10:16
Modlitwa za Polskę jest dziś BARDZO potrzebna! | ks. Marcin Sobiech. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu modlitewnym "24 Godziny Męki Pańskiej za Polskę". Pragniemy poruszyć całe Niebo i Boże Serce, …More
Modlitwa za Polskę jest dziś BARDZO potrzebna! | ks. Marcin Sobiech.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu modlitewnym "24 Godziny Męki Pańskiej za Polskę". Pragniemy poruszyć całe Niebo i Boże Serce, wypraszając potrzebne łaski dla Polski, naszej Ojczyzny, którą miłujemy. Mamy bowiem świadomość, że choć wiele proroctw mówi o tym, że Polska ma do odegrania ważną rolę i z niej wyjdzie iskra, to jednocześnie wiemy, że jest to warunkowe: „jeżeli posłuszna będzie woli Mojej” (Dz 1732).

Tak jak 102 lata temu i w tych dniach, gdy Polacy wymadlali Cud nad Wisłą, będziemy modlić się za Polskę – by posłuszna była woli Bożej i by uchronić ją przed grożącymi jej niebezpieczeństwami – zarówno fizycznymi jak i duchowymi – aby przygotować tym samym duchowy fundament pod iskrę, która ma z niej wyjść. Będziemy modlić się za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski, św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski z woli Bożej, św. Maksymiliana Marii Kolbego – "męczennika miłości" z Oświęcimia, Świętego Michała Archanioła – obrońcy i wspomożyciela w walce duchowej oraz wszystkich dusz czyśćcowych córek i synów naszego narodu.

Organizatorem wydarzenia jest Parafia Trójcy Przenajświętszej w Burzynie nad Biebrzą wraz z jej proboszczem, księdzem Marcinem Sobiechem.

WIĘCEJ INFORMACJI → 24 Godziny Męki Pańskiej za Polskę