Clicks29.6K
free.energy
4

Pielęgniarka ze szpitala epicentrum COVID: „to mord” (video)

Nazywa się Erin Marie Olszewski. Jest wojskową pielęgniarką, pracowała w szpitalu uznanym za centrum globalnej pandemii w kategoriach liczby przypadków i zgonów.

Jej video jest na stronach: Infowars, David Icke, Solari.com, Brighteon, itd. Jest to dewastujące świadectwo Erin ze Szpitala Elmhurst, Nowy Jork, „epicentrum covid”.
Ale ono nie jest o wirusie, a o mordzie w szpitalu. Ocena i wnioski Erin po okresie pracy w tym szpitalu.

Podsumuję je tak:

Do szpitala dostają się biedni pacjenci przeważnie Czarni i Latynosi, i są sprawdzani na COVID-19. Kiedy wynik jest ujemny – nie ma COVID – niektórych i tak oznacza się jako przypadki COVID

To wsadza ich do pociągu do śmierci.

Bez powodu są podłączani do respiratora, a żeby ich unieruchomić i nie odczuwali dyskomfortu i bólu z powodu inwazyjnej intubacji, podaje się im środki uspokajające / znieczulające. To trwa długo, nawet MIESIĄC.

Zupełnie odcięci od świata zewnętrznego, nigdy się nie budzą.
To nie jest żadna tajemnica. Każdy lekarz czy pielęgniarka WIE, ŻE NIEUCHRONNYM SKUTKIEM JEST ŚMIERĆ. Jest to metoda zabijania.
I, oczywiście, przyczyną zgonu pacjenta jest „wirus”.
Mogę tu pomyśleć o co najmniej 20 nowojorskich i federalnych agencji, które powinny roić się w Elmhurst Hospital. Ale żadna z nich nie podejmuje żadnych działań.

Gdzie są dziennikarze? Gdzie są politycy: burmistrz Nowego Jorku – Bill De Blasio, gubernator Cuomo? Gdzie są protesty publiczne?

Za tymi drzwiami wielu ludzi NIE MOŻE ODDYCHAĆ.

Gdzie są lekarze i pielęgniarki z tego szpitala? Co mają do powiedzenia? Kto zarządził tę metodę zabijania? Kto wydaje rozkazy? Oznaczenie pacjentów „COVID-19” daje szpitalowi więcej pieniędzy od ubezpieczenia. To jest oczywiste. A co z WYWOŁYWANIEM ŚMIERCI? Czy to skutek zimnej obojętności? W jednym momencie video Erin mówi, że mimo iż pracuje z dobrymi ludźmi, są też inni, i najwyraźniej dla nich pacjenci nie są ważni.

Na pewno lekarze i pielęgniarki w Elmhurst wiedzą już o tym video. Nie mają nic do powiedzenia? Czy nie można by myśleć, że będą się bronić? Nic od nich nie słychać. Czy mają jakieś rozkazy zachowania milczenia? Jeśli nie popełniają strasznych zbrodni, to dlaczego milczą?
I nie zakładaj, że jest to jedyny szpital gdzie dokonuje się mordów medycznych. I nie zakładaj, że to dzieje się tylko w Nowym Jorku.
Podaje się, że liczba zgonów w Ameryce z powodu nieodpowiedniego leczenia i błędów w szpitalach jest 119.000 rocznie. To nie obejmuje zgonów na skutek aprobowanych przez FDA leków. TA liczba wynosiłaby 106.000 zgonów rocznie. (Journal of the American Medical Association, 26.07.2000, dr Barbara Starfield, Johns Hopkins School of Public Health, „Czy opieka zdrowotna w USA jest naprawdę najlepsza na świecie? /”Is US Health Really the Best in the World?”)

Dodaj te liczby i masz 225.000 zgonów rocznie z powodu lekarzy. To jest 2.25 MLN zgonów w Ameryce w ciągu dekady z powodu lekarzy.

Czas żeby Amerykanie zaczęli zwracać uwagę na trzecią (może pierwszą) czołową przyczynę zgonów: opieka medyczna.
Elmhurst Hospital w dzielnicy Queens jest epicentrum czegoś, ale to nie jest wirus.

Odsuwając na bok medyczny hokus-pokus – zajmijmy się istotą metody zabijania. Kto ją nakazał? Kto ją rozpoczął? Kto ją narzuca?
franciszek44
Sytuacja powtarza sie w Kanadzie, w Polsce, we Wloszech, w Hiszpanii...
To jest realizacja wielkiego PLANU DEPOPULACJI. Reszta przyjdzie juz wkrotce...
Czas żeby Amerykanie zaczęli zwracać uwagę na trzecią (może pierwszą) czołową przyczynę zgonów: opieka medyczna.
CUDOWNY MEDALIK
Przygotowują, jeden światowy rząd. Słudzy szatana realizują już zaplanowaną depopulację, wszelkimi możliwymi sposobami : przez aborcję, eutanazję, samobójstwa, śmiercionośne szczepionki, dosypywanie trucizny do pożywienia i wody, zatruwanie powietrza gleby, montowanie anten 5G i teraz doszła jeszcze ,,opieka " medyczna w szpitalach, na jesieni zaczną chorować i umierać ci, którzy tak gorliwie …More
Przygotowują, jeden światowy rząd. Słudzy szatana realizują już zaplanowaną depopulację, wszelkimi możliwymi sposobami : przez aborcję, eutanazję, samobójstwa, śmiercionośne szczepionki, dosypywanie trucizny do pożywienia i wody, zatruwanie powietrza gleby, montowanie anten 5G i teraz doszła jeszcze ,,opieka " medyczna w szpitalach, na jesieni zaczną chorować i umierać ci, którzy tak gorliwie nosili maseczki. Do uśmiercenia jest 6 miliardów istnień ludzkich.
Przemek Gorski4 dni temu

Udostepniajcie proszę!!

Do przemyślenia:
Covid-19 Plandemia Faza 2.

Pierwsza fala to
oszustwo / zwykła grypa.

“Oni” wiedzą, że niewielka część populacji przejrzy ich oraz zminimalizuje zagrożenie pandemią.

Niektórzy będą też głośno protestować przeciwko blokadzie i dystansowi społecznemu.

Druga fala będzie prawdziwa, z dużą ilością śmierci.

Dzięki niedawno zains…
More
Przemek Gorski4 dni temu

Udostepniajcie proszę!!

Do przemyślenia:
Covid-19 Plandemia Faza 2.

Pierwsza fala to
oszustwo / zwykła grypa.

“Oni” wiedzą, że niewielka część populacji przejrzy ich oraz zminimalizuje zagrożenie pandemią.

Niektórzy będą też głośno protestować przeciwko blokadzie i dystansowi społecznemu.

Druga fala będzie prawdziwa, z dużą ilością śmierci.

Dzięki niedawno zainstalowanej sieci
5G, która tworzy “beam-forming” na głowach ludzi/klatkach piersiowych, zapobiega wychwytowi tlenu (pamiętaj , 5G to 60GHz, która jest częstotliwością przechwytywania hemoglobiny tlenowej), co spowoduje niewydolność oddechową zidentyfikowaną jako objawy Covid-19.

Ludzie w każdym wieku będą umierać, nawet młodzi, ponieważ 5G zostało zainstalowane również w szkołach.

KONSEKWENCJE:

1) CAŁKOWICIE zdyskredytować naukowców, patriotów, dziennikarzy obywatelskich, prawdy, lub kogokolwiek innego, kto zakwestionował rządową narrację i powagę “pandemii”

2) zdyskredytować protestujących jako nieodpowiedzialnych, niszcząc możliwość jakichkolwiek przyszłych protestów

3) Zniszczyć założenie, że tylko starzy są bezbronni i….

4) spowodować masową i surową blokadę, gorszą niż wcześniej, w połączeniu z wewnętrznymi punktami kontrolnymi. Bez praktycznie żadnego oporu.