Clicks576
mysowa
Bandy w strukturach Ministerstwa Sprawiedliwosci PDO220 Fascynacja Obledem von Stefan Kosiewski ZR 144 mówienie wprost o okropnych ludziach jest okropne W Niemczech wyrzucają z nieopłaconych grobó…More
Bandy w strukturach Ministerstwa Sprawiedliwosci PDO220 Fascynacja Obledem von Stefan Kosiewski ZR 144

mówienie wprost o okropnych ludziach jest okropne

W Niemczech wyrzucają z nieopłaconych grobów, a w PL opuszczone malują, natomiast żydostwo w Prokuraturze odmawia przyjęcia zawiadomienia od Polaka
Giertych dla Fakt24.pl o pomyśle PiS
Fakt
Stefan Kosiewski
Kręgi zwężone - 09:16
Giertych szydzi z Kaczyńskiego, czy o drogę pyta? Przegrał znowu w polityce i zamiast się położyć, z kobietą, dziećmi, swoimi założyć jako advocatus diaboli Podwórkowe Kółko Różańcowe Marysi Buczek dla podratowania kasy przy Radiu Maryja, czyli żeby zdekomunizować do reszty pamięć w Narodzie Polskim o haniebnej przeszłości żydokomunisty Buczka, o którym było w podręczniku do Historii Polski, że we wrześniu '39 uciekł z otwartego przez polskich klawiszy więzienia w Rawiczu i gdyby go niemiecki samolot nie zestrzelił na szosie w drodze do Warszawy, która okopywała się skutecznie przed uchodźcami, to nie wiadomo, czy nie przystąpiłby od razu do sitwy z Kalksztajnem, Gomułką i Nowotką, żeby sprzątnąć Fiedlera wcześniej, niż to się w istocie stało podwaliną (zbrodnią założycielską) pod Krajową Radę Narodową. A może we frakcji rewolucyjnej Piłsudczyków Braci Bielskich dałby Polakom bardziej dotkliwie popalić, niż Gross, Tokarczuk, Stuhr i cała reszta prawdziwych elit antypolskiego żydostwa, bo ironizuje Roman Giertych głupio, dogaduje: mało dzieci się radzi, a przecież nie mówi tego do własnej żony, bo z nią dosyć dzieci ma; pije - wiadomo - do homo- samo- lubnego trybu pożycia prezesa sekty trockistowskich faszystów z Krakowskiego Przedmieścia, która w miesięcznicę kolejną zamierza urządzić K(.)rwawy Marsz w stolicy, w celu obalenia systemu, gimnazjalnego, zamiast reformować system licencjacki, który w całej Europie sprawdził się jako nieudany dla cywilizacji europejskiej, zatem odchodzi się od tego chaosu z kręgu pomysłów czaszki i piszczeli w kierunku ekologicznego otwierania granic i przyjmowania wszystkich chętnych syryjczyków na prywatne studia na WAC-ie, który ma sprywatyzować Macierewicz.
Dziadek Romana, Jędrzej był tak samo dzieciorobny, jak na niebie gwiazdy, zgodnie z biblijną przypowieścią o potomstwie ludu wybranego z Egiptu, a robił za Narodowca, polskiego. Tak samo ojciec Romana, Maciej spotykał się z ubowcami w hotelach Poznania, o czym doniosła raz tylko gazeta Michnika, że ma na rodzinę Giertychów haki i dlatego ma prawo do oczekiwania zawsze wywiadu na dowolny temat z wielokrotnie przegranym, który chciałby miłosiernie przekabacając pozycję przegranego w oczach społeczności żydoskiej przypisać bliźniemu swemu w RP.

plus.google.com/…/4M32RzWBzzf

Gimnazja wpisały się na stałe do systemu. Jestem wrogiem reform dla reform. To, że kiedyś wprowadzono złą reformę nie oznacza, że nowa, odwracająca skutki starej, będzie lepsza. Zastanowiłbym się, będąc na miejscu PiS i nowego ministra edukacji, jak poprawić program - mówi w rozmowie z Fakt24.pl Roman Giertych, były minister
mysowa

12 godz. temu W Niemczech wyrzucają z nieopłaconych grobów, a w PL opuszczone malują, natomiast żydostwo w Prokuraturze odmawia przyjęcia zawiadomienia od Polaka

www.tumblr.com/blog/mysowa
około godziny temu

Jedno i drugie okropne Emotikon smile
Stefan Kosiewski
288 obserwatorów|584 839 wyświetleń
mówienie wprost o okropnych ludziach jest okropne:
unsinn.blox.pl/…/Giertych-gorszy…
Giertych gorszy od Stonogi, z którego pieniędzy zrezygnował . nonsens unsinn.blox.pl
Koniec rozmow y na czacie
Z Frankfurtu nad Menem rozmawiał Poeta Polski przez internet z mieszkającym w Niepołomicach Jerzym Piątkowskim, ur. 8 kwietnia 1943, polskim Poetą, który wspólnie z teściem Andrzeja Dudy, żydoskim Poetą Języka Polskiego "zaliczany jest do współtwórców Nowej Fali" przez wikipedię, natomiast Stefan Kosiewski nie chciałby, prawdę mówiąc, żeby wikipedia rozgłaszała o nim cokolwiek, jeżeli Minister Sprawiedliwości RP Borys Budka uporczywie nie wyraża zainteresowania złożeniem wniosku kasacyjnego w odniesieniu do wyroku wydanego 1 sierpnia 2008 r. z rażącym naruszeniem prawa przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Maz., z oskarżenia bezprawnego i bezpodstawnego o kradzież dzieciom starej, zniszczonej i nie przedstawiającej żadnej wartości piłki do gry w piłkę nożną.

Albowiem sitwa żydoska w Polsce nie widzi nic okropnego w tym, żeby Borys Budka z Czeladzi (rocznik 1978) robił nadal za Ministra Sprawiedliwości po tym, jak wykopnął obżydliwie i okrutnie stołek spod wiceminister Barbary Zborowskiej, śp. zamiast skierować do kliniki rządowej, w której żydokomuna korzysta z prawa do azylu, albo na dywanik do Andrzeja Dudy, żeby pouczył koleżankę po fachu i także na paru etatach, co oprócz podania klina należało do obowiązków Ministra w Kancelarii Prezydenta RP przy notorycznej słabości Lecha Kaczyńskiego do fikołków, małpeczek, buteleczek nabywanych tysięcznymi zestawami (z Firmy Palikota, któremu koledzy Krzyśka dali w Czeladzi zarobić pierwszy milion); nabywanych dla celów kateringu lotniczego przez Kancelarię Prezydenta RP, który latał po tym alkoholu, jak nakręcony z prezydentami innych państw posowieckich, bez żadnej potrzeby w przestworza, ażeby tylko wyszumieć się i zaistnieć, dla pijaru, aby nikt nie wykopał spod niego fotela prezydenta.

A ponadto Minister od Kombatantów odmówił bezczelnie i represyjnie (za pierwszej kadencji Kaczyńskich) opozycyjnemu w PRL w stosunku do systemu żydokomunistycznego Poecie Polski - zaliczanemu oficjalnie do tzw. II. Fazy NF (Tegnerowicz, nieszczęśliwie), czy "ósmej dekady" poetów (A.K. Waśkiewicz, niesłusznie, albowiem debiut prasowy S.K. miał miejsce w Poglądach 1974, zaś książkowy 1977 - uznania osoby prześladowanego przez żydokomunę i ubecję za osobę prześladowaną w PRL, chociaż są na to liczne dowody, jak np. to, że Kolegium ds. Wykroczeń przy Naczelniku Miasta Czeladź skazało K. w marcu 1980 r. za to przestępstwo, które popełnił Kwaśniewski (TW Alek), na karę grzywny w wysokoci 1200 zł, chociaż to nie Poeta szydził obżydliwie sam z siebie słowem wypowiadanym jako epitet: "magister, magister" w budynku milicji na Węgrodzie, lecz przesłuchujący milicjant, którego nazwisko powinno być w archiwum KM MO w Czeladzi, jeżeli akta tej sprawy nie uległy zniszczeniu. Nie ma przedawnienia dla zbrodni żydokomuny.

Aleksander Kwaśniewski był partyjnym kolegą Jaruzelskiego i Kiszczaka, tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa, który nie odpowiedział jeszcze przed Sądem Rzeczypospolitej Polskiej za bezprawne używanie tytułu magister.

Tak, Jurku odpowiadam na Twoje: Tak. Jesteśmy zgodni : mówienie wprost o okropnych ludziach jest okropne.

Dlatego postulat Kornhausera i Zagajewskiego, żeby Poeta Polski mówił wprost należy uznać w Zarysie Estetyki Chazarów po Myśli prof. Feliksa Konecznego von Stefan Kosiewski za Unsinn/ nonsens po Myśli Prof. Ludwiga Wittgensteina a jednocześnie po Myśli prof. Henryka Elzenberga za rzecz nie przedstawiającą dla poety wartości.

Elzenberg lubił mówić o uprawianiu przez siebie religii wartości, nie zaś o tym, że była to filozofia wartości, którą przedstawiał innym z nabożnością.

Napisałem pracę magisterską o Henryku Elzenbergu i złożyłem w 1977 r. do Dziekanatu a po tem wszystkim, po wszystkich egzaminach zdanych i zebranych zaliczeniach wyrzucili mnie "za postawę niegodną studenta PRL", bo "źle wyrażałem się o rządzie PRL" a poza tym zostałem skazany za naruszenie nietykalności cielesnej oficera Służby Bezpieczeństwa przez Sód Rejonowy w Sosnowcu.

Tymczasem tak się nieszczęśliwie dla Polski i Narodu Polskiego złożyło, że człowiek, który odmówił uznania mnie za osobę prześladowaną, został zdaniem Kaczyńskiego i Macierewicza zestrzelony przez Rosję Putina razem z Lechem Kaczyńskim, który miesiącami potrafił zamykać się na Krakowskim Przedmieściu, nie odsłaniać żaluzji, nie siadał za kierownicę bez prawa jazdy, nie mógł patrzeć na oczy. I za tę słabość charakteru nałogowca do alkoholu Dziwisz wyniósł samobójcę na Wawel, zaś brat pozostały przy życiu jeszcze się nie opamiętał, jeszcze nie zabrał sobie doczesnych szczątków Bratowej i Brata do prywatnej kwatery. Liczy na kolegów, którzy mają taśmę.

A co będzie, gdyby tak, nie daj Bóg, Macierewiczowi odebrało gadane? Kto będzie bronił Kaczyńskiego po ujawnieniu treści zapisu rozmowy braci? Kto będzie przekabacał kota do góry nogami? Kto będzie umiał sprowokować Putina do drugiej wojny ojczyźnianej? Ani Gowin, ani Seremet nie nadaje się, żeby robił za Simoniaka, bo nie robił za Ukraińca.

Zaduszki, Jurku, zatem z modlitewnym zamyśleniem, wspomnieniem Twojej Zony, moich Bliskich pozwól, że zwrócę się do Wszystkich Polskich Swiętych Niekanonizowanych, a zamordowanych przez żydokomunę w sowieckiej Rosji: Generałowie, Oficerowie, Zołnierze Polski, módlcie się za nami!

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

de.scribd.com/…/Bandy-w-struktu…

sowa.quicksnake.at/…/Bandy-w-struktu…