Clicks1.5K

Operacja " Warp Speed" | Konferencja prasowa prezydenta Donalda Trumpa | 05/15/20

woj_tek
16
Komentarz i tłumaczenie dużej części konferencji prasowej prezydenta Trumpa na której przedstawił uwagi na temat wprowadzenia w życie operacji "Warp Speed" i najnowszych osiągnięć w dziedzinie badan …More
Komentarz i tłumaczenie dużej części konferencji prasowej prezydenta Trumpa na której przedstawił uwagi na temat wprowadzenia w życie operacji "Warp Speed" i najnowszych osiągnięć w dziedzinie badan nad szczepionka przeciwko korona wirusowi. Konferencja odbyła się na terenie Białego Domu w ogrodzie różanym 15 Maja 2020 roku. original video: youtu.be/IH78c3kvyhI FAIR USE NOTICE: This video may contain copyrighted material. Such material is made available for educational purposes only. This constitutes a 'fair use' of any such copyrighted material as provided for in Title 17 U.S.C. section 107 of the US Copyright Law.
predex
Zaczna od P9olski te eksperymenty , tu maja najtańszy poligon, maja wszytko , wosko ,. rzad, policję prawo, 5G , koronaswirow na pęczki.
szuirad1
na TRUmPie sie nie zawiodlem bo wiedzialem ze to bardzo zly gosc od samego poczatku ,stalin z hitlerem to przy nim uczniowie
Piotr2000
Fauci, Brix powiazani z Gatesem, Sorosem i Munkem, Rockefellerem i Rothschildem, ktorych sobie Trump wybral, to, oszusci, zbrodniarze...na skale swiatowa...
Rafał_Ovile
Piotr2000 Trump, który był sceptyczny wobec szczepień przyjął agendę przymusowych szczepień w formie totalitarnego przymusu...? Jak myślisz czy nie stosuje odwróconej strategii zniszczenia mieczem, tych którzy mieczem wojują poprzez próbę ich wystraszenia?
. Xyz.
Trump jest nieodgadniony jak narazie.
Piotr2000
Ten czlowiek, udajacy wobec Amerykanow i swiata "MARCHEWKE" jest czlowiekiem masonerii i zydostwa. I zadne slodkie slowka nie sa w stanie tego zmienic.
W masonerii, podobnie jak w GRU, istnieja podobne zasady: otrzymales ogromna wiedze masonska - jesli nie bedziesz postepowal droga szatana, jedynym wyjsciem jest WYJSCIE PRZEZ KOMIN PIECA !