Clicks1.3K
csk.news
1

Mrtvá: Americká Sestra, Která Byla Znásilněna v Guatemale, Otěhotněla, Potratila

Uršulinská sestra Dianna Ortiz (62), zemřela na rakovinu 19. února v hospici ve Washingtonu D.C.

Dianna se narodila v Coloradu Springs, Colorado, jako prostřední z osmi dětí. Její otec byl důlní horník uranu. Ve věku 17 let vstoupila do řádu Uršulinek a v roce 1987 odešla do Guatemaly učit děti.

Když sloužila jako 31-letá misionářka v Guatemale, Sestra Dianna byla unesena členy policistů podporovaných CIA. Byla převezena do města Guatemala, kde po dobu 24 hodin obdržela popáleniny od cigaret a byla opakovaně při výslechu znásilňována. V roce 1995 byla Dianně přidělena náhrada škody ve výši 5 milionů USD.

Muka ustala, když do místnosti vstoupil muž se severoamerickým přízvukem a anglicky řekl, "Do prdele." A ve španělštině mučitelům řekl, "Vy idioti! Nechte ji být. Je Severoameričanka a je to ve všech novinách."

Sestře Dianně řekl, "Musíte těm chlapům odpustit, udělali chybu.” Do USA se vrátila během 48 hodin od svého útěku.

Stejně jako ostatní oběti mučení, utrpěla sestra částečnou ztrátu paměti od chvíle před tím než odešla do Guatemaly a musela být znovu představena do své rodiny. Dlouho ji trvalo, než si znovu vybudovala důvěru k lidem.

Sestra Dianna také ze znásilnění otěhotněla. Zahlcena mučením, potratila. To zvýšilo její pocit viny a emoční utrpení.

#newsJdjmkpdsbk
Joske
Smutný příběh, ale může posloužit k probuzení spících. Budete-li číst pozorně, zahlédnete pevné předivo Satanovy matrice. Poslouchejte příkazy Ježíše Krista a zachrání vás.