Clicks1.1K

Arcibiskup B. Bober presadzuje masové očkovanie !

Zapredaní predstavitelia a a členovia Cirkvi samozrejme nie všetci vy si vôbec uvedomujete čo robíte ? Ste už fakt taký pošahaný na hlavu ?

Toto platí pre tých, ktorí odpadli od pravej viery a pravdy !

Žijeme v dobe Zjavenia Jána Apokalypsa. Žijeme koniec časov – gloria.tv

Dr. Vernon Coleman – Ti, co podávají vakcíny proti covidu-19, budou souzeni jako váleční zločinci – gloria.tv

Katolický kněz odhaluje podvodnou pandemii – gloria.tv

Medicína v rukách vrahov - vakcíny sa stali zbraňami - – gloria.tv

Mějte se na pozoru před nepravými proroky a falošnými ľuďmi ! (1614) – gloria.tv

Košický arcibiskup B. Bober presadzuje v jednote s premiérom Matovičom masové očkovanie novou, riadne nevyskúšanou mRNA vakcínou. Obaja chladnokrvne bojkotujú naliehavé varovanie najväčších svetových špecialistov v oblasti imunológie a virológie aj fakt, že farmaceutické firmy sa domohli zrušenia akejkoľvek zodpovednosti za poškodenie zdravia či smrť.

Citácia arcib. Bober: „Už skoro rok žijeme náročný čas COVID pandémie. Je to čas skúšky pre celú Našu spoločnosť, ba i pre celé ľudstvo. V modlitbe denne myslím na všetkých chorých a trpiacich …“

Komentár: Ťažko chorí a veľmi trpiaci sú aj tí, ktorí prijali mRNA vakcínu a spôsobili si tak nezvratné poruchy. Niektorí z nich dokonca aj zomreli.

Citácia arcib. Bober: „Verím a dúfam, že hlavne vďaka očkovaniu, ktoré odporúča aj Vatikán aj samotný Pápež František, náročná covidová doba už skoro pominie. A potom sa už veľmi teším na osobné stretnutie s našimi veriacimi a kňazmi a aj na spoločné slávením Eucharistie pri našich tradičných púťach.“

Komentár: Arcib. Bober tvrdí, že sa teší na osobné stretnutie s veriacimi a kňazmi, ale dáva podmienku, aby títo kňazi a veriaci najprv prijali nebezpečnú vakcínu. Najhoršie však je, že tu nejde len o stratu fyzického života, ale aj o stratu večného života, a to je mimoriadne vážna vec. Je potrebné varovať všetky úprimných katolíkov, aby sa nenechali oklamať arcibiskupom Boberom a ani pápežom Bergogliom.

Reklama typu „Vakcína je nádej“

Komentár: Vakcína je skutočne nádej, ale jedine tak pre Billa Gatesa.

Na záver povzbudzujem arcib. Bobera k pokániu, kým je čas. Nech sa verejne ospravedlní za zločineckú propagáciu vakcín. Nech naopak teraz, v súlade so skutočnými odborníkmi aj s Božím slovom, pred fatálne nebezpečnou vakcináciou verejnosť varuje! Tým sa stane príkladom cirkvi i národu a skutočným hrdinom.
dyk
Panna Mária príde a zasiahne, ale hrozným spôsobom až sa všetko zrúti. Jej výťazstvo príde naozaj v ťažkej chvíľke:
Modrá kniha :

23. februára 1974
Začne to s mojimi kňazmi
„Pýtaš sa ma, či som spokojná. Ach, ty nevieš, syn môj, akú mi spôsobuješ radosť! Radosťou matky je, keď je so svojimi deťmi. Mojou radosťou je byť pri každom z vás. Kňazi sú moji najmilší synovia, pretože sú povolaní, aby …More
Panna Mária príde a zasiahne, ale hrozným spôsobom až sa všetko zrúti. Jej výťazstvo príde naozaj v ťažkej chvíľke:
Modrá kniha :

23. februára 1974
Začne to s mojimi kňazmi
„Pýtaš sa ma, či som spokojná. Ach, ty nevieš, syn môj, akú mi spôsobuješ radosť! Radosťou matky je, keď je so svojimi deťmi. Mojou radosťou je byť pri každom z vás. Kňazi sú moji najmilší synovia, pretože sú povolaní, aby sa stali Ježišom. Mojou úlohou je utvoriť z nich obraz môjho Syna. Nikdy ich neopúšťam, nikdy ich nenechávam osamote.
Nech neklesajú na mysli pre svoje chyby a pády, veď i oni sú tak veľmi krehkí. Ja som Matka – mojou najväčšou radosťou je odpúšťať, pretože potom môžem darovať väčšiu lásku.
Nech sa moji synovia neboja celkom sa mi dať. Teraz prežívajú chvíle veľkého zmätku; mnohí z nich strácajú vieru v môjho Syna a dôveru vo mňa. Na všetkých stranách sa množia zlé príklady a mnohí z nich sa stávajú malomyseľní… Toto je vhodná chvíľa, aby ma vzývali, aby po mne túžili – len na toto čakám, aby som sa im zjavila.
To moje Srdce najviac dojíma, keď ich počujem plakať ako deti. Je možné, aby to matkou nepohlo, keď vidí svoje deti plakať? Až sa všetko zrúti, zostane len sila ich plaču, ktorý ma donúti, aby som zasiahla zázračným a hrozným spôsobom. A môj triumf začne s mojimi najmilšími synmi, s mojimi kňazmi.
(…) Budeš si musieť zvykať vidieť veci stále väčšie. Moje Nepoškvrnené Srdce je nevyčerpateľný zdroj milosrdenstva a odpustenia a nemôže už zadržať plnosť tohto ohňa. Boh začne skoro vylievať na celý svet prúdy odpustenia a milosrdenstva na svoje a moje úbohé deti.“
jožinko božinko
Co to tady píšete za nesmysly, kde jste na to přišel?
dyk
To je z Modrej knihy. Hovorí to Panna Mária.
jožinko božinko
Hovorí to PM? A kto to povedal?
ľubica
Hermenegild
"Kto si zachráni život /očkovaním/, stratí ho. Kto stratí život pre mňa /nezaočkovaný, ale neustále hľadajúci mňa-Eucharistiu aj za cenu prenasledovania/, nájde ho."
Najstrašnejšie je , že diabol úplne zalepil zrak biskupom. Málo sa za nich kajáme.
jožinko božinko
Toto jsou služebníci masonérie.
Stano Kobella
Aspoň vidíte, že sa odhalili a vystupujú tak ako terajší pápež, ako draví vlci v šatách oviec. Nepadajte im za korisť ich lžiam a prázdnym sľubom. Neveria v uzdravujúcu pomoc Ježišovu, ani Ho nehľadajú, ale naopak hľadajú záchranu v satanských sterilizačných vakcínach.
Bratia a sestry
Pápež František (už len) ako hologram?
Svätý Malachiáš(prorok)
Hermenegild
"Pre Krista".
Hermenegild
"za Krista."
ľubica
tu nič nepomože iba modlitba s pôstom a potom pero do ruky resp, sadnúť k PC a s velkou pokorou a tužbou odovzdávať pravdu, mu napísať! ARGUMENTOVAT jasne, bez emócií s pravdivými faktami , linkami, tvrdeniami, a toto by mal urobiť každy crusader Pravdy! Aspon jeden na diecézu! Nie vypisovať a strácať čas komentármi elektronicky! Ano, je to syzifovská práca! Tak to treba začať! Modlitba s pôstom …More
tu nič nepomože iba modlitba s pôstom a potom pero do ruky resp, sadnúť k PC a s velkou pokorou a tužbou odovzdávať pravdu, mu napísať! ARGUMENTOVAT jasne, bez emócií s pravdivými faktami , linkami, tvrdeniami, a toto by mal urobiť každy crusader Pravdy! Aspon jeden na diecézu! Nie vypisovať a strácať čas komentármi elektronicky! Ano, je to syzifovská práca! Tak to treba začať! Modlitba s pôstom za toho komu píšem a potom to poslať klasik poštou!
Jeden veriaci na diecézu! A opakovať to každému biskupovi v každej diecéze!!!
Bratia a sestry
alebo všetci sa spojiť a s pliagou ktorá tu vládne spoločne zatočiť