Clicks1.4K
pl.news
2

Biskup Bidena broni bohatera aborcyjnego

Kardynał Chicago, Balse Cupich, zganił arcybiskupa Los Angeles, José Gomeza, przewodniczącego Episkopatu USA, za krytykę aborcyjnego stanowiska Joe Bidena.

Używając ostrego języka, Cupich nazwał oświadczenie Gomeza "nieprzemyślanym". Skarżył się, że oświadczenie zostało sporządzone "bez wkładu komitetu administracyjnego konferencji" - nie na temat jego prawdziwości.

W drugim oświadczeniu narzekał, że miliony zostały sprowadzone na ziemię przez "choroby, ubóstwo i rasizm". Używając dziecinnego języka, Cupich wyraził nadzieję, że "droga naprzód będzie inspirowana, jak prosił Ojciec Święty, przez wspólne śnienie".

Kardynał Newark, Joseph Tobin, powiedział CatholicNews.com, że nie rozumie, dlaczego katoliccy proliferzy używają "bardzo ostrych słów" - tak jakby w aborcji to "język" był problemem.

Biskup San Diego, Robert McElroy, mówił o "drodze pojednania", "uzdrowieniu naszego społeczeństwa", "naprawie duszy naszego kraju" i "wspieraniu dobra wspólnego", ale nie wyjaśnił, jak to się mogło stać, gdy Biden naciskał na aborcję.

#newsHqucqkyqnh

pielgrzym55
Do weterynarza z nim. Może pomoże.