Clicks846
Peter(skala)
6

Norimberské procesy 2 - Tribunál pre pro-vakcinárov

V 20. storočí sme zažili celú plejádu fašistických a komunistických režimov, rôznych diktátorov a podobne. Všetky, ale hlavne tie fašistické a komunistické, stáli svet milióny životov.

Vlád sa títo rôznorodí šialenci chopili rôzne. Niektorí legálne, niektorí násilne, ale výsledky boli vždy katastrofálne.

Dnes máme na Slovensku tiež takúto vládu národnej katastrofy. Moci sa chopili diletanti, ktorí si veľmi rýchlo osvojujú aj fašistické a totalitné metódy.

Táto Matovičova vláda a jej covid poradcovia, takzvaní „odborníci“, prijali v prvej vlne také opatrenia, že na Slovensku v ich dôsledku zomrelo cez 12 000 ľudí. Mnohí úplne zbytočne.

Dopadli sme ako jedni z najhorších v civilizovanom svete. V mnohých rozvojových a chudobných krajinách nezomrelo toľko ľudí v prepočte na milión obyvateľov ako u nás.

Človek by čakal, že sa vláda poučí, vyhodí neschopných covid poradcov, a s novými poznatkami sa pripraví čo najlepšie na tretiu vlnu, aby sa táto zvládla na nejakej normálnej úrovni. Ale kdeže.

Poradcovia zostali a vláda všetko vsadila na očkovanie. Očkovanie veľmi nešlo. Ľudia nie sú hlúpi. Majú dnes dostatok informácií. Obávajú sa experimentálnych dosiaľ neoverených vakcín, ktoré sa mali na nich testovať, ako na laboratórnych myšiach.

Videli zomrieť plno zdravých ľudí v produktívnom veku, ako naposledy ten chudák hokejista Sádecký. Samozrejme, oficiálne nikto nezomrel na očkovanie. Všetci zomreli na infarkt, na mŕtvicu, na zápal srdcového svalu a na kde čo iné, len na vakcínu nie.

Asi práve preto mali v lete v najzaočkovanejších krajinách štatisticky dobre pozorovateľné nárasty nadmerných úmrtí, pričom nešlo o úmrtia na covid. Samozrejme, tieto záhadné úmrtia oficiálne vôbec nesúviseli s očkovaním, ktoré tam bolo do konca jari v plnom prúde. Ale s čím iným potom?

Zároveň najzaočkovanejšie krajiny s 80 % i vyššou zaočkovanosťou musia prijímať teraz na jeseň znova proticovidové opatrenia a lockdowny. Pritom svätosväte sľúbili svojim občanom, že ak sa dajú zaočkovať, tak dostanú slobodu.

Naši potentáti a ich prihlúpli poradcovia to všetko vedia, alebo by aspoň mali. Ich základnou úlohou bolo oboznámiť sa s úspešnými príbehmi z druhej vlny a podľa nich nastaviť opatrenia a pripraviť sa na tretiu vlnu.

Znova ich však, ako cestárov v decembri prekvapil sneh, zaskočila tretia vlna, ktorá, zdá sa, vďaka nim a ich neschopnosti bude mať ešte viac zbytočne vyhasnutých životov, ako to bolo na jar.

V snahe narýchlo uhasiť tento masaker II, ktorý je už spustený, sa táto vláda neschopných diletantov neštítila siahnuť k fašistickým metódam a obmedziť skupinu obyvateľov. Obmedziť jej práva.

Žiadam, aby som si ako nezaočkovaný musel našiť na šaty žltú značku. Aby bolo jasné, že ja som ten, kto nesmie vstupovať do niektorých objektov, kto je šikanovaný a obmedzovaný, pre koho sú niektoré služby neprístupné. Žiadam, aby mi to bolo uložené Mikasovou vyhláškou. Žiadam, aby som bol riadne a viditeľne označený ako občan druhej kategórie.

Títo niktoši, čo prijímajú tieto zákony, musia niesť za ne zodpovednosť. Po tom, čo ich vláda pominie, sa musia postaviť pred pre nich zriadený tribunál, tak ako fašisti v Norimbergu a musia im byť uložené tie najtvrdšie tresty, vrátane trestu smrti, ktorý pre túto jednu príležitosť treba znova obnoviť.

Jozef Kováč

PS: Nevyzývame na žiadne popravy, ako to niektorí interpretujú. Snažíme sa obrazne vyjadriť, že situácia je vážna nie len v nemocniciach ale aj v oblasti porušovania ľudských práv.
Metod
Všetci prisluhovači "vakcinačného" teroru sa raz budú zodpovedať.....
... ... PROKOP
FDA požádal federálního soudce, aby odložil plné zveřejnění dat o vakcíně Pfizer až do roku 2076!

Federální vláda Pfizer zaštiťuje před odpovědností. Dává jí miliardy dolarů. Nutí Američany, aby přijímaly její produkty. Nedovolí ale, abyste viděli data dokládající její účinnost. Pro koho vlastně ta vláda pracuje?

Federální úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) požádal federálního soudce, …More
FDA požádal federálního soudce, aby odložil plné zveřejnění dat o vakcíně Pfizer až do roku 2076!

Federální vláda Pfizer zaštiťuje před odpovědností. Dává jí miliardy dolarů. Nutí Američany, aby přijímaly její produkty. Nedovolí ale, abyste viděli data dokládající její účinnost. Pro koho vlastně ta vláda pracuje?

Federální úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) požádal federálního soudce, aby veřejnost přinutil čekat až do roku 2076 na zveřejnění dat a informací, z nichž se vycházelo při udílení licence na vakcínu Pfizer covid-19. To není překlep. Chce to 55 let, než se připraví informace pro veřejnost.

Jak se vysvětlovalo už v předchozím článku, FDA opakovaně sliboval ohledně vakcín na covid-19 „plnou transparentnost“ včetně ujišťování o „oddanosti transparentnosti ze strany FDA“, během udílení licence na vakcínu covid-19 společnosti Pfizer.

V srpnu okamžitě po schválení vakcíny s poukazem na tento slib více než 30 akademiků, profesorů a vědců z nejprestižnějších univerzit této země požadovalo data a informace předané společností Pfizer úřadu FDA k udělení licence na vakcínu na covid-19.

A reakce FDA? Nepředložili nic. A tak moje firma v září podala na FDA za tuto skupinu žalobu s požadavkem o vydání oněch informací. Až do dneška, téměř tři měsíce po udělení licence pro vakcínu Pfizer, nezveřejnil úřad FDA jedinou stránku. Ani jednu.

Místo toho FDA před dvěma dny federálního soudce požádala, aby jí dal na plné vyhotovení této informace čas do roku 2076. Úřad FDA soudce požádal, aby jim dovolil zpracovávat přes 329 000 stran dokumentů, které jí Pfizer poskytl k licenci na jejich vakcínu tempem 500 stran měsíčně, což znamená, že její zhotovení nebude dokončeno dříve než roku 2076. Ze slibů FDA o transparentnosti se tak trochu stala iluze.

FDA to trvalo přesně 108 dnů od okamžiku, kdy Pfizer začala vytvářet dokumentaci pro licencování, tj. od 7. května 2021, do okamžiku, kdy FDA vydal Pfizeru licenci na vakcínu, tj. do 23. srpna 2021. Chytíme-li FDA za slovo, tak prováděli intenzivní, robustní, důkladnou a úplnou revizi a analýzu těchto dokumentů, aby se zajistilo, že vakcínu Pfizeru je bezpečná a účinná k udělení licence. Zatímco takovou intenzivní analýzu dokumentů mohli provést za 108 dnů, teď žádají o více než 20 000 dnů, aby tyto dokumenty připravili pro dostupnost veřejnosti.

Neuvěřitelný záznam, jak FDA schvaluje použití vakcín pro děti ve věku 5-11 let

Tak to tedy řekněme přímo. Federální vláda Pfizer zaštiťuje před odpovědností. Dává jí miliardy dolarů. Nutí Američany, aby přijímaly její produkty. Nedovolí ale, abyste viděli data dokládající její účinnost. Pro koho vlastně ta vláda pracuje?

A opět je tedy třeba poskytnout poučení o tom, že občanská a lidská práva by se nikdy neměla podmiňovat zdravotními úkony.

Každý, kdo se chce nechat očkovat a dostat posilovací dávku, by měl mít svobodu tak učinit. Ale nikdy by neměl být vládou nucen, aby se podrobil jakémukoliv zdravotnímu zákroku. Určitě ne takovému, u kterého vláda chce skrýt plné informace, ze kterých vychází k udělení licence, do roku 2076!
Peter(skala)
Peter(skala)
Marieta Ria
Veru, pristrihávajú nám krídla... no najsmutnejšie, že aj naši duch. pastieri, ktorí by mali im zverené stádo chrániť a viesť k Bohu uprostred každej nepriazne...
Peter(skala)