Clicks1.4K

„Pandemia” to przedostatni krok do kontroli nad nami !!!

Szanowny Czytelniku! Nie prosimy Cię, żebyś przestał uważać i lekceważył wszystkie zalecenia. Prosimy: nie daj się zastraszyć! Walcz o życie i zdrowie swoje i Twoich bliskich. To nasza jedyna szansa, zanim wszyscy wylądujemy w jednej wielkiej psychuszce.

– Uporządkujmy najpierw kilka faktów. Po pierwsze: wirus SARS-CoV-2 istnieje. Podobnie, jak tysiące innych wirusów, z którymi stykamy się na co dzień, nawet o tym nie wiedząc.

Po drugie: nie ma czegoś takiego, jak choroba bezobjawowa. Ze swej definicji, wbijanej do głów studentom I roku medycyny, choroba jest nie tylko przeciwieństwem zdrowia, ale stanem, kiedy organizm czuje się źle, a owego złego samopoczucia nie można jednak powiązać z krótkotrwałym, przejściowym uwarunkowaniem psychologicznym lub bytowym, lecz z dolegliwościami wywołanymi przez zmiany strukturalne lub zmienioną czynność organizmu. Osoby, które przechodzą zakażenie koronawirsuem bezobjawowo, nie są chore.

Po trzecie: SARS-CoV-2 może przyczynić się do śmierci, ale – co mówią sami lekarze – wśród osób już poważnie chorych. Dlatego umierający na COVID-19 mieli zwykle choroby współistniejące, przy czym były wypadki, że zostały one zdiagnozowane dopiero po zakażaniu koronawirusem.

W dodatku planeta Ziemia jest jedną wielką pożywką dla wirusów. Jeden litr wody morskiej może zawierać nawet 100 mld wirusów. Gdyby były tak groźne, jak wmawia nam się odnośnie Sars-CoV-2, nie mielibyśmy szans na przetrwanie. Nawet gdy jesteśmy w pełni zdrowi, w naszych płucach znajdują się 174 gatunki wirusów. Ile wirusów jest na Ziemi? Szacuje się, że 10 do potęgi 34 (czyli 1 i 31 zer). To więcej, niż zdołaliśmy policzyć gwiazd w znanym nam Wszechświecie. Gdyby były tak groźne, jak nam się wmawia odnośnie wirusa SARS-CoV-2, nie przetrwalibyśmy. Tylko na ssakach bazuje 320 tys. wirusów. W dodatku wirusy ciągle mutują. A jednak ktoś kazał ludziom uwierzyć, że jeden wirus z tej ogromnej liczby jest dla nich śmiertelnie groźny.

Oczywiście uwierzyli w to ludzie „cywilizowani”, mający dostęp do Internetu, telewizji, bieżącej wody w łazience i kuchni, trzech obfitych posiłków dziennie i podobnych luksusów. Afrykańskie czy południowoamerykańskie plemiona, żyjące tak samo jak ich przodkowie 1000 lat temu, pewnie coś tam o nowej chorobie usłyszały, ale jest ona dla nich czystą abstrakcją. Podobnie jak dla tysięcy ludzi żyjących za mniej niż dolar dziennie. Teoretycznie, bez maseczek, płynów do dezynfekcji, bieżącej, czystej wody, powinni już dawno wszyscy umrzeć. A jednak żyją. Umierają ci z bogatych, sytych państw, a i to w mniejszej liczbie, niż wskazywałaby ogólnoświatowa panika.

Na dzień 24 sierpnia na świecie wykryto 23,6 mln przypadków zakażania SARS-CoV-2. Zmarło 813 tys. chorych. Przyjrzyjmy się tym liczbom. Na Ziemi żyje 7,5 mld ludzi. Zachorowało prawie 24 mln ludzi. To nawet nie jest 0,1 proc. Na całej kuli ziemskiej na COVID-19 zmarło 813 tys. ludzi. Jeszcze mniej. O jakiej pandemii więc w ogóle mówimy?

Mniej ludzi choruje, mniej umiera

Lekarze, którzy początkowo, zapewne w dobrej wierze, sami zachęcali ludzi do zamknięcia się w domach, po tygodniach „walki” przekonali się, że koronawirus nie zabija, nawet osób starszych. Jeśli zabija, to ludzi poważnie chorych i nie wiadomo, czy to Sars-CoV-2 jest winien ich śmierci, czy choroby, na które wcześniej cierpieli, a COVID-19 został im tylko wpisany w akt zgonu. Ba! Nawet masowe wpisywanie COVID-19 jako przyczyny śmierci, „nie podbiło” statystyk, które wykazują, że kontakt z koronawirusem miało znacznie więcej ludzi niż podają wiodące media, a liczba zgonów nie odbiega od czasów sprzed pandemii. Powołując się na ustalenia lekarzy z poszczególnych krajów, portal CAI24 obnaża wielkie oszustwo rzekomej pandemii. Nie ma też wzrostu zachorowań na choroby, które miał dodatkowo wywoływać wirus Sars-CoV-2.

„Badania na przeciwciała u duńskich dawców krwi wykazały bardzo niską śmiertelność na Covid-19 (IFR), wynoszącą 0,08 proc. dla osób poniżej 70 roku życia. Nowe badanie nad obecnością przeciwciał w Iranie, kraju pokazanego jako jeden z bardziej dotkniętych pandemią, wykazało śmiertelność na poziomie od 0,08 do 0,12 proc.” – podał portal CAI24.pl. To bardzo mało. Okazało się, że na drugim końcu świata, w Japonii, kontakt z koronawirusem miało od 400 do nawet 800 razy więcej osób niż dotychczas sądzono. Po prostu przeszli go bez żadnych objawów.

Badanie przeprowadzone w Niemczech z udziałem wiodącego wirusologa Christiana Drostena pokazało, że prawie jedna trzecia populacji ma już pewną odporność komórkową na koronawirusa powodującego COVID-19. To oznacza, że mieli już z nim kontakt i nie zachorowali. Okazało się także, że chociaż media ostrzegały, iż w związku z COVID-19 coraz więcej dzieci zachoruje na tak zwaną chorobę Kawasaki, to obecnie zgłasza się mniej przypadków tej choroby niż zwykle (dane z Wielkiej Brytanii), a w kilku zgłoszonych przypadkach tylko około połowa wykazała pozytywny wynik testu na obecność nowego koronawirusa. Innymi słowy nie ma wzrostu zachorowań na Kawaski z powodu koronawirusa.

Francuski lekarz dementuje

W liście otwartym do francuskiego Ministerstwa Zdrowia francuski lekarz nazwał koronawirus „największym oszustwem zdrowotnym XXI w.”. Podobnie jak wcześniej chociażby belgijscy lekarze, powołując się na statystki medyczne, stwierdził, że niebezpieczeństwo wirusa dla całej populacji jest porównywalne do grypy.

Największym niebezpieczeństwem dla ludzi nie jest dziś Sars-CoV-2, tylko konsekwencje wprowadzonych restrykcji. W dodatku okazuje się, że we Francji pierwszy przypadek COVID-19 był leczony już pod koniec grudnia 2019 r., czyli… miesiąc wcześniej niż wcześniej zakładano. Oficjalnie leczono go z powodu zapalenia płuc związanego z grypą. Dopiero potem takie przypadki zaczęto kwalifikować jako COVID-19. Oznacza to, że w Europie Sars-Cov-2 pojawił się znacznie wcześniej niż sądzono. Gdyby był tak groźny i tak zaraźliwy, jak od miesięcy słyszymy, masowe zachorowania nastąpiłby znacznie wcześniej. Nic takiego nie miało miejsca. Co ciekawe, dwa europejskie kraje, które nie zamknęły się przed koronawirusem – Szwecja i Białoruś – wcale nie odnotowały większej liczby zgonów ani zachorowań niż kraje, które wprowadziły bardzo ostre restrykcje. Szwecja doczekała się nawet pochwały WHO. Tej samej organizacji, która zachowuje się w sprawie koronawirusa jak chorągiewka na wietrze. Białoruś, która podjęła najmniej akcji przeciwko COVID-19 ze wszystkich krajów europejskich i nawet nie odwołała dużych wydarzeń, takich jak mecze piłki nożnej, po ponad dwóch miesiącach „pandemii” odnotowała tylko 103 pozytywne (lub podejrzane) zgony z COVID-19. Łukaszenka nazwał koronawirusa „psychozą”. Dopiero gdy doszło do masowych protestów, Białorusini dowiedzieli się, że „chorują” na COVID-19. Być może teraz liczba „zachorowań” w tym kraju gwałtownie wzrośnie – po wyciągnięciu ludzi na ulice i realizacji planu usunięcia Łukaszenki Białorusinów trzeba będzie zamknąć w domach. Biedni, nie wiedzą nawet, co ich czeka. Tymczasem psychiatrzy i psychologowie mówią wprost – ludzi nie będzie zabijać koronawirus, tylko problemy psychologiczne, depresja, samobójstwa wywołane poczuciem beznadziei czy pogorszeniem jakości życia. Ludzi nie zabije koronawirus, tylko stres.

Po co więc to wszystko?

Teorii na temat, kto i dlaczego wywołał ogólnoświatową panikę, jest coraz więcej. Przeważnie są wyszydzane przez tych, którzy wierzą w „zupkę z niedogotowanego nietoperza” i ochronne funkcje kawałka materiału na twarzy przed przenikaniem drobin widocznych tylko pod mikroskopem elektronowym, a i to nie każdym. Najczęściej powtarzana jest teoria o chciwości koncernów farmaceutycznych, które postanowiły zarobić miliardy dolarów na wciskaniu ludziom szczepionek lub lekarstw o nieznanym składzie i niesprawdzonych skutkach ubocznych. Ale to nie jedyny trop.

Edward Snowden, były pracownik CIA, w 2013 r. ujawnił, że amerykański rząd używa programów szpiegowskich przeciw własnym obywatelom. Ta wiedza zniszczyła mu życie, a on sam był poszukiwany bardziej niż najwięksi terroryści. Dziś twierdzi, że koronawirus był potrzebny rządom do zwiększenia kontroli obywateli.

Ludzie obawiający się o życie najbliższych zgodzą się na wszystko i będą posłusznymi narzędziami w rękach tej czy innej władzy. To identyczny mechanizm, jak ten stosowany przez dynastię Kimów w Korei Północnej. Cały świat się zastanawia, jak im się to udało. A metoda była (i jest prosta) – jedyny słuszny przekaz, który mieszkańcy słyszą od dnia narodzenia do śmierci plus karanie za bunt całej rodziny. Nawet za samobójstwo – rodzina samobójcy idzie do obozu koncentracyjnego. Koreańczycy może nie dbaliby o własne życie, ale dbają o życie najbliższych. Ci, którzy uciekną, albo muszą uciec całą rodziną, albo żyć ze świadomością, że za ich wolność śmiercią poprzedzoną torturami albo obozem koncentracyjnym zapłacili ich najbliżsi. Teraz władze cywilizowanych krajów chcą zastosować podobny mechanizm – „Europejczyku, jeśli kochasz swojego dziadka, babcię, rodziców, dzieci, poddaj się ograniczeniom, jakie narzuca władza. Jeśli nie – będziesz miał ich na sumieniu”. Dokładnie taki przekaz słyszymy od miesięcy.

To dopiero początek

W końcu te uprawnienia władz zostaną połączone z możliwościami sztucznej inteligencji. Wiedzą już, czego szukasz w Internecie, lokalizują twój telefon, wiedzą, jakie masz tętno. Sztuczna inteligencja pozwoli im na więcej – powiedział w jednym z wywiadów Snowden. To już się dzieje. Na „ciasteczka” w Internecie nikt nie zwraca uwagi. W kolejnych krajach są wprowadzane aplikacje śledzące ich użytkownika pod kątem kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem (nawet przypadkowym, takim jak podróż tym samym tramwajem). Gazeta „Wall Street Journal” już na początku kwietnia ujawniła, że amerykański rząd i podległe mu agencje wchodzące w skład Departamentu Zdrowia już teraz śledzą telefony obywateli, by „lepiej zrozumieć zachowania Amerykanów w czasie epidemii koronawirusa. Aplikacje śledzące, które wtedy były nowością, nikogo nie dziwią. Co więcej – takie śledzące aplikacje są pokazywane jako dobrodziejstwo. Przy pomocy odpowiednich internetowych aplikacji można dziś już nawet… prowadzić ciążę. Ostatnie tygodnie to jedna wielka pochwała sztucznej inteligencji. Mamy się cieszyć, że możemy z niej korzystać. Mamy poczuć się wyjątkowi, jakbyśmy wszyscy mieszkali w willach z basenem i jednym przyciskiem pilota otwierali sobie dach rzeczonej willi. To jedno wielkie oszustwo. „Pandemia” to tylko przedostatni krok do całkowitej kontroli nad nami. Ostatnim będzie podanie nam szczepionki, która ochroni nas przed „katarem”, a w zamian odrze z naszych myśl, poglądów czy gustu. O tej szczepionce, o tym, skąd się wziął koncern Moderna, który ją właśnie tworzy, o tym, czym będzie i do czego dążą jej twórcy – już za tydzień.

Szanowny Czytelniku, pamiętaj! To nie są żarty ani teorie spiskowe. To możliwości współczesnej nauki i fakty. Nie prosimy Cię, żebyś przestał uważać i lekceważył wszystkie zalecenia. Prosimy: nie daj się zastraszyć! Walcz o życie i zdrowie swoje i Twoich bliskich. To nasza jedyna szansa, zanim wszyscy wylądujemy w jednej wielkiej psychuszce.

Antoni Martecki

----------------------------------------------------------

Ważny wyrok! Sąd nałożył grzywnę na ekspedientkę, bo nie chciała obsłużyć klientki bez maseczki

Kolejna ważna decyzja sądu, który wydaje wyroki wbrew wprowadzonym przez rząd, covidowym przepisom!

Sąd Rejonowy w Suwałkach nakazał ekspedientce zapłacić 100 złotych kary za to, że odmówiła sprzedaży towaru klientce bez maseczki.

Wniosek o ukaranie sklepowej złożyła miejscowa policja, po tym jak klientka przyszła na komendę złożyć zawiadomienie o wykroczeniu jakiego dopuściła się ekspedientka.

Orzeczenie sądu rejonowego nie jest prawomocne. Ekspedientka złożyła sprzeciw do wyroku, a sąd drugiej instancji rozpatrzy go 16 września.

Źródło: augustow.naszemiasto.p

cai24.pl/…/tego-nikt-nie-u…
Quas Primas
Oczywiste prawdy są na GLORII kasowane!!!
Parvus skasował mi 2-krotnie wywiad z panem Zagozdą, wyłuszczającym prawdę o Charystach!
Posoborowe absurdy
MEDALIK.... Ks. Sopoćko - Charysta, był, jest takim świętym jak obecnie komunista ROMERO, czy starania o "świętość" Fidela CASTRO , jak Jan XXIII - ŚWIĘTY BEZ CUDU. Jak kolejny "święty Franciszka" abp Andrzej Szpetycki, który był głuchy na zbrodnię wołyńską. W większości wszyscy "święci" po SW II to są MASONI, To masoni kanonizują swoich świętych w K.K.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
posoborowe... nawróć się póki jeszcze masz czas. Przestań szkalować Świętych Kapłanów! Nie powtarzaj kłamstw szatana. Zajmij się swoją duszą,oby nie było dla ciebie za późno! Opamiętaj się pyszna grzesznico!!!
Posoborowe absurdy
MEDALIK... Vice versa. Opamiętaj się grzesznico !!! Nawróć się na prawdziwą wiarę katolicką. To diabeł trzyma cię w jego szponach" i nakazuje ci mówić jego kłamstwa. Przekonuję się że jesteś łatwa na manipulację. Nie kierujesz się "sercem i rozumem" Co to znaczy SZAKLOWAĆ. www.synonimy.pl/synonim/szkalować/ Co innego "szkalowanie", a co innego PRAWDA HISTORYCZNA. Takimi kłamcami nazwiesz …More
MEDALIK... Vice versa. Opamiętaj się grzesznico !!! Nawróć się na prawdziwą wiarę katolicką. To diabeł trzyma cię w jego szponach" i nakazuje ci mówić jego kłamstwa. Przekonuję się że jesteś łatwa na manipulację. Nie kierujesz się "sercem i rozumem" Co to znaczy SZAKLOWAĆ. www.synonimy.pl/synonim/szkalować/ Co innego "szkalowanie", a co innego PRAWDA HISTORYCZNA. Takimi kłamcami nazwiesz historyków, teologów?
Dopiero teraz zauważyłam, że w twoim logo jest prawdziwy medalik św. Benedykta, który można zakupić u ks. NATANKA. Ja również kupiłam u niego różaniec z tym św. medalikiem i medaliki.
Teraz się nie dziwię, że zachowujesz się jak nawiedzona dewotka z sekty ks. Natanka, bronisz posoborwego zła jak JP II, i innych (nie) świętych kapłanów
Weronika....S
W Dzienniczku jest zdanie ,,kto będzie czcił ten obraz...,,I tu jest problem, bo są trzy różne wersje. Ale to nie jedyna kontrowersja.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
posoborowe...Ks. Sopoćko, był Świętym Kapłanem! Dzięki niemu powstał obraz Miłosierdzia Bożego, namalowany przez Eugeniusza Kazimirowskiego w Wilnie. Obraz ten Jezus zaakceptował i obiecał wiele Łask dla tych, którzy będą go czcili. Ks. Sopoćko w czasie wojny trzy razy był cudownie ochroniony i niewidoczny dla Niemców , którzy go szukali, aby go aresztować. Przestańcie oczerniać i szkalować …More
posoborowe...Ks. Sopoćko, był Świętym Kapłanem! Dzięki niemu powstał obraz Miłosierdzia Bożego, namalowany przez Eugeniusza Kazimirowskiego w Wilnie. Obraz ten Jezus zaakceptował i obiecał wiele Łask dla tych, którzy będą go czcili. Ks. Sopoćko w czasie wojny trzy razy był cudownie ochroniony i niewidoczny dla Niemców , którzy go szukali, aby go aresztować. Przestańcie oczerniać i szkalować Świętych Kapłanów, Kardynała Wyszyńskiego i Naszego Papieża Jana Pawła II. Zainteresuj się lepiej drugim spowiednikiem S. Faustyny , Ks. Andraszem, pod którego kierownictwem został namalowany drugi Obraz Miłosierdzia Bożego przez Adolfa Hyłę. W jakim celu on był namalowany i jakie ma ukryte znaki, tego pewnie nie wiesz? Jak też pewnie nie domyślasz się kim był Ks. Andrasz ?
Dlaczego o nim jest cicho ?
Quas Primas
A dlaczego wy (zwolennicy JPII, kard. Wyszyńskiego itp) za wszelką cenę odrzucacie FAKTY!
Przecież nikt nie kłamie. Fakty pozostają FAKTAMI, a owoce widzimy dzisiaj jak na dłoni.
Albo jeszcze inne pytanie - dlaczego "ADMINI" glorjańscy KASUJĄ wszystko, co jest prawdą a dotyczy JPII, Kard Wyszyńskiego, żydów itd?
Posoborowe absurdy
O !!! Odezwała się MEDALI ŚW. BENEDYKTA..... Już się za tobą stęskniłam. Prawda jest taka, że na początku miał być napis MIŁOSIERDZIE BOŻE UFAMY TOBIE. teologkatolicki.blogspot.com Bez słowa BÓSTWA. Słowo, które źle się kojarzy z "pogańskimi bóstwami" synonim.net/synonim/bóstwo
Wiadomo, że Pan Jezus jest BOGIEM - II Osobą Boską Trójcy Świętej

Jeszcze przed objawieniami siostry Faustyny w …More
O !!! Odezwała się MEDALI ŚW. BENEDYKTA..... Już się za tobą stęskniłam. Prawda jest taka, że na początku miał być napis MIŁOSIERDZIE BOŻE UFAMY TOBIE. teologkatolicki.blogspot.com Bez słowa BÓSTWA. Słowo, które źle się kojarzy z "pogańskimi bóstwami" synonim.net/synonim/bóstwo
Wiadomo, że Pan Jezus jest BOGIEM - II Osobą Boską Trójcy Świętej

Jeszcze przed objawieniami siostry Faustyny w Kościele modlono się Koronką do Miłosierdzia Bożego.... O MÓJ JEZU MIŁOSIERDZIA.
Posoborowe absurdy
MEDALIK........ Tu masz dowód na kolejne fałszerstwo. Kardynał Dziwisz to przestępca i "katolicki bizmesmen"www.faustyna.pl/zmbm/totalne-falszerstwo/ To On rozkręcił interes z relikwiami JP II i jego Kultem. To mason 33 stopnia Loża watykańska Kardynał Dziwisz
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Quas Primas, Prawda jest tylko jedna i zna ją tylko Bóg. To co podają media to jest fałszowaniem prawdy. Dlaczego jest nagonka na Bożych Kapłanów , a nic nie mówi się o tych którzy niszczą Kościół? Dlaczego jest cicho o Ks. Krzysztofie Charamsie , który oficjalnie ogłosił się gejem i pluje na Kościół Święty?Czy dostał za to suspensę, lub jakąkolwiek karę Kościelną? Czy wiesz w jakim celu został …More
Quas Primas, Prawda jest tylko jedna i zna ją tylko Bóg. To co podają media to jest fałszowaniem prawdy. Dlaczego jest nagonka na Bożych Kapłanów , a nic nie mówi się o tych którzy niszczą Kościół? Dlaczego jest cicho o Ks. Krzysztofie Charamsie , który oficjalnie ogłosił się gejem i pluje na Kościół Święty?Czy dostał za to suspensę, lub jakąkolwiek karę Kościelną? Czy wiesz w jakim celu został namalowany drugi obraz Miłosierdzia Bożego pod inspiracją Ks. Andrasza? Dlaczego jest ten obraz wszędzie promowany i wiesza się go we wszystkich Kościołach nawet w Łagiewnikach. Czy wiesz co jest ukrytego na tym obrazie? Dlaczego Episkopat nie chce przeprowadzić lustracji Księży? Czy wiesz, kto teraz rządzi w Kościele? Jeśli jakiś Kapłan jest krytykowany to znaczy, że jest Boży. Tylko takich Kapłanów się krytykuje i ośmiesza. Czy nie wiesz ,że nawet Sam Jezus był posądzany, ,że mocą złych duchów ''wypędza demony!? Ja nie słucham mediów tylko po owocach poznaję? A jeśli ktoś patrzy i nie widzi tylko woli słuchać fałszywych proroków i wierzyć w te ich brednie , to już jest jego wyłączna sprawa.
Quas Primas
Medalik..., przecież sama sobie zaprzeczasz. Dlaczego tak twierdzę? Ano dlatego, że Ty wklejasz tutaj w komentarzach wiedzę z mediów, więc kto mówi prawdę?
Jesli chodzi o takich Charamsów, to było głośno przez moment i na tym koniec, bo diabłu w ludzkich skórach nie chodzi o rozgłos tych, co są w ich łapach. Diabłu zależy na fałszowaniu prawdy o tych, którzy w Chrystusowym Kościele jawią się …More
Medalik..., przecież sama sobie zaprzeczasz. Dlaczego tak twierdzę? Ano dlatego, że Ty wklejasz tutaj w komentarzach wiedzę z mediów, więc kto mówi prawdę?
Jesli chodzi o takich Charamsów, to było głośno przez moment i na tym koniec, bo diabłu w ludzkich skórach nie chodzi o rozgłos tych, co są w ich łapach. Diabłu zależy na fałszowaniu prawdy o tych, którzy w Chrystusowym Kościele jawią się jako "święci"
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Quas Primas, diabłu zależy na tym, aby fałszować prawdę o Świętych Kapłanach! Czy wy też nie uznajecie Świętości Świętego Pawła Apostoła, no bo przecież przed nawróceniem mordował Chrześcijan!? A co myślicie o Świętym Dyzmie? Co z tego, że było głośno w Kościele o Ks. Charamsie ? Czy został ukarany, czy dostał suspensę za takie publiczne oświadczenie i plucie na Kościół Katolicki? Czy został …More
Quas Primas, diabłu zależy na tym, aby fałszować prawdę o Świętych Kapłanach! Czy wy też nie uznajecie Świętości Świętego Pawła Apostoła, no bo przecież przed nawróceniem mordował Chrześcijan!? A co myślicie o Świętym Dyzmie? Co z tego, że było głośno w Kościele o Ks. Charamsie ? Czy został ukarany, czy dostał suspensę za takie publiczne oświadczenie i plucie na Kościół Katolicki? Czy został upomniany publicznie przez przełożonych Kościoła Katolickiego? Dlaczego Biskupi nie chcą lustracji? Zajmijcie się lepiej tymi Kapłanami, którym grozi wieczne potępienie i nawracajcie ich i módlcie się za nich! Więcej pożytku przyniesie modlitwa Różańcowa niż dochodzenie, szukanie haka i szkalowanie Bożych Kapłanów!
Quas Primas
Nadajemy na innych falach, więc dyskusja z Tobą jest bez sensu. Ja chcę żyć w prawdzie, choć jest ona bolesna. Ty zyjesz w ułudzie i posoborowym miłosierdziu.
Posoborowe absurdy
MEDALIK.... po raz kolejny przekonuję się, że jesteś sekciarą. Tylko protestanci, i inni sekciarze chcą zamykać usta przez oskarżanie innych - normalnych katolików o konszachty z diabłem i opętanie diabelskie. PRAWDZIWI ŚWIĘCI KAPŁANI SĄ PRZED SOBOREM WATYKAŃSKI II.
Po SW II to są "święci masoni"
Posoborowe absurdy
MEDALIK.... Prawdę zna nie tylko Bóg, ale również HISTORYCY, którzy BADAJĄ DOKUMENTY, FAKTY HISTORYCZNE. Trzeba bardziej słuchać BOGA, A NIŻELI LUDZI, którzy jak "ciemne barany prowadzą nas na rzeź", a nie jak owce na "pastwiska Pana". BÓG JEST PRAWDĄ, A NIE FAŁSZEM. JEMU TRZEBA ODDAWAĆ, CZEŚĆ A NIE LUDZIOM, KTÓRZY INNI PODKRĘCAJĄ ŻYCIORYS I CZYNIĄ ICH W OCZACH LUDZKICH ŚWIĘTYMI
One more comment from Posoborowe absurdy
Posoborowe absurdy
MEDALIK... A co powiesz abp. Levebre ( który powinien być wyniesiony na ołatarz) o Bractwie Piusa X i które zostało suspendowane niesłusznie przez JP II, bo bruździli JPII w protestanckich reformach Mszy, i nauczania K.K. przez jego nowy K.K.K.
Suspensę usunął papież Benedykt XVI, po to aby ratowali K.K. przed jego unicestwieniem, które nadeszło teraz pod rządami Franciszka, który jest nazwany …More
MEDALIK... A co powiesz abp. Levebre ( który powinien być wyniesiony na ołatarz) o Bractwie Piusa X i które zostało suspendowane niesłusznie przez JP II, bo bruździli JPII w protestanckich reformach Mszy, i nauczania K.K. przez jego nowy K.K.K.
Suspensę usunął papież Benedykt XVI, po to aby ratowali K.K. przed jego unicestwieniem, które nadeszło teraz pod rządami Franciszka, który jest nazwany głównym likwidatorem K.K.?
Posoborowe absurdy
Sfałszowana Koronka do miłosierdzia teologkatolicki.blogspot.com/…/koronka-s-faust… Potwierdza się fakt, że ks. Sopoćko - spowiednik siostry Faustyny był w CHARYSTACH - polskich "masonach kościelnych" www.youtube.com/watch Ten film trzy krotnie admin wyrzucał z mojej strony
Quas Primas
Ks. Sopoćko został wyznaczony przez abp. Matulewicza (grabarza jedynego polskiego zakonu mariańskiego) do "opiekowania się" Faustyną. Po spaleniu swoich dzienniczków Faustyna je odtwarzała po konsultacjach z Sopoćką.
(Krzysztof Zagozda)
Posoborowe absurdy
Więc wniosek jest taki, że Dzienniczek Siostry Faustyny jest zafałszowany. Podobnie jak wizje Marii Simmy z jej kontaktów z duszami czyśćcowymi
Posoborowe absurdy
Quas Primas - Tu masz dowód na kolejne fałszerstwo. Kardynał Dziwisz to przestępca i "katolicki bizmesmen"www.faustyna.pl/zmbm/totalne-falszerstwo/ To On rozkręcił interes z relikwiami JP II i jego Kultem. To mason 33 stopnia Loża watykańska Kardynał Dziwisz
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
posoborowe...Nie słucham, Krzysztofa Zagozdy! Słucham Pana Boga! Czy wiesz jaką wartość przedstawia obraz Miłosierdzia Bożego namalowany przez Kazimierowskiego? Dlaczego nie jest promowany? Czytałaś biografię Ks. Sopoćki, ja czytałam i jestem przekonana o jego Świętości!!! Im więcej krytyki na jakiegoś Księdza, tym bardziej mnie to utwierdza w przekonaniu o jego Bożym prowadzeniu !!! Bogu niech …More
posoborowe...Nie słucham, Krzysztofa Zagozdy! Słucham Pana Boga! Czy wiesz jaką wartość przedstawia obraz Miłosierdzia Bożego namalowany przez Kazimierowskiego? Dlaczego nie jest promowany? Czytałaś biografię Ks. Sopoćki, ja czytałam i jestem przekonana o jego Świętości!!! Im więcej krytyki na jakiegoś Księdza, tym bardziej mnie to utwierdza w przekonaniu o jego Bożym prowadzeniu !!! Bogu niech będą dzięki, za te wszystkie te oszczerstwa rzucane na Bożych Kapłanów! Tylko tak możemy ich rozpoznać! Pan Jezus sam to potwierdza : ,,,...skoro mnie prześladowali to i was będą prześladować''... Tylko Boży Kapłan jest prześladowany!!!
Quas Primas
A wiesz o tym, że ks. Wojtyła, późniejszy JPII JUŻ przed soborem odprawiał Msze św. PRZODEM do wiernych??? To był rok 1953!!!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Quas Primas, proponuję ci założyć wór pokutny, wziąć do ręki Różaniec, położyć się Krzyżem i błagać Boga dla siebie o miłosierdzie , aby się nad tobą zlitował i dał ci Łaskę Bojaźni Bożej i Łaskę pokory. Proponuję też zażywać więcej soli i wody egzorcyzmowanej!
Proszę już do mnie nie pisać , szkoda czasu na głupoty!Oby Cię Bóg oświecił i obyś przejrzała, bo co ślepemu po oczach?
Posoborowe absurdy
Quas Primas. Nie tylko Mszę przodem do wiernych, ale jego słynne Msze kajakowe w krótkich spodenkach i stułą na barkach. To był czysty modernista, którego ekskomunikowałby papież Pius XII, za przeciwstawienie się PRZYSIĘDZE ANTYMODERNISTYCZNEJ, którą JP II podpisywał jako nowowyświęcony kapłan
Posoborowe absurdy
MEDALIK... Dobre rady modlitwy, pokuty, za takich zaślepionych posoborowych fanatyków z sekty ks. Natanka. Dopóki będzie przy księdzu wizjonerka Agnieszka to dalej ks. Natanek będzie opętany duchem JEZEBEL . Będzie mieszał prawdę z fałszem i wychwalał JP II