Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks345
CÓRKA MARYI

Matka Zbawienia: Nigdy wcześniej Mój Różaniec nie był tak potężny, jak jest w tych czasach, i gdy będziecie go odmawiali, zwłaszcza na głos i w grupach, otrzymacie wielkie Łaski

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 19 października 2014 roku, godz. 20.40

Moje drogie dziecko, jestem waszą Matką, Królową Nieba. Wylewam szczególne Łaski na was wszystkich, którzy wołacie do Mnie, abym wstawiała się w waszym imieniu, prosząc Mojego Syna, by was chronił. Całe Niebo modli się za ludzkość w tym czasie, by przejście do Nowego Świata bez końca odbyło się spokojnie.

Największym pragnieniem Mojego Syna jest dotrzeć do serc wszystkich grzeszników. Po to, by zerwać pajęczynę zamętu, która pokrywa ich dusze. Po to, by przyciągnąć do Jego wielkiego Miłosierdzia nawet tych z sercami z kamienia.

Mój Syn nigdy się nie poddaje w Swoim dążeniu do poruszenia serca każdego człowieka. Nigdy nie szuka zemsty na tych, którzy Go obrażają, i nigdy nie wywyższa jednej duszy ponad inną. On kocha wszystkich, nawet Swoich największych wrogów, i tak będzie zawsze.

Nie wolno wam się odsuwać od Mojego Syna, jeśli cierpicie w tym życiu, jeśli straciliście kochaną osobę w tragicznych okolicznościach lub jeśli jesteście ofiarą straszliwej niesprawiedliwości. Bóg jest Twórcą życia. On je daje i zabiera. Tylko wtedy, gdy dusza wypełniona złymi duchami zabija drugą, Bóg będzie kazał tej duszy drogo za to zapłacić.

Dopóki istnieje grzech, zło będzie pozostawać na ziemi. Dopiero wtedy, gdy grzech zostanie wygnany, zło się rozpierzchnie. Dzieci, proszę was, byście byli cierpliwi. Proszę, abyście spędzali tyle czasu na modlitwie, ile tylko możecie. Proszę, abyście w dalszym ciągu odmawiali najświętszy Różaniec o ochronę waszych rodzin, narodów i krajów. Nigdy wcześniej Mój Różaniec nie był tak potężny, jak jest w tych czasach, i gdy będziecie go odmawiali, zwłaszcza na głos i w grupach, otrzymacie wielkie Łaski.

Wszystkie Plany Boże zostały już przyszykowane na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa. Proszę, abyście poprzez wasze modlitwy pomogli przygotować drogę dla wszystkich grzeszników, by starali się oni pokutować, tak aby cieszyli się Życiem Wiecznym w świecie, który ma nadejść – który nie ma końca. Błogosławieni ci, którzy otrzymają klucze do Raju.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…torzy-otrzymaja-klucze-do-raju
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…be-given-the-keys-of-paradise/

____________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Bóg Ojciec: Wezwanie do Kościoła katolickiego, aby przyjął Nową Erę Pokoju na ziemi

Bóg Ojciec: Już niebawem ujrzycie, jak realizuje się Moja obietnica przyprowadzenia was z powrotem do Raju, który stworzyłem dla każdego z was

BÓG OJCIEC: Przyniosę wam Nowy Świat, który was zadziwi w całej swojej wspaniałej Chwale. On jest gotowy ...


JEZUS: W mgnieniu oka, zostaniecie uniesieni do Mojego Nowego Królestwa

JEZUS: W Nowym Raju złożonym z dwunastu narodów będą różne poziomy

JEZUS: Wielu ludzi tak naprawdę nie rozumie tajemnicy Mojego Powtórnego Przyjścia

JEZUS: Wkrótce nastąpi odnowienie Królestwa ziemi, a Moje Panowanie nad wszystkimi dziećmi Bożymi zastąpi siedzibę szatana

JEZUS: Moja Era Pokoju będzie Nową Ziemią, gdzie dwanaście narodów panować będzie pod Moim Przewodnictwem

JEZUS: Będziecie mieli ciała czyste, niezniszczalne, wolne od chorób, śmierci fizycznej i starzenia się


____________________________________________________________