Clicks52
uk.news

Кардинал Папи Франциска: синодальність - це шлях "зміни церкви"

Кардинал Ньюарка Джозеф Тобін вважає, що обрання Папи Франциска відкрило всьому світу "багате теологічне джерело" церкви Латинської Америки.

Варто відзначити, що "теологічне джерело" Латинської Америки - це теологія визволення, яка бере своє коріння в марксизмі і практично зникла з поля зору після краху СРСР. Проте, Папа Франциск намагався здаватися консерватором заради отримання посади, тому ні слова не говорив про теологію звільнення.

4 травня в рамках вебінару Тобін визнав, що "багато хто" знаходить зміни, запропоновані Папою Франциском "незручними". Портал NcrOnline.org повідомляє, що Тобін назвав прихильність синодальності Папи Франциска шляхом, який дозволить змінити фокус уваги церкви.

Тобін пояснив, що "така модель церкви" вимагатиме "зміни звичних умов і розуміння себе". Проте, "синодальні зміни" використовуються протягом багатьох років, але все "зміни" закінчуються лише провалом.

Принаймні Тобін визнав, що синодальність - це один з ключових термінів для Папи Франциска. Він вважає, що "синодальний процес загрожує" лише тим, хто "не може відмовитися від норм і канонів", підтверджуючи, що ліберали готові порушити будь-які закони, проштовхуючи свої інтереси.

#newsLifzxppncl