Clicks624
csk.news

San Rafael: Biskup Taussig neustále klame

Biskup Eduardo Taussig zo San Rafael, Argentíny, „konzervatívny“ zabijak svojho seminára, obhajoval počas 40 minútového vysielania miestnej televíznej show svoj zločin (7. augusta) pred dvoma poctivými novinármi.

Taussig neuviedol jediný vážny dôvod pre svoj dramatický krok, ale znova obvinil rozhodnutie „Svätej stolice“, konkrétne kardinála Beniamina Stellu, ktorý vedie Kongregáciu pre duchovenstvo.

Taussig informuje, že v telefonáte so Stellom hovoril viac ako hodinu, ktorý „potvrdil“ údajnú „potrebu uzavrieť diecézny seminár“. Slovo „potvrdil“ dokazuje, že za rozhodnutím stál Taussig, nie Stella.

Napriek tomu počas šou pokračoval, aby prehovoril verejnosť tým, že povedal, že musí Rím „poslúchať“ . Po opakovaní tohto nepravdivého tvrdenia Taussig si stále škriabal krk a líce, čo je podľa reči tela spojené s negatívnymi emóciami alebo klamstvom.

Vysvetlil, že seminár uzavrel, pretože kňazi „, ktorí vyšli z tohto seminára“, odmietli poslúchať jeho [nespravodlivý] koronavírusový dekrét, ktorý hlásal podávanie sv. prijímania do ruky.

V mnohých krajinách sa sv. prijímanie do ruky nezaviedlo a neprispelo to k zvýšenému šíreniu vírusu.

Taussigova nesprávna teória je taká, že existujú „rôzne formy sv. prijímania“ a že „žiadna“ nevyčerpáva „bohatstvo Eucharistie“. Súčasne sa pokúša odsúdiť sv. prijímania, ktoré údajne „prenáša sliny z jednej osoby na druhú“, zatiaľ čo prijímanie do rúk je také, ako ho prijímali „mučeníci“.

#newsXnaxpyiuvp