Clicks3
NewsLetters

Католицька Церква не має папи, є стан sede vacante

Сьогодні окупує папський уряд і очолює Католицьку Церкву найбільший архиєретик усіх часів Хорхе Бергольйо, так званий Франциск. Він пропагує ідолопоклонство (2019), легалізацію співжиття содомітів (2020) та чіпування (2020). Хто йому підпорядковується, той зраджує Христа і дорогу спасіння і йде дорогою до вічної погибелі. Парадокс полягає в тому, що хто в католицьких колах скаже правду про Бергольйо, того одразу ж затавровують як найбільшого ворога Церкви. Багато католиків вважають, що захищаючи Франциска Бергольйо, цим захищають Ісуса Христа. Але сьогодні це якраз навпаки: хто захищає архиєретика Франциска, той виступає проти Христа. Оскільки на папському престолі знаходиться єретик, тому Католицька Церква не має папи. Зараз є стан sede vacante! Він триває впродовж усього часу, поки єретик окупує уряд. Юда та зрадник Христа ні в якому разі не може бути видимим намісником Христа.

Коли апостол Петро визнав Божество Христа (Мт. 16,16), Ісус на основі цього визнання назвав його скелею. Кожен наступник Петра повинен бути тією скелею, яка представляє і захищає правовірне вчення. Однак якщо той, хто обіймає уряд Петра, замість цього проповідує єретичне вчення, то на нього падає Божа анатема ‒ виключення з Церкви Христової (Гал. 1,8-9).

Що сьогодні повинен робити правовірний єпископ, священик і щирий католик? Якщо хоче спасти свою душу, то повинен слухатися вчення Ісуса Христа, а тому не може слухатися архиєретика Бергольйо і підпорядковуватися йому.

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


16.03.2021

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник через необхідність захищати основні істини християнської віри від єресей та апостазії. Псевдопапу Бергольйо ВВП не визнає і йому не підпорядковується.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3