05:58
Pravda o opičích kiahňach. "Presne tak, ako boli PCR testy použité na to, aby vytvorili falošne pozitívnych tým, že zle vyhodnotili chrípku, bežné nachladnutie a dokonca aj ovocie ako Covid-19, budú …More
Pravda o opičích kiahňach.

"Presne tak, ako boli PCR testy použité na to, aby vytvorili falošne pozitívnych tým, že zle vyhodnotili chrípku, bežné nachladnutie a dokonca aj ovocie ako Covid-19, budú teraz použité na vytvorenie falošne pozitívnych na opičie kiahne, či už máš vedľajšie účinky po očkovaní, alebo bežný herpes, alebo dokonca aj "bezpríznakové opičie kiahne". A keď médiá šíria strach, tí čo ich nasledujú sa dychtivo postavia do radov na nové nebezpečné vakcíny a budú trvať na tom, aby si aj ty urobil to isté. "

Prepis videa:

Hlavná zbraň, ktorá je proti nám nasadená Novým svetovým poriadkom ktorý by chcel nastúpiť je šikovnosť kúzelníkovej ruky, rozptýlenie a faloš. A v nedávnom súdnom spore Johnnyho Deppa môžeme vidieť ich účinnosť. Nezmyselné táraniny aby kŕmili verejnosť, zatiaľ čo my sme doslovne zabíjaný zločineckými bandami pózujúcimi ako vlády. A skoro každý sa na to chytí. Ako ľudské bytosti musíme vždy rátať s tým, že sme náchylní, nechať sa oklamať a preto sa musíme sústrediť na to, čo vieme.

A tak, čo zatiaľ vieme o opičích kiahňach?
Vieme, že potom ako v roku 2017 Bill Gates varoval pred blížiacim sa teroristickým útokom ktorý použije syntetické kiahne , boli proti opičím kiahňam vyvinuté dve nové vakcíny. Obidve považované za nebezpečné. Známe tým, že spôsobujú - infekcie, takzvaný "vaccine shedding" - prenos vakcíny na neočkované osoby a smrť. A obe boli schválené americkou FDA (Administráciou potravín a liečiv).

A vieme, že plánovali vypuknutie epidémie opičích kiahní. Presne tak, ako bol Covid-19 vo vojenskom štýle nacvičovaný rok pred jeho vypuknutím na simulácii Event 201 (Udalosť 201), čo Bill Gates na jar minulého roku nazval "bakteriálnymi hrami", USA zorganizovali cvičenie simulácie pandémie opičích kiahní s neziskovkou The Nuclear Threat Initiative (Iniciatíva jadrovej hrozby). Ktorá predpovedala, že v júni tohoto roku príde biologický útok opičími kiahňami.

V tom istom čase simulovalo prepuknutie epidémie opičích kiahní Ministerstvo obrany Spojeného kráľovstva! Sústreďujúc sa na Ruské dezinformácie.

A čo vlastne vieme o opičích kiahňach?
Opičie kiahne boli prvýkrát objavené v roku 1958 v skupinkách opíc laboratórneho výskumu, ktoré zaočkovali polio-vakcínou.

A podľa amerického CDC (Centra pre kontrolu chorôb), je jediná vec, ktorá odlišuje opičie kiahne od pravých kiahní je Lymfadenopatia - zapálené lymfatické uzliny. Čo je tiež vedľajší účinok vakcín proti pravým kiahňam. A je známym príznakom pravých kiahní. Rovnako, ako ovčích kiahní.

Vizualizácia elektrónového mikroskopu nevie preukázať infekciu pravých kiahní. Pretože všetky vírusy kiahní sú morfologicky nerozoznateľné. Podľa skutočnej vedy, je tu silný argument, že pravé kiahne, opičie kiahne, ovčie kiahne a opar sú tá istá vec! A nie je tu skutočný dôkaz o tom, že by sa líšili. Očakáva sa od nás, že budeme jednoducho dôverovať CDC a ich chybným logickým záverom, ako takzvaným dôkazom.

A tak v roku 1958, keď mohli virológovia vidieť vedľajšie účinky na laboratórnych opiciach, ktorým pichali experimentálne očkovacie látky, nazvali to opičími kiahňami. A tvrdili, že práve objavili zriedkavý starodávny vírus. Ktorý sa zhodou okolností objavil prvýkrát u ľudí v 1970-om. A v roku 1978, bez akéhokoľvek dôkazu o jeho existencii vedecké časopisy písali, že očkovanie je účinným preventívnym opatrením proti opičím kiahňam .

Slávny Wuhanský labák, ktorý údajne vytvoril Covid-19 iba pred tromi mesiacmi uverejnil vedeckú prácu ktorá tvrdí, že zložili genóm vírusu opičích kiahní, ktorý umožní úspešné PCR testovanie. A potenciálne ho urobia ešte nákazlivejším.

A tak presne tak, ako boli PCR testy použité na to, aby vytvorili falošne pozitívnych tým, že zle vyhodnotili chrípku, bežné nachladnutie a dokonca aj ovocie ako Covid-19, budú teraz použité na vytvorenie falošne pozitívnych na opičie kiahne, či už máš vedľajšie účinky po očkovaní, alebo bežný herpes, alebo dokonca aj "bezpríznakové opičie kiahne".

A nakoniec my vieme, že skutočným vírusom sú médiá. A keď médiá šíria strach, tí čo ich nasledujú sa dychtivo postavia do radov na nové nebezpečné vakcíny. A budú trvať na tom, aby si aj ty urobil to isté.

Správu podáva Greg Reese pre Infowars.

Pôvodný názov: The Truth About Monkeypox
Originál vyrobil: Greg Reese / Infowars.com
Link k originálu: banned.video/watch?id=628e2717a9904b1ee7d8cb18

Corbettův report: Opičí neštovice & zavádění digitální identity
Public domain
Adriána Mikulová shares this
732