Clicks248
rokodisko
2
Odmowa zakupu szczepionki BigPharmy "na świńską grypę" przez minister Ewę Kopacz (09.11.2009) Gośćmi programu są minister zdrowia Ewa Kopacz i były minister zdrowia Marek Balicki. Burzliwa dyskusja …More
Odmowa zakupu szczepionki BigPharmy "na świńską grypę" przez minister Ewę Kopacz (09.11.2009)

Gośćmi programu są minister zdrowia Ewa Kopacz i były minister zdrowia Marek Balicki. Burzliwa dyskusja dotyczy zakupu szczepionek na tzw. pandemiczną świńską grypę. Pani minister kategorycznie sprzeciwiła się zakupowi szczepionek przez polski rząd, argumentując to tym, że firmy farmaceutyczne tak skonstruowały umowy, aby nie ponosić żadnej odpowiedzialności w wyniku jakichkolwiek skutków ubocznych szczepionki, a ewentualna odpowiedzialność miałaby leżeć i ciążyć na polskim rządzie……….
Taka decyzja polskiej minister zdrowia spowodowała, że świńska grypa, jak szybko wybuchła, tak szybko wygasła……………
fartuszniak leszek
Jak wynika z powyższej audycji to ponad 10 lat temu była próba wywołania paniki przez fałszywą pandemię, którą sterowało WHO, ale to masonom nie wyszło, bo jeszcze nie dopracowali oprawy medialnej swojej prowokacji, bo nawet TVN wówczas rzetelnie informował o podejrzanej akcji szczepionkowej nastawionej na zysk firm farmaceutycznych, które nie przejmowały się skutkami ubocznymi swoich szczepionek…More
Jak wynika z powyższej audycji to ponad 10 lat temu była próba wywołania paniki przez fałszywą pandemię, którą sterowało WHO, ale to masonom nie wyszło, bo jeszcze nie dopracowali oprawy medialnej swojej prowokacji, bo nawet TVN wówczas rzetelnie informował o podejrzanej akcji szczepionkowej nastawionej na zysk firm farmaceutycznych, które nie przejmowały się skutkami ubocznymi swoich szczepionek.
W tej sprawie Ewa Kopacz wówczas zachowała się jak prawdziwy lekarz, bo odmówiła zakupu podejrzanych szczepionek, co ocaliło miliony ludzi od kalectwa a może i śmierci. Pomysł zamaseczkowania nie jest nowy bo wówczas to próbowano, ale za mało ludzi dało się zastraszyć. Masoneria obecną akcję fałszywej pandemii lepiej przygotowała, bo wszystkie rządy (za wyjątkiem Białorusi) jak i media mówiły jednym głosem, nawet wielu hierarchów Kościoła katolickiego dało się nabrać i poparło tą fałszywą pandemię korona-świrusa i wprowadzono rygory sanitarne bardzo ograniczające ilość ludzi w Kościele i zakazano używania Wody Święconej.
rokodisko
To przecież ta "słusznie" sponiewierana przez nas za różne afery minister PO mogła by świecić chociażby w przykładzie tzw. pandemii dla nierządców z PIS!