Edward7
132.5K

Blokady klimatyczne "15-minutowe miasto" czyli komunizm przekroczył wszelkie marzenia bolszewików

Miasto 15-minutowe (lub kwadransowe) to plan WEF i ONZ, bo oni dbają o Ciebie i chcą, żebyś mniej jeździł.

Według słów WEF ta zmiana w miastach jest bezwzględnie związana ze zmianami klimatycznymi: "Ponieważ zmiany klimatyczne i globalne konflikty powodują kryzysy i napięcia w krótszych i bardziej dotkliwych odstępach czasu, 15-minutowe miasto stanie się jeszcze bardziej kluczowe". A rozwiązanie było pandemiczne (oni naprawdę mają to na myśli): Oczywistą, choć niepełną, odpowiedzią jest pandemia.... z Covid-19 i jego wariantami utrzymującymi wszystkich w domu (lub bliżej domu niż zwykle), 15-minutowe miasto przeszło z "nice to have" do okrzyku rajdowego. Zaspokajanie wszystkich potrzeb w zasięgu spaceru, jazdy rowerem lub transportu publicznego stało się nagle sprawą życia i śmierci.

I wtedy pojawiła się ciemna ręka totalitarnych zarządców, przed czym pod koniec października ostrzegał James Woudhuysen w Spiked: Szaleństwo "15-minutowego miasta". Zielony program jest inspirowany nieliberalnymi dniami zamknięcia.

W tym celu Rada Hrabstwa Oxfordshire, kierowana przez Partię Pracy, Liberalnych Demokratów i Zielonych, chce podzielić miasto Oxford na sześć "15-minutowych" dzielnic. W tych dzielnicach, mówi się, większość podstawowych potrzeb będzie dostępna w ciągu kwadransa pieszo lub rowerem, więc mieszkańcy nie będą potrzebowali samochodu. Na pierwszy rzut oka te 15-minutowe dzielnice mogą wydawać się przyjemne i wygodne. Ale jest też krawędź przymusu. Rada dąży do zmniejszenia zużycia samochodów i zatłoczenia dróg poprzez narzucenie ścisłych zasad podróżowania samochodem.

Mieszkańcy będą musieli zarejestrować swoje samochody w radzie i będą śledzeni, aby rozliczyć się ze swoich przejazdów przez główne drogi dojazdowe. Jest to system kredytu społecznego, który zaczyna się od samochodu i działa jak punkty "frequent flyer". Zgodnie z nowymi propozycjami, jeśli któryś ze 150 tys. mieszkańców Oxfordu będzie jeździł poza wyznaczoną przez siebie dzielnicą więcej niż 100 dni w roku, może zostać ukarany grzywną w wysokości 70 funtów. Koncepcja 15-minutowego miasta narodziła się dzięki "C40". C40, której przewodniczy dziś burmistrz Londynu Sadiq Khan, nazywa się "siecią burmistrzów z prawie 100 wiodących miast świata, współpracujących ze sobą w celu podjęcia pilnych działań, koniecznych już teraz, aby rozwiązać kryzys klimatyczny".

Finansowanie klimatu? Naprawdę?
Trochę śmiesznie brzmi sugerowanie "klimatycznej" konfekcji, ale posłuchajcie BBC. Bardzo starają się nas przekonać, oczywiście uważają, że wyborcy tego nie będą chcieli. Tutaj łączą "15-minutowe miasto" z zabawą w ograniczanie przez covid, i ustawiają to tak, jakby to było całkowicie normalne, że rząd decyduje o tym, kim są twoi przyjaciele:

Cómo las «ciudades de los 15 minutos» cambiarán nuestra forma de socializar; Kto by pomyślał, że fajnie będzie, gdy powie się, że nie można daleko jechać samochodem?
... Dla Fraioli dwa miesiące uwięzienia, które rozpoczęło się 17 marca (ograniczając go do promienia 1 km od jego domu), dało mu zniuansowany i wzbogacony obraz jego okolicy. "Odkryłem, że w Paryżu można poczuć się jak w małej wiosce" - mówi. "Poznanie swoich sąsiadów, utrzymywanie dobrych relacji z właścicielami sklepów, faworyzowanie lokalnych rzemieślników i sklepów w stosunku do dużych sklepów. Dołączyłam nawet do ruchu obywatelskiego, w którym ludzie przygotowują kosze z żywnością dla bezdomnych. Myślałam, że ciężko będzie mi przeżyć to zamknięcie, ale doskonale czułam się w domu, w spokojnym miejscu".

Chyba nie pamiętam, żeby "spotkanie z sąsiadami" było częścią jakiejkolwiek blokady gdziekolwiek. I uwaga: 15-minutowe miasto to nie tylko Oxford, pojawia się w Brisbane, Melbourne, Barcelona, París, Portland y Buenos Aires.. Jest wszędzie. Rada Miasta Oksford idzie szybciej niż inni Widocznie za mało ludzi jeździ autobusem lub rowerem. Ale zamiast ją uatrakcyjnić, totalitaryści przeforsują ją ze śledzeniem i mandatami. Oxfordshire właśnie zatwierdziło 29 listopada próbę "kontroli ruchu", która zmieni miasto w "piętnastominutowe miasto". Proces rozpocznie się w styczniu 2024 roku.

Oxfordshire to ruchliwy obszar i nikt nie lubi korków, ale w wolnym świecie problem sam się ogranicza, ponieważ kierowcy mają dość opóźnień i niebotycznych kosztów parkowania i albo dzielą się samochodem, albo decydują się na autobus lub rower. Ale w wielkim państwie "niańki" lokalni władcy zaczynają dyktować zasady o tym, kto może, a kto nie może cię odwiedzać i jak często, i chcą, aby twój samochód był zarejestrowany na ich własnej specjalnej liście z kamerami, aby cię śledzić i z mandatami, aby cię ukarać. Oczywiście oferują zwolnienia, ale wtedy trzeba się o nie ubiegać i uzyskać zgodę.

Rada hrabstwa Oxfordshire zatwierdza "próbę" zamknięcia klimatu, która ma się rozpocząć w 2024 r. Vision News, 30 listopada: Rada Hrabstwa Oxfordshire zatwierdziła wczoraj plany zamknięcia mieszkańców w jednej z sześciu stref w ramach próby "ratowania planety" przed globalnym ociepleniem. Najnowsza faza "15-minutowego miasta" zakłada umieszczenie elektronicznych bramek na głównych drogach wjazdowych i wyjazdowych z miasta, ograniczając mieszkańców do ich własnych dzielnic.

Zgodnie z nowym planem, jeśli mieszkańcy będą chcieli opuścić swój obszar, będą potrzebowali zgody rady, która zdecyduje, kto zasługuje na wolność, a kto nie. W ramach nowego systemu mieszkańcy będą mogli opuścić swoją okolicę na maksymalnie 100 dni w roku, ale żeby to zrobić, będą musieli zarejestrować dane swojego samochodu w radzie, która będzie śledzić ich ruchy za pomocą inteligentnych kamer w całym mieście.

Każdy mieszkaniec będzie musiał zarejestrować dane swojego samochodu w radzie, która następnie będzie monitorować, ile razy opuszcza on swoją dzielnicę za pomocą kamer rozpoznających tablice rejestracyjne. W końcu te agresywnie zarządzane programy oznaczają więcej papierkowej roboty, więcej monitoringu, więcej miejsc pracy dla biurokratów i więcej darmowych przepustek dla "przyjaciół" Wielkiego Rządu. Im więcej jest zasad, tym bardziej skorumpowany staje się system. Na przykład, niektóre bloki miejskie znajdują się na liście faworyzowanych bloków ze 100 przepustkami, podczas gdy inne mają ich tylko 25, co zwiększa wartość majątkową adresów wewnątrz-okręgowych. Co więcej, w przyszłych latach "wtajemniczeni" deweloperzy z listy ulubionych radnych mogą zorganizować rezonans w odpowiednim dniu (dzień po zakupie nieruchomości) i voila: ładny zysk kapitałowy dla nich.

"Reconectar Oxford" chce położyć kres tym sztucznym korkom.

Radni podjęli się poważnych konsultacji, ale najwyraźniej znali ich wynik. To wiele mówi o postawie jednego z radnych, który stwierdził, że pójdzie to dalej, czy ludziom się to podoba, czy nie. Sterowanie ruchem podzieli miasto na sześć "15-minutowych" okręgów, mówi radny ds. dróg Oxford Mail, 24 października: Cięcia drogowe uniemożliwiające większości kierowców przedostanie się przez centrum Oxfordu podzielą miasto na sześć "15-minutowych" dzielnic, jak twierdzi szef rady ds. ruchu drogowego. I nalegał, że kontrowersyjny program będzie kontynuowany, czy ludziom się to podoba, czy nie.

Oksfordzkie firmy nie są entuzjastycznie nastawione: Hotelarz Jeremy Mogford, właściciel Old Bank Hotel, na High Street, oraz Old Parsonage Hotel i Gees, oba na Banbury Road, nazwał plan katastrofalnym dla biznesu. Powiedział on Oxford Mail: "Mamy do czynienia z ludźmi podejmującymi decyzje, którzy nie mieszkają w centrum miasta i nie spędzają w nim zbyt wiele czasu.

"Rada zajęła stanowisko, że zmiany klimatyczne są realne".


Sceptyk i długodystansowiec Piers Corbyn przemówił do rady, aby ich ostrzec: "Chodzi o to, że podstawy tych dokumentów są fałszywe, zmiany klimatyczne spowodowane przez człowieka nie istnieją, a jeśli mi nie wierzysz, spójrz na niebo. Powinni zorganizować specjalne spotkanie, aby przedyskutować, czy zmiany klimatyczne spowodowane przez człowieka istnieją, czy nie." W odpowiedzi na twierdzenia pana Corbyna, radny Andrew, członek gabinetu rady ds. zarządzania autostradami, odpowiedział: "Pan Corbyn powiedział, że zmiany klimatu nie są prawdziwe, ta rada formalnie zajęła stanowisko, że zmiany klimatu są prawdziwe. Panie Corbyn, pan się myli, my mamy rację".
No cóż, to wszystko. Rady kontrolują klimat. Gdyby to nie miało nic wspólnego ze zmianami klimatu mogliby powiedzieć "zobaczymy" i tak go zwolnić. Ale muszą wierzyć...

Rada Oxfordshire już rozgniewała lokalnych przedsiębiorców na początku tego roku, zamykając drogi i stosując środki uspokajające ruch, które znacznie zmniejszyły ruch pieszych. Kierowcy zniszczyli 20 pachołków w ciągu niespełna trzech tygodni, a jeden sfrustrowany właściciel kawiarni postawił w proteście gigantyczny billboard: "żegnaj demokracjo". Nawet rowerzyści nie lubią środków uspokojenia ruchu, argumentując, że ich podróże drogowe są bardziej niebezpieczne. Przynajmniej w Oxfordzie jest grupa protestacyjna, która wydaje się mieć jakieś sukcesy w powstrzymywaniu zamykania dróg.

Kto więc chce kontroli ruchu drogowego? Uniwersytet Oksfordzki i firmy autobusowe, a także rada miasta, która ma nadzieję zarobić 1,1 millón funtów dzięki mandatom dla kierowców naruszających przepisy. Ze strony konsultacyjnej Oxford City Council widzimy, że plan jest taki, aby ograniczyć przejazdy, które uważasz za konieczne, ale radni nie.
Dlaczego wprowadzamy próbne kontrole ruchu drogowego? W całym naszym hrabstwie chcemy ograniczyć niepotrzebne podróże w prywatnych pojazdach i sprawić, by chodzenie, jazda na rowerze, transport publiczny i wspólne podróże były naturalnym pierwszym wyborem.

Pomoże nam to w zapewnieniu przystępnego cenowo, zrównoważonego i integracyjnego systemu transportowego, który pozwoli hrabstwu rozwijać się, jednocześnie chroniąc środowisko i czyniąc Oxfordshire lepszym miejscem do życia dla wszystkich mieszkańców. I chodzi o "ochronę środowiska" poprzez śledzenie cię i utrudnianie ci poruszania się. Canterbury planuje coś łudząco podobnego: podzielić miasto na pięć różnych dzielnic i uniemożliwić kierowcom przejazd z jednego obszaru do drugiego bez otrzymania mandatu. Stary system siatki miejskiej pozwalał na krótsze odległości i większy wybór. Nowy system oferuje jedynie więcej przeszkód i mniej wolności.

Ciudad de 15 minutos (Granjas Humanas) y la Gran Segmentación Próximamente: confinamientos climáticos y «ciudad de los 15 minutos», por cortesía del FEM

15-minutowe szaleństwo w mieście to tylko szaleństwo związane z blokadą „zmian klimatycznych”.

Gary D. Barnett
„Szybko zbliżamy się do etapu ostatecznej inwersji: etapu, w którym rząd może robić wszystko, co mu się podoba, podczas gdy obywatele mogą działać tylko za zgodą; który jest etapem najciemniejszych okresów historii ludzkości, etapem rządów brutalnej siły”. ~ Ayn Rand

Podczas gdy masy nadal z radością akceptują każdą najmniejszą cząstkę „pozwolenia” na posiadanie odrobiny „wolności”, wszystko na zachciankę władców, dążenie do większej polityki blokowania „zmiany klimatu” oraz regulacji społecznych i całkowitej kontroli idą naprzód szybko i bez ograniczeń. Cukierek oferowany stadu w postaci czasowego zniesienia drakońskich mandatów ma jedynie na celu zaspokojenie krótkotrwałej tęsknoty proletariatu do uzyskania w przyszłości uległości i posłuszeństwa od owiec, aby państwo stworzyło prawdziwe społeczeństwo niewolnicze . Jednym z filarów tego spisku jest skupienie ludności w tak zwanych „inteligentnych” miastach, z 15-minutowymi strefami, w których podróżowanie poza te ramy czasowe jest niedozwolone bez bardzo restrykcyjnego monitorowania. To prawdziwe szaleństwo sprzedawane w postaci wygody, bezpieczeństwa,

Przygotowanie, próby i wdrażanie tych okropnych miast systemu więziennictwa są w pełni zaawansowane i są planowane i sprzedawane jako publiczne „dobro”, okropne i zwodnicze kłamstwo. Kiedy to piszę, 15-minutowe miasta są aktywnie planowane w Arabii Saudyjskiej, Arabii zwanej „The Line”, Dubaju, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Oksfordzie, Wielkiej Brytanii, Australii w Melbourne i Brisbane, w Hiszpanii w Barcelonie, Buenos Aries, a nawet w Portland, Oregon w faszystowskich Stanach Zjednoczonych Podczas gdy większość spała i pławiła się w ignorancji, wierząc, że totalitaryzm osłabł, główny technokratyczny spisek nigdy nie zwolnił. Dla tych, którzy czują się pominięci, nie martwcie się, ponieważ 15-minutowy system więzienny wkrótce pojawi się w pobliskim mieście lub miasteczku.

Hrabstwo Oxfordshire w Wielkiej Brytanii działa bardzo szybko, aby skonfigurować pierwsze kompletne 15-minutowe oszustwo miejskie i ogłosiło pełną „PRÓBĘ” na styczeń 2024 r. Jest to po prostu próba blokady klimatycznej, której celem jest przygotowanie obywateli do ciągłych blokad lub dokładniej, niewielka egzystencja w ośrodkach karnych. Należy pamiętać, że spisek mający na celu kontrolę nad światem polega na koncentracji populacji w mniejszych ośrodkach, z wyczerpującymi środkami technologicznymi regulacji rządowych i władzy, które będą wymagały całkowitej i całkowitej inwigilacji wszystkich. Będzie to oparte na kłamstwie o „zmianie klimatu”, a dominacja nad światem zależy od kontrolowanego, cyfrowego systemu monetarnego, który jest również tworzony przez centralne systemy bankowe na całym świecie i prywatnie zarządzany przez klasę rządzącą. To jest to samo głębokie państwo, które kontroluje cały rząd. Kiedy cyfrowe waluty scentralizowanego banku staną się rzeczywistością, wszelka wolność się skończy. Pomysł i wdrożenie kontrolowanych walut cyfrowych jest przekleństwem dla wszelkiej wolności i jest obowiązkowe dla kontroli państwa.

Jeszcze raz muszę wspomnieć o „szerszym obrazie”, ponieważ wszystko dzieje się od „wirusowych kłamstw”, „wariantów”, inscenizowanych wojen, „zmian klimatu”, CBDC, 15-minutowych miast, nonsensów transpłciowych, fałszywego rasizmu, zastrzyków z broni biologicznej i niezliczone obecne i przyszłe scenariusze kontroli mają na celu osiągnięcie tylko jednej rzeczy, dlatego wszystkie są ze sobą powiązane i wszystkie stanowią część pojedynczego programu całkowitej technokratycznej kontroli nad wszystkimi ludźmi na ziemi. Dokładnie o to chodzi w „wielkim resecie”, nowym rządzie światowym i przejęciu monetarnym. Niezależnie od tego, która konkretna fabuła jest wiadomością dnia, po prostu wszystko ma na celu osiągnięcie tylko jednego celu. Nie lekceważ wszystkich pomniejszych spisków, ale uznaj, że jedynym pożądanym spiskiem jest kontrolowanie ciebie i wszystkiego na ziemi, i nic mniej.

Omawianą tutaj sprawę można podsumować jednym oświadczeniem pochodzącym ze Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) weforum.org z 15 marca 2022 r. „Ponieważ zmiany klimatu i globalne konflikty powodują wstrząsy i stresy w coraz szybszych odstępach czasu i nasileniu, 15-minutowe miasto stanie się jeszcze bardziej krytyczne”.

To pojedyncze stwierdzenie łączy całą fałszywą „zmianę klimatu” oraz scenariusze i programy Ukrainy (wszystkich wojen) jako powód do zablokowania świata. Nie popełnijcie błędu, to jest plan, który jest i był na wysokich obrotach od dziesięcioleci, ale szczególnie od czasu fałszywego „covidowego” terroru blokującego nałożonego z rąk państwa w 2020 roku.

Bez masowego oporu wobec tego totalitarnego nacisku bądźcie przygotowani na coraz większe ograniczenia w każdym aspekcie życia; w tym ruch, podróże, myślenie, komunikacja, decyzje zdrowotne, „opieka medyczna”, pieniądze i wydatki, śledzenie emisji dwutlenku węgla, całkowity i pełny nadzór, systemy kredytów społecznych i odnowione blokady klimatyczne.

Biorąc pod uwagę rząd USA i obywateli amerykańskich, pamiętajcie, że ten rząd i cały jego kontrolujący system rządów to nic innego jak zorganizowany syndykat przestępczy; operację opartą na masowej współpracy i akceptacji niemal uniwersalnej, uległej i uległej populacji, której celem jest jedynie przetrwanie ze smartfonami, telewizorami, grami, chlebem i cyrkami oraz zależność od władzy. Ta ogólna postawa będzie dzwonkiem śmierci tego społeczeństwa, ale nie musi tak pozostać, biorąc pod uwagę ogromną liczbę nas i nielicznych, którzy twierdzą, że są właścicielami większości żałosnych mieszkańców, którzy stanowią zdecydowaną większość w tym kraju .

Pamiętajcie, że termin „zmiana klimatu” jest podstawą wszystkich przyszłych planów przejęcia całkowitej kontroli nad wszystkim, a to jest i będzie bronią strachu używaną do łapania mas. Za każdym razem, gdy słyszysz słowo „zrównoważony” i akceptujesz je jako uzasadnione, za każdym razem, gdy państwo twierdzi, że chroni ziemię, aby ją „uratować”, za każdym razem, gdy „zrównoważony rozwój” jest terminem używanym do tworzenia i egzekwowania polityki rządu, masz straciłeś wszystko, podczas gdy państwo zyskało większą władzę i kontrolę nad tobą. Ostatecznym programem strachu zwanym „zmianą klimatu” jest młotek, podczas gdy każdy z was jest tylko gwoździem, ale działając jako jedność, możecie trzymać wszystko razem. Jak pisałem w artykule na początku tego roku:

„Celowe oszustwo związane ze zmianą klimatu, dokonane przez człowieka, stale zyskuje na popularności, ponieważ zawsze będzie filarem przyszłych nadużyć i kontroli ze strony władców i ich pionków w polityce i mediach głównego nurtu. Podczas gdy kontrolerzy niszczą gospodarki, dziesiątkują wszystkie źródła wysokiej jakości żywności i produkcję, eliminują ogromne ilości energii podtrzymującej życie, poważnie szkodzą środowisku i jego niezbędnym do życia zasobom, realizują programy eugeniczne i posuwają naprzód wysiłki wyludniania, większość ludzi kontynuuje zgadzać się na wszelkie rozkazy i propagandę, będąc całkowicie przywiązanymi i uzależnionymi od swoich telefonów komórkowych oraz ich apatycznego i żałosnego udawanego życia. Wszystko to wskazuje na upadek ludzkości i powstanie technokratycznych oligarchów”.

Linki referencyjne:
Hrabstwo Oxford wprowadzi próbę blokady klimatycznej
Zmiany klimatyczne ONZ – miasto w 15 minut
Nadchodzą blokady klimatyczne


15-Minute City Insanity Is Only 'Climate Change' Lockdown Madness - LewRockwell

Zatrzymaj paszporty szczepionek i powstrzymaj ludobójstwo 2030: wszyscy ludzie muszą TERAZ walczyć o wolność


Niedawny szczyt G20 naciska na paszport szczepionki dla podróży międzynarodowych. Identyfikacja cyfrowa, paszport szczepionek i Agenda 2030 to kwestie, których nie możemy zignorować. Agenda 2030 zawiera plan 500 szczepionek dla każdego człowieka na Ziemi w ciągu najbliższych 8 lat. Dobrze czytasz. 500 szczepionek na osobę w ciągu 8 lat.



Tożsamość cyfrowa musi się skończyć. Badania przeprowadzone przez dr Davida Nixona, Shimona Yanowitza, The Fifth Column i wielu innych naukowców z całego świata wyraźnie wykazały, że zastrzyki C19 zawierają infrastrukturę technologiczną opisaną w programie Wielkiego Resetu, której kluczowymi elementami są identyfikacja cyfrowa i paszport szczepionki.

Zdjęcie: Mikroczip rosnący w szczepionce Pfizer, dzięki uprzejmości dr Davida Nixona

Analiza ludzkiej krwi na całym świecie pokazuje alarmujące wyniki samoorganizujących się struktur. Ludzkość jest nieodwracalnie zmieniona, a proces uświadomienia jest zbyt wolny. Ludzie mają nadzieję na zmianę, może do 2024 roku, czekając na kolejne sfałszowane wybory. Ale jeśli osoba w Białym Domu naciska na szczepionki, zmiana jest nieistotna. I będzie za późno. Do tego czasu miliony ludzi nagle umrą, jeśli ten problem nie zostanie rozwiązany teraz.

Każdy człowiek musi walczyć o wolność. Nikt nie może sobie pozwolić na milczenie. APATIA ZABIJA.
Dzisiaj wielu naukowców wzięło udział w transmitowanym na żywo wydarzeniu w Nowej Zelandii na rzecz prawa dziecka o imieniu Will do otrzymania transfuzji nieszczepionej krwi. Dlaczego dziecko jest ważne w Nowej Zelandii? Bo na całym świecie musimy walczyć o prawo do czystej krwi. Na całym świecie musimy walczyć o zachowanie istot ludzkich, które nie zostały stopione z technologią. To wojna o wolność pozostania ludźmi i nie zamienienia się w genetycznie zmodyfikowane Cyborgi. Wielu ludzi wierzy, że istnieje wojskowy plan ocalenia ludzkości. Faktem jest, że to Departament Obrony celowo wypuścił tę broń do wstrzykiwania C19 na ludność amerykańską z zamiarem wyrządzenia krzywdy...film Sashy Latypovej: ZAMIERZENIE SZKODY - DOWÓD PLANU POPEŁNIENIA MASOWEGO MORDU PRZEZ DOD, HHS, KARTEL FARMACEUTYCZNY

Każdy z nas musi działać. Chińskie obozy koncentracyjne przypominają nam o tym, co nas czeka, jeśli nie przeciwstawimy się temu zniewoleniu tożsamości cyfrowej, zaszczepionym paszportom i systemowi kredytu społecznego.

Dokument „Died Nagle” (zmarł nagle) pokazuje, że ten plan C19 to bomba zegarowa. Im dłużej ignorowana jest jego prawdziwa technologiczna natura, tym więcej ludzi ulegnie tej broni. Ludzie muszą domagać się odpowiedzi, testów fiolkowych, informacji o antidotum, a badania muszą przebiegać w szybkim tempie. Jesteśmy w środku ludobójstwa. Przesłanie dr Rimy Laibow jest następujące : To wspaniała wiadomość, proszę państwa. Jeśli mieszkasz w USA, podejmij tę akcję, aby zakończyć szczepione paszporty. Jeśli znasz kogoś, kto mieszka w Stanach Zjednoczonych, wyślij mu ten link i umieść go we wszystkich swoich sieciach społecznościowych, biuletynach, witrynach internetowych itp. Halt Vaccine Passports – Prevent Genocide 2030 .... anamihalceamdphd.substack Detener los pasaportes de vacunas y detener el genocidio 2030: todos los seres humanos deben luchar por la libertad AHORA - Le blog de Contra información
megur shares this
508
V.R.S.
Chyba komunizm, który przekroczył wszelkie marzenia bolszewików.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Każdy człowiek musi walczyć o wolność. Nikt nie może sobie pozwolić na milczenie. APATIA ZABIJA.''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Każdy z nas musi działać. Chińskie obozy koncentracyjne przypominają nam o tym, co nas czeka, jeśli nie przeciwstawimy się temu zniewoleniu tożsamości cyfrowej, zaszczepionym paszportom i systemowi kredytu społecznego.''