Clicks1.9K
bratr
43
The Sound of Silence. The Sound of Silence www.youtube.com/watchMore
The Sound of Silence.

The Sound of Silence
www.youtube.com/watch
Kallistratos
Chtěl bych poděkovat za myšlenkového vetešníka, je mi ctí :))
VETEŠNÍCI NA GTV
Kallistratos
Na každém si máme něčeho vážit. Například Vilém je zdejším smajlíkovým exhbicionistou a už jako Lang025 objevil své predispozice i slovem :) A registrace Segal má zase bod za oblíbené grafické smajlíky. Zatím vítězí toto: 😀 😉🤡😅😄🤣😂😁😀🤗🤦
Děkuji za obarvení monitoru, člověk se rád zasměje. Takže přidám i trochu muziky... Dobrý bubeník, základ kapely :)))
Kallistratos
A dokonce, jak je vidět, se k pobavení publika někteří umí i pohřbít a pak znovu "vstát". Čest jejich památce :))
-----------------------
Lang025
13. úno 2014
Návod jak zabránit 3. světové válce ve své zemi
Aobubo snad nezastáváš názor že snad Vilém byl jediným člověkem který měl opravněné výhrády ke katolické církvi. To by mě opravdu pobavilo:-)
Ohledně Viléma čest jeho památce, nešahali …More
A dokonce, jak je vidět, se k pobavení publika někteří umí i pohřbít a pak znovu "vstát". Čest jejich památce :))
-----------------------
Lang025
13. úno 2014
Návod jak zabránit 3. světové válce ve své zemi
Aobubo snad nezastáváš názor že snad Vilém byl jediným člověkem který měl opravněné výhrády ke katolické církvi. To by mě opravdu pobavilo:-)
Ohledně Viléma čest jeho památce, nešahali jste mu ani po kotníky.
Segal
Otec Libor Halík si vystačí s jednou, stále stejnou registrací. Plašan z Lanškrouna si říká každý rok jinak. O čem to svědčí? 😀 😀😁😂😄😅😆®
Segal
Ostrik
23. zář 2014

Pravdu neobelžeš, tlučhubo.

Sírachovec 20:26 Lhář je zvyklý na hanbu a ostuda na něm lpí stále.

Sírachovec 20:24 Lež je hanebná poskvrna člověka, bude stále v ústech nepoctivých lidí .

___________________

Že ale Ostrik prolhaného Ječmena vystihl! ®😉🤡😅😄🤣😂😁😋😎
😀
Kallistratos
Video – Druhý slovenský Otec národa a Boží prorok Vdp. M. Kuffa: Medzi čiernymi a bielymi ste …

Je poněkud obtížně reagovat na registraci Barbarin, protože podobně jako Segal a Vilém nabídne placebo, nic... Mám problém vyseparovat k čemu takové registrace jsou.... Stačí se podívat do nejen jejich komunikační historie. Asi měl pravdu jeden uživatel, že se jedná o čisté trolení a neměl bych mu …More
Video – Druhý slovenský Otec národa a Boží prorok Vdp. M. Kuffa: Medzi čiernymi a bielymi ste …

Je poněkud obtížně reagovat na registraci Barbarin, protože podobně jako Segal a Vilém nabídne placebo, nic... Mám problém vyseparovat k čemu takové registrace jsou.... Stačí se podívat do nejen jejich komunikační historie. Asi měl pravdu jeden uživatel, že se jedná o čisté trolení a neměl bych mu věnovat pozornost....

A nyní k věci. Ohledně @Libor Halik jsem to snad napsal nedávno slušně, srozumitelně, a snad to vydrží, pokud mi to někdo ovšem zase nesmaže, nenahlásí, což se stává ....

Jinak na stranu druhou děkuji za tento komentář, který Libor vložil a včleňuji do svého komentáře níže... Můj názor na pana prezidenta - Miloš Zeman zajisté není světec a v mnohém je utkvěle škodolibý a komunikačně neúprosný a leckdy i demagogický, ale má to v hlavě srovnané a má spolehlivě obrovskou informační kapacitu a silný komunikační převis a hlavně dlouhodobé zkušenosti a to je více než dobré. Některé věci sice podává tendenčně a se svou originální dikcí, ale je to pořádný sumec, který se jen tak nevzdává a oproti těm třasořitkám, neosobnostem a korektním podpíračům piedestalů všeho možného může být Česká republika ráda, že ho má.... a především její lidé. Za prvé - je ochranným konzervativním faktorem před invazí postmoderního smýšlení a politiky s tím spojené a za druhé a to je velmi důležité - svou kontroverzností vyučuje a vzdělává lidi, aby se naučili přijímat různé polarity a názorové platformy, byť někteří se to učí již druhé volební období a stále si myslí, že jejich hrníček s kafem je vážně ten nejlepší :) Není. A tak za prezidentovi naší republiky mohu jen přát - hodně zdraví, ať dokáže odolávat touze vypustit nevhodný bonmot za každou cenu a také si přeji, aby politické klima bylo takové, že dá vyrůst osobnostem co mají vzdělání, přehled a dostatek taktu a moudrosti vzít na sebe odpovědnost a nebát se rozhodovat vhod i nevhod.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Libor Halik
před 54 minutami
Nejdůležitější řekl až na závěr: Rozhovor prezidenta republiky Miloše Zemana pro internetové vysílání Blesk.cz „S prezidentem v Lánech“
Nedávno jste, pane prezidente, podepsal zdanění církevních náhrad a o tom je i dotaz Mojmíra Hubáčka.
Dobrý den, pane prezidente, chtěl bych se zeptat, jestli Váš podpis pod zdaněním církevních restitucí nějak zhoršil nebo poznamenal Váš vztah s kardinálem Dukou.
Ne. Já jsem panu kardinálovi už před tímto 00:58:42.249 podpisem říkal svoje důvody, to znamená, že církve podávají ty takzvané určovací žaloby i na to, co jim bylo finančně kompenzováno. Pan kardinál na to reagoval tak, že pokud jde o kongregace a řády, že na ně nemá přímý vliv. Ale paní Vero, já Vám odpovím citací pana kardinála z doby, kdy ještě nebyl kardinálem. To je tak deset let zpátky. Kdybych byl prostým knězem, nebyl bych pro církevní restituce, ale jsem arcibiskup pražský. Konec citátu.
A jako úplně poslední dotaz od čtenáře, který se podepsal pouze jako Milan. Jeho zajímá, co si myslíte o šestnáctileté Gretě Thunbergové ze Švédska, která založila tradici protestů žáků proti změnám klimatu, a nyní je dokonce mezi nominovanými na Nobelovu cenu za mír.
Myslím si o ní, že je to hysterka. Možná, že by to mělo stačit, 00:59:57.577 ale možná také, že by bylo docela dobré doprovodit to nějakým historickým příkladem. Víte, Vero, co to byla dětská křížová výprava?
Ano, vím, byla na začátku třináctého století.
Výborně. A v Marseille pod heslem, že Boží hrob lze osvobodit pouze nevinnými dětmi tam ty děti naložili, dovezli je na Střední východ a tam je prodali do otroctví.
Proč to říkám, protože ulicemi našich měst místo, aby se učili, ať to sakra dělají alespoň v sobotu a ne v pátek, procházejí středoškoláci, kteří, obávám se, o klimatické změně zase tak moc nevědí.
Mě tohle téma velmi zaujalo, a proto jsem na toto téma něco načetl. Vůbec se nevydávám za odborníka. Říkejme tomu poučený laik. Ale vím, kolik toho musíte přečíst a s kolika lidmi musíte diskutovat. Víte například, že jsou dva klimatické panely, které si vzájemně odporují? 01:01:15.353A víte, že jeden ten klimatický panel je neustále citován, protože jsou to tak zvaní alarmisté. To znamená, ti kteří varují před CO2 a tak dále a tak dále. To je také určitá neobjektivita médií, i když v obou panelech jsou samozřejmě renomovaní vědci. Já jsem četl oboje, protože je třeba srovnávat, a dospěl jsem k názoru, že samozřejmě v dějinách planety se milionkrát vystřídalo teplé a studené období, a to i v dobách, kdy tady vůbec žádná lidská civilizace neexistovala. Takže skoro se mi zdá, že ono očekávání, že produkce CO2 je hlavní příčinnou oteplování, místo toho, že je to běžná sinusoida, která se historicky opakuje, je poněkud přehnané.
A jenom poslední věta na závěr. 01:02:24.544 V rámci tohoto studia mě zajímala historie Grónska, Vero. Grónsko neboli Greenland byl opravdu zelený ostrov a byly tam pastviny a bylo tam čtrnáct farností a bylo tam pár Vikingů. Ať mi nikdo neříká, že ti Vikingové vyprodukovali tolik CO2, že to Grónsko kvůli tomu bylo zelená země. A pak přišla malá doba ledová a všichni umřeli hladem.
Děkuji Vám za Vaše odpovědi dneska, pane prezidente. Hezký zbytek neděle a pro Vás, kteří jste nestihli sledovat náš přenos, zůstaňte na Blesk.cz, kde najdete celý jeho záznam, a zbytek si můžete přečíst v zítřejším zpravodajství. Děkuji a na shledanou, pane prezidente.
A já vašim čtenářům samozřejmě přeji, aby nezemřeli hladem, konec konců nežijí v Grónsku, a aby své stravovací návyky upravili tak, aby jejich váha byla přiměřená jejich věku. Hezký den a na shledanou.
Na shledanou.
Miloš Zeman, prezident republiky, Blesk.cz, Lány 5. května 2019
Ostrik
Dnes je 8. 12. 2014 a tlučhuba stále ještě nepochopil, že chlap své sliby plní.
Proto je velmi potřebné mu nesplněné sliby stále připomínat.
___________________________________________________________________________
jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále…More
Dnes je 8. 12. 2014 a tlučhuba stále ještě nepochopil, že chlap své sliby plní.
Proto je velmi potřebné mu nesplněné sliby stále připomínat.
___________________________________________________________________________
jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále nechápou a mají pocit, že jsem něco porušil...............................
.......................................................................................................................................................
Proč tlučhuba nesplnil svůj slib? Nebylo to jen proto, že potřebuje ventilovat deviantní zálibu v mužském pozadí a v náležitostech s tím souvisejících? Vždyť dává dlouhodobě najevo, kam směřuje jeho zbočený interes. Pravda vyjde najevo, zvláště když se dají k sobě komentáře s tlučhubovou hlavní tématikou.
Toto nejsou smutné promluvy, ale hnusné promluvy:

@jecminek 2.12.2014 00:01:00
Miloslave, vymaž laskavě všechny vklady pod svým videem, kde se dohaduješ s prodavačkou......Když to promažeš jen tak halabala, pak unikne zúčastněným co si to vlastně vyfotil Lang a vložil na GLORII. TV :)
Je škoda takové podstatné skutečnosti vymazat a ochudit tak jiné o souvislosti nemyslíš? Takže prosím maž tam raději vše, nerad bych toto připomínal zase jinde.


@jecminek 1.12.2014 20:05:16
Ostriku, nauč se fotit, to nemyslíš vážně, takové rozmazané fotky. Přefoť to a rychle oprav. Byl jsi nedočkavý, aby jsi něco v koupelce nacvakal proti skautům. Tedy to se ti povedlo :) To ti snad pomáhal Lang025, když si fotil něco jiného.

@jecminek 1.12.2014 20:00:53
Inu, já myslím, že jistá metafora ukazuje, kdo si co vylil. A nyní dobrou noc a ne aby se nám Lubošek také postavil zády ke GTV.

@jecminek 1.12.2014 19:57:53
Nevím co jsi byl a nebyl, ale předpoklady lidské jsou dosti stejné. Chtěl jsem tě upozornit na to, že jedna věc je věc čistě personální a jiné téma je věc obecná. Tvůj tatínek možná ještě kakal do plínky

@jecminek 1.12.2014 19:51:04
Lepší než sem místo obličeje vkládat vlastní řiť.

@jecminek 1.12.2014 19:33:12
A ty jsi nám tady Langu025 vyfotil jednou svou řit. Vzpomínáš? Bral jsem to jako informaci z anatomie nebo pokus o umělecké ztvárnění toho, že si z něčeho děláš pr..., ale pak jsem pochopil, že ti spadla webkamera do toalety.

@Hekla 1.8.2013 20:07:13
Kladivar je jak špinavý fekál kterýmu teče vzadu z roury a smrdí na silnici a ostatní do toho najíždějí.Špína a smrad.

@Monk 24.6.2013 22:11:51
Už mi připadá, že jste na úrovni batolete, které se prostě podělává, ale nikoho to už nevzrušuje, protože je to zkrátka batole.

@Monk 12.6.2013 11:34:20
Chcete vidět, jak jednají zvrhlíci a jak napadají zase z jiné strany církev? Jako by to nestačilo od jiných. Došlo mi to odkazem před 5 minutami, nebudu uvádět raději od koho. (ZDE BYL ODKAZ NA HOMOVIDEO S PEDOFILNÍMI SCÉNAMI)
Toto video je jen pro rychlý náhled a prosím odmažte to pak, nepřeji si aby takový hnus zde na GTV byl....


@Monk — 23.1.2013 20:04:57:
Vrátil jsem se před chvílí s dcerkou z koupaliště. Bylo tam vyhrnuto a u hráze místo na bruslení. Pětimetrovými písmeny tam dotyčný napsal HOVNO

.................................................................................................................................................

jecminek 11.8.2014 10:58:58
Považuji totiž za naprosto normální, že je člověk zodpovědný za svá slova o jednání ani nemluvě.....
Ostrik
@Maria Dubovska 28.11.2014 23:47:03
To už sme preberali. Božie kralovstvo je Cirkev a ta je na zemi i v nebi.
..........................................................................................................................................

Tak čo, Dubovska, už si si opravila svoj názor? Dokázala by si teraz Božie královstvo lepšie definovať?
............................................…More
@Maria Dubovska 28.11.2014 23:47:03
To už sme preberali. Božie kralovstvo je Cirkev a ta je na zemi i v nebi.
..........................................................................................................................................

Tak čo, Dubovska, už si si opravila svoj názor? Dokázala by si teraz Božie královstvo lepšie definovať?
..........................................................................................................................................
Alebo si myslíš, že v cirkvi nie je a nikdy nebol žiadny boháč?
L 18:25Ľahšie je ťave prejsť cez ucho ihly, ako boháčovi vojsť do Božieho kráľovstva.
13 more comments from Ostrik
Ostrik
Dělej si mlhy, jaké chceš, tlučhubo. Stále však je na tobě tíha tvých lží a nesplněných slibů. Nemáš diskuzní kredit. :(

Sírachovec 20:26 Lhář je zvyklý na hanbu a ostuda na něm lpí stále.

Sírachovec 20:24 Lež je hanebná poskvrna člověka, bude stále v ústech nepoctivých lidí .


jecminek 31.7.2014 20:37:32
Má největší lež je ta, že jsem se vrátil a jsem zde pořád.
Ostrik
Objednal ses, tlučhubo, u paní doktorky, která dává všemu širší rozměr? Nasadí ti sedativa, abys tu neplácal hlouposti, nepsal teplé říkánky a nedělal infiltrátskou mlhu. Třeba konečně splníš slavnostní slib a už tě neuvidíme doopravdy. :)))
Ostrik
Tlučhubo, ty vlastně nemáš jinou možnost, než splnit slavnostně dané slovo. To si můžeš věřit jak chceš ve slunce. Dokud tady budeš dělat mlhu ze svých lží, abys zakryl další své lži, budeš jen tlučhuba loučič, který o sobě tvrdí, že je neviditelný. Proto přeci děláš tu mlhu, že, lháři. :)))

jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, …More
Tlučhubo, ty vlastně nemáš jinou možnost, než splnit slavnostně dané slovo. To si můžeš věřit jak chceš ve slunce. Dokud tady budeš dělat mlhu ze svých lží, abys zakryl další své lži, budeš jen tlučhuba loučič, který o sobě tvrdí, že je neviditelný. Proto přeci děláš tu mlhu, že, lháři. :)))

jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále nechápou a mají pocit, že jsem něco porušil.
Ostrik
Pravdu neobelžeš, tlučhubo.

Sírachovec 20:26 Lhář je zvyklý na hanbu a ostuda na něm lpí stále.

Sírachovec 20:24 Lež je hanebná poskvrna člověka, bude stále v ústech nepoctivých lidí .


jecminek 31.7.2014 20:37:32
Má největší lež je ta, že jsem se vrátil a jsem zde pořád.
Ostrik
Raději se zamysli sám nad sebou.
Proč tady léta letoucí slibuješ, co nesplníš?
Proč pořád lžeš, tlučhubo?
Objednej se už k paní doktorce, ať ti určí diagnózu. :)))

jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále nechápou a mají pocit, že jsem něco porušil.
Ostrik
Co to píšeš za nesmysly? Radí ti dobře, histrióne. Jsi nemocný, to tu ví každý i lempi. :)))
Ostrik
Také si přibal žebřík a čelovku. Nezapomeň na své homoverše o vnadech. :)))
Ostrik
Ano, objednej se ke své doktorce.
A vezmi s sebou noťas a směrovou anténu. Ukaž jí obrázek svého trpaslíka, že je bledý. Asi z tebe ochořel. :))) 😈
Ostrik
Přísloví 15.2 Jazyk moudrých přináší dobré poznání, kdežto ústa hlupáků chrlí pošetilost.

Není právě tvé bohapusté žvanění tou největší pošetilostí?

jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále nechápou a mají pocit, že jsem něco porušil.
Ostrik
Co znamenají vedle tvých prázdných slibů a věčných lží tvé dekadentní veršíčky?
Vezmi je k paní doktorce, jsou svědectvím o tvé vyšinutosti.

jecminek 23.9.2014 12:41:39 V kukle, burce či v kaftanu, skrývá svoje "vnady"

To jako napadáš tři světová náboženství?
A proč jsi křesťanství přisoudil kuklu?
Máš pro to nějaké vysvětlení, histrióne? :)))
Ostrik
Opravdu si myslíš, tlučhubo, že tvé plané sliby jsou dobré poznání?
Zatím jsme poznali, že lžeš. Poznali jsme, že slibuješ a neplníš.
Poznali jsme, že v každé své registraci zkolabuješ.
Nechtěl by ses raději přichýlit k pravdě?

jecminek 23.9.2014 21:19:32
To je myslím dost srozumitelné mnoha lidem:
Přísloví 15.2 Jazyk moudrých přináší dobré poznání, kdežto ústa hlupáků chrlí pošetilost.
Ostrik
Kde se v tobě bere ta drzost, že své lži klidně přiznáš, ale pak stejně lžeš dál? Je to mdlou inteligencí?

jecminek 31.7.2014 20:37:32
Má největší lež je ta, že jsem se vrátil a jsem zde pořád.
Ostrik
Co tě vede k tomu, že máš nezvladatelnou potřebu lhát?

jecminek 23.5.2014 14:41:50
Milý Langu025, Ostriku, Redlichu, menhire, ottovonzittau .... Stačí když napíšete:

Jsem zde pouze jako uživatel ( ....... ) a nemám žádnou jinou aktivní registraci.

Jediná věta a už mne zde neuvidíte.