-модерністів, які хочуть скасувати обітницю безшлюбності, щоб приховати свої невдачі.

Зображення: Rafael Escudero López-Brea, #newsMdfmlbhlfj