01:43:38
MaRyG
147.4K
Ojciec Pio cz. 01 z 02 Dwuczęściowy film o Ojcu Pio cz. 01 z 02More
Ojciec Pio cz. 01 z 02

Dwuczęściowy film o Ojcu Pio cz. 01 z 02
myname
„Kiedy tylko uklęknąłem przy konfesjonale Ojciec Pio – wyznał Alberto Del Fante , członek loży masońskiej i dziennikarz, który w czasopiśmie Laicka Italia publikował artykuły ośmieszające Ojca Pio, twierdząc, że jest manipulatorem, któremu udaje się zwodzić tysiące łatwowiernych ludzi – spowiednik sam wymienił moje grzechy. Po tych słowach poczułem, jak moje serce pęka na pół, jakby …More
„Kiedy tylko uklęknąłem przy konfesjonale Ojciec Pio – wyznał Alberto Del Fante , członek loży masońskiej i dziennikarz, który w czasopiśmie Laicka Italia publikował artykuły ośmieszające Ojca Pio, twierdząc, że jest manipulatorem, któremu udaje się zwodzić tysiące łatwowiernych ludzi – spowiednik sam wymienił moje grzechy. Po tych słowach poczułem, jak moje serce pęka na pół, jakby przepołowione słodkim ostrzem. Płakałem, zgarbiony, i tylko co jakiś czas podnosiłem zalaną łzami twarz. Ojciec Pio zaś przytulił mnie i zaczął płakać razem ze mną”.
stokrotka7777 shares this
6
Święci i błogosławieni.
:)More
Święci i błogosławieni.

:)
alicja1912
Dziękuję za ten film. Zrobił na mnie wielkie wrażenie. Ileż się Ojciec Pio musiał nacierpieć przez ludzi! ( jakby Mu nie wystarczyło to, co otrzymał od Boga...)
jerzy1
👏 👏 👏
Inka
Dzieki MaRyG