Edward7
353.9K

Nagłe zgony w wyniku szczepień są teraz powszechne

Nagłe zgony poszczepienne są teraz tak powszechne, że nadano im nazwę SYNDROME: Zespół nagłej śmierci dorosłych (SADS)

( Natural News ) Morderczy reżim medyczny wie, że szczepionki przeciw covid zabijają zdrowych młodych ludzi w alarmującym tempie, więc nagle przypisali temu zjawisku etykietę medyczną, aby odwrócić uwagę ludzi od prawdy. Teraz mówi się, że zdrowi młodzi ludzie, którzy nagle umierają bez żadnego medycznego wyjaśnienia, zmarli z powodu zespołu nagłej śmierci dorosłych (SADS), a nie od szczepionek. Podczas gdy SADS istniał w terminologii medycznej na długo przed covid, lekarze i media używają teraz tej etykiety syndromu w nowy sposób: aby spróbować wyjaśnić zgony spowodowane szczepionkami. Z tego, co do tej pory możemy powiedzieć, nie ma takich „nagłych zgonów” u nieszczepionych młodych dorosłych. Jak dotąd wydaje się, że dzieje się tak tylko wśród zaszczepionych.

Brytyjski Daily Mail opublikował artykuł szczegółowo opisujący ten nowy tak zwany „syndrom”, który jest oczywiście tylko wygodną etykietą maskującą prawdziwą przyczynę tych nagłych zgonów. Tytuł ich artykułu brzmi: „Zdrowi młodzi ludzie umierają nagle i niespodziewanie z powodu tajemniczego syndromu – gdy lekarze szukają odpowiedzi poprzez nowy krajowy rejestr” i mówi, że każdy poniżej 40 roku życia „…może być potencjalnie zagrożony o syndromie nagłej śmierci dorosłych (SADS).” Wszyscy ludzie poniżej 40 roku życia powinni teraz „przebadać swoje serce”, podczas gdy nieświadomi lekarze twierdzą, że szukają „przyczyny genetycznej” stojącej za SADS. Nigdy wcześniej w historii medycyny lekarze i media nie nawoływały młodych ludzi do „sprawdzenia serc”. Dzieje się tak dopiero po globalnym nacisku na szczepionki, które zmieniają komórki organizmu i zmuszają je do tworzenia kolczastych cząstek białkowych, które powodują zakrzepy krwi.

Mordercy lekarze masowo zabijają młodych ludzi „zastrzykami”
Nie możesz tego zmyślić. Za tym wszystkim stoi zaniedbanie medyczne, niekompetencja, a nawet złośliwość . Lekarze, którzy działają jako szyldy Big Pharma, wstrzykują młodym ludziom koktajle terapii/manipulacji genowej zawierające eksperymentalne sekwencje mRNA, które wytwarzają białka kolczaste we krwi, przyczyniając się do sztucznego krzepnięcia. U niektórych osób zakrzepy tworzą się powoli, co oznacza, że wiele osób chodzi z częściowo uformowanymi zakrzepami krwi w układzie krążenia . Ponieważ wstrzyknięcia mRNA zmieniają DNA i zostają włączone do kodu genetycznego — źródło: naukowcy z Uniwersytetu Harvarda i Massachusetts Institute of Technology (MIT) — niektóre komórki organizmu nadal produkują te pro-koagulacyjne białka kolczaste w nieskończoność. Te czynniki krzepnięcia przyczyniają się do dodatkowego tworzenia się skrzepów w organizmie, co skutkuje osłabieniem funkcji układu sercowo-naczyniowego i – co ważne – zmniejszeniem przepływu krwi do mózgu , co skutkuje utratą wyższych zdolności poznawczych. (Prawdopodobnie dlatego tak wielu zaszczepionych ludzi doznało uszkodzenia mózgu / opóźnień poznawczych i pogrążyło się w zwierzęcym gniewie, przetwarzaniu emocjonalnym otaczającego ich świata ...( albo "krzywa twarz" ))

W pewnym momencie jeden lub więcej skrzepów w ciele całkowicie wyłącza krążenie krwi niezbędne do utrzymania świadomości. W tym momencie osoba traci przytomność i umiera. Często dzieje się tak, gdy prowadzą samochód, latają samolotem, a nawet śpią w nocy. To dlatego tak wielu pilotów ginie na przykład na pokładzie załogowym, co jest główną przyczyną obecnego niedoboru pilotów komercyjnych linii lotniczych w całym kraju. Lekarz o imieniu dr Elizabeth Paratz — która twierdzi, że zastanawia się, jakie geny powodują ten zespół — mówi, że 90 procent tych spontanicznych zgonów ma miejsce poza szpitalem . (Źródło: codzienna poczta w Wielkiej Brytanii ) Australia uruchamia teraz „rejestr SADS”, aby spróbować rozwiązać zagadkę, dlaczego pozornie zdrowi dorośli umierają spontanicznie. Robią to, wpychając więcej zastrzyków mRNA tym właśnie ludziom, najwyraźniej "nieświadomi faktu", że zastrzyki mRNA są „zastrzykami skrzepu”.

W naukach biologicznych powszechnie wiadomo, że wirusowy kod genetyczny jest łatwo i automatycznie włączany do ludzkiego DNA
Zastrzyki mRNA nie są nawet szczepionkami technicznymi. Są to eksperymentalne leki „terapii/manipulacji genowej”, które zmieniają nie tylko komórkową syntezę białek, ale są nawet włączane do ludzkiego DNA poprzez odwrotną transkrypcję . Okazuje się, że znaczny procent ludzkiego DNA został pozyskany w tym właśnie procesie przez wiele tysięcy pokoleń, w którym materiał genetyczny krążący w środowisku jest włączany do ludzkich chromosomów. Zjawisko to jest powszechnie znane nawet w konwencjonalnej społeczności naukowej. „Nieretrowirusowe sekwencje wirusa RNA wykryto w genomach wielu gatunków, w tym ludzi”, powiedział badacz biomedyczny Liguo Zhang z Whitehead Institute w MIT. (Źródło: MIT.edu ) Zhang przeprowadził nawet eksperyment, aby sprawdzić, czy fragmenty wirusa SATS-CoV-2 mogą włączyć się do ludzkiego DNA: Mając to na uwadze, Zhang i Jaenisch zaczęli projektować eksperymenty, aby sprawdzić, czy ta integracja wirusa może mieć miejsce w przypadku nowego koronawirusa. Z pomocą Alexsii Richards z laboratorium Jaenisch naukowcy zainfekowali ludzkie komórki koronawirusem w laboratorium, a następnie dwa dni później zsekwencjonowali DNA z zainfekowanych komórek, aby sprawdzić, czy zawiera ono ślady materiału genetycznego wirusa. We wszystkich próbkach znaleźli fragmenty wirusowego materiału genetycznego… Innymi słowy, części SARS-CoV-2 zostały włączone do DNA komórek ludzkich. Inny badacz wyjaśnia: „Istnieje bardzo wyraźny ślad dla integracji LINE1”, mówi Jaenisch. „Na połączeniu sekwencji wirusowej z komórkowym DNA tworzy duplikację 20 par zasad. Każdy, kto twierdzi, że kodu genetycznego białka kolczastego nie można włączyć do DNA, jest kategorycznie ignorantem, co do stanu współczesnej genetyki.

mRNA białka kolczastego staje się ludzkim DNA, które zamienia organizm w fabrykę krzepnięcia
Jak pokazuje powyższy eksperyment, po wstrzyknięciu do organizmu materiału genetycznego część tego materiału może zostać włączona do chromosomów żywych komórek. Chociaż jest to nadmierne uproszczenie mechanizmów w grze, ogólny wynik jest taki sam: organizm staje się fabryką białek kolczastych , wytwarzając je daleko poza zamierzonym oknem czasowym, w którym można by oczekiwać działania szczepionki mRNA. Innymi słowy, zaszczepiona osoba staje się chodzącą fabryką białka "kolca"... Od tego momentu stają się maszyną do wydalania białek kolców, podczas gdy w coraz większym stopniu wrzucają samosyntetyzowane białka "kolców" do własnej krążącej krwi . Z biegiem czasu tworzy to skrzepy krwi. Kiedy te skrzepy kończą blokadę lub duże tętnice, krew nie może już dotrzeć do mózgu. Gdy mózg nie ma dopływu krwi, następuje śmierć mózgu , po której następuje śmierć ciała. Nazywa się to teraz „zespołem nagłej śmierci dorosłych”, mimo że jest to wyraźnie spowodowane zakrzepami krwi wywołanymi szczepionką. Oto zdjęcie skrzepu krwi pobranego od pacjenta z covid.

Miliardy ludzi na naszej planecie są teraz zagrożone nagłą śmiercią spowodowaną zakrzepami krwi, wszystko zgodnie z projektem: zespół depopulacji przez szczepionki. Podsumowując, morderczy reżim medyczny najpierw wstrzykuje miliardom ludzi broń biologiczną, która może ich zabić, a następnie udają, że są zszokowani i zaskoczeni, gdy tak wielu zdrowych młodych dorosłych zaczyna umierać bez wyraźnego powodu medycznego. Czy te medyczne potwory nie mają w ogóle człowieczeństwa (lub wiarygodności naukowej)?bChociaż syndrom ten nazywa się SADS, to naprawdę smutne jest to, że zrobiono to celowo, aby osiągnąć globalną depopulację. Jeśli już, to te zgony powinny być oznaczone jako zgony „zespół depopulacji poszczepiennej”. Ale oczywiście media i medialni tyrani pracują trzy razy, aby to wszystko ukryć, i wiedzą, że martwe ofiary szczepionek nie mówią , więc nie mogą powiedzieć żywym ludziom, aby się ratowali, unikając tych śmiertelnych ciosów...

Mike Adams - Sudden vaccine deaths are now so common they've assigned a SYNDROME name for it: Sudden Adult Death Syndrome (SADS)

Kanadyjski badacz twierdzi, że znalazł niebiologiczne nanocząstki aluminium i węgla w szczepionkach Moderna...
W próbkach również nie znalazł mRNA. mRNA jest głównym składnikiem szczepionki, która ma zakłócać biologiczny proces transkrypcji białek w komórkach ludzkich. mRNA jest nośnikiem, za pomocą którego kodowane są toksyczne, wytworzone w laboratorium białka wypustek. Zgodnie z tym odkryciem można śmiało powiedzieć, że nie wszystkie partie szczepionek przeciw Covid-19 są takie same, a niektóre mogą w ogóle nie mieć mRNA, ponieważ łatwo ulega degradacji i może nie być odpowiednio zachowana. Nagase ostrzegł, że nie ma możliwości zagwarantowania, że ta partia szczepionki została odpowiednio schłodzona w celu zachowania mRNA.... Covid, małpia ospa, oszustwo szczepienne

Tlenek grafenu w organizmie powoduje krzepnięcie krwi. Tlenek grafenu w organizmie powoduje zespół pozapalny lub stany zapalne ogólnoustrojowe lub wielonarządowe. Wdychany tlenek grafenu powoduje stan zapalny błon śluzowych a co za tym idzie utratę smaku i zapachu, możliwą utratę smaku i zapachu: anosmię . Krótko mówiąc, tlenek grafenu zachowuje się dokładnie tak, jak rzekomy SARS-CoV-2 oficjalnej wersji , generując tę samą symptomatologię ciężkiego COVID-19. Po zainstalowaniu na poziomie neuronalnym powoduje neurodegenerację lub, innymi słowy, neurologiczny COVID-19. tlenek grafenu ma coś, co nazywamy „ elektronowym pasmem absorpcji ”. Elektroniczne pobudzenie, jego rezonans magnetyczny znajduje się dokładnie w trzecim paśmie technologii 5G , tym, które jest obecnie oferowane i które, pamiętaj, było z nami przez całą pandemię. Zastrzyki, tlenek grafenu i pola elektromagnetyczne

Lekarz: Większość zaszczepionych ma zakrzepy
Grafen jest przenoszony z osób „zaszczepionych” na osoby bez szczepionek. Grafen w szczepionkach …

Wszystkie główne szczepionki covid zawierają grafen, to odkrycie było wynikiem analizy za pomocą mikroskopii elektronowej i spektroskopii, a także innych metod stosowanych na różnych uniwersytetach publicznych w Hiszpanii. Szczepionka przeciw grypie zawiera nanocząsteczki tlenku grafenu, a nowe donosowe szczepionki przeciw COVID, które wkrótce zostaną wprowadzone na rynek, prawdopodobnie będą go zawierać. Tlenek grafenu powoduje zakrzepy i krzepnięcie krwi. Tlenek grafenu zmienia układ odpornościowy, zaburzając równowagę oksydacyjną zapasów glutationu w organizmie. Tlenek grafenu gromadzi się w płucach i powoduje obustronne zapalenie płuc ze względu na jego równomierne rozmieszczenie w drogach pęcherzykowych płuc. Wszystko o badaniu - A study shows that graphene oxide is the cause of covid disease Endogenous Deficiency of Glutathione as the Most Likely Cause of Serious Manifestations and Death in COVID-19 Patients ... Dowód na to, jak broń biologiczna "szczepionki" niszczy krew i jej krążenie
woj_tek shares this
226
asia1965 shares this
6
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
ragez shares this
14
Don Mac
Dostarlimab - lek przyszłości do walki z rakiem
Dostarlimab - lek przyszłości do walki z rakiem