m.rekinek
218.3K
Liwia Elwira Fryk
Mądra , odważna kobieta. Szkoda że słaby człowiek musi to zniszczyć
Hendryk
Szukałem Siostry od kilku dni na YouTube, a tu takie kwiaty. Chcę powiedzieć, że nikt takiej przykrości nie wyrządzi osobie wierzącej jak brat w Chrystusie. Siostra robiła fajną, w swoim stylu ewanglizację i najwyraźniej komuś to przeszkadzało - Komu? Czy próbowano zgłosił się choć do Siostry z jakąś polemiką? Czy próbowano namówić do nagrania sympatycznej debaty? Przykro strasznie i ogromna …More
Szukałem Siostry od kilku dni na YouTube, a tu takie kwiaty. Chcę powiedzieć, że nikt takiej przykrości nie wyrządzi osobie wierzącej jak brat w Chrystusie. Siostra robiła fajną, w swoim stylu ewanglizację i najwyraźniej komuś to przeszkadzało - Komu? Czy próbowano zgłosił się choć do Siostry z jakąś polemiką? Czy próbowano namówić do nagrania sympatycznej debaty? Przykro strasznie i ogromna szkoda. Pozdrawiam i Bożego Narodzenia życzę. Nich się Siostra nie załamuje, trzymam kciuki.
Cavendish87
Też szukałam usilnie śladów kanału Siostry który lubiłam i żałuję że Siostra zmuszona została podjąć takie kroki i ograniczyć swoją aktywność w Sieci. Czytam jednak teraz książkę Moc milczenia i ufam że w przypadku Siostry milczenie będzie złotem. Z zapewnieniem o modlitwie i serdeczną pamięcią dla Siostry
m.rekinek
www.facebook.com/siostrabruna/ Jedna rzecz, która chyba powinnam dodać to, że wygląda na to, że nie chodzi tylko o takie czy inne poglądy i interpretacje ks. Kostrzewy, ale o interesy firm, które zarabiają na sprzedaży publikacji ogłupiających ludzi heretyckimi objawieniami. Być może sam ks. Kostrzewa i jego zwolennicy nie widzą, że zostali użyci w tym celu. Muszę przyznać, że zaskoczył mnie …More
www.facebook.com/siostrabruna/ Jedna rzecz, która chyba powinnam dodać to, że wygląda na to, że nie chodzi tylko o takie czy inne poglądy i interpretacje ks. Kostrzewy, ale o interesy firm, które zarabiają na sprzedaży publikacji ogłupiających ludzi heretyckimi objawieniami. Być może sam ks. Kostrzewa i jego zwolennicy nie widzą, że zostali użyci w tym celu. Muszę przyznać, że zaskoczył mnie rozwój sytuacji i informacje, kto stoi za tą całą kampanią.
Jannuary
Najlepsze życzenia dla Siostry Bruny w wigilię uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Wspomnę w godzinie łaski (od 12-13.00) w szczególny sposób, niech ogarnie Siostrę pokój serca i radość Boża.
m.rekinek
S. Bruna od Maryiwww.youtube.com/…/community
O Bonitas!
W związku z docierającymi do mnie niezmiernie miłymi i budującymi e-mailami chciałam wszystkim bardzo serdecznie podziękować. Równocześnie muszę zaznaczyć, że nie wydaje mi się stosowne organizowanie przeze mnie jakiejś akcji zbierania podpisów. Każdy kto chciałby przedstawić swoje stanowisko mojemu Pasterzowi ks. abp. Wacławowi Depo, …
More
S. Bruna od Maryiwww.youtube.com/…/community
O Bonitas!
W związku z docierającymi do mnie niezmiernie miłymi i budującymi e-mailami chciałam wszystkim bardzo serdecznie podziękować. Równocześnie muszę zaznaczyć, że nie wydaje mi się stosowne organizowanie przeze mnie jakiejś akcji zbierania podpisów. Każdy kto chciałby przedstawić swoje stanowisko mojemu Pasterzowi ks. abp. Wacławowi Depo, może to zrobić pisząc na adres: kuria@archiczest.pl. W tytule e-maila warto zaznaczyć, że jest adresowane do Metropolity Częstochowskiego. Moje najbliższe spotkanie z ks. Arcybiskupem jest planowane na początek Adwentu (po 3.XII).
Ponieważ zarzucono mi, że nie odpowiedziałam na zarzuty przedstawione przez ks. Sławomira Kostrzewę informuję, że:
1. Podtrzymuję wszystkie wyrażone w filmach opinie. Twierdzenia, że podważałam nauczanie Kościoła w jakikolwiek sposób uważam za kłamliwe. Jeżeli ks. Sławomir Kostrzewa takie twierdzenia w filmach znalazł powinien je wskazać (czego nie uczynił).
2. Za skandaliczne uważam, że kapłan wraz z gronem wiernych ośmiela się dyktować w jaki sposób mam realizować swoje powołanie, podczas gdy o takich kwestiach decyduje tylko i wyłącznie biskup, któremu podlega eremita. Vlog jest prowadzony za zgodą Księdza Arcybiskupa (jestem w posiadaniu dokumentu potwierdzającego tę zgodę).
Każdemu kto modlitwą i słowem wyraził mi wsparcie chciałabym powiedzieć, że jestem bardzo wzruszona i że jest to jeden z najmilszych momentów w moim życiu. Zobaczyłam ponownie sens mojej posługi na Yotube. Za kilka dni Metropolita Częstochowski podejmie decyzję w sprawie mojej ewentualnej dalszej obecności w tym serwisie.
Z serdeczną modlitwą
+ s. Bruna od Maryi
osdamen
Bardzo dobrze, że zrezygnowała, bo recenzować pisma mistyków jak mecze piłki nożnej tylko ulubionej drużyny z telewizji, a innych nawet nie przeglądając w magazynach sportowych i uważać się za "eksperta" od "sportu" to dopiero "wyczyn nie z tej ziemi" REKORD ŚWIATA
Weronika....S
Mnie osobiście wydaje się trochę dziwna. Trudno mi zdecydować, pozytywnie czy negatywnie.
PiotrM
m.rekinek
To po co piszesz komentarz, skoro nie masz nic do powiedzenia ?
Trochę dziwna jesteś :)))
Weronika....S
@m.rekinek Mam, skoro coś napisałam. Niemen śpiewał kiedyś ,,dziwny jest ten świat,, a za jakiś czas powiedział w czasie występu z estrady, że świat nie jest już dziwny, ale dziwaczny. Miał zupełną rację, bo obecnie tak jest. Poza tym Apokalipsa wypełnia się na naszych oczach i to powinno być punktem odniesienia. Klucze Królestwa jak wynika z jej treści mają zostać przychwycone i podejrzewam na …More
@m.rekinek Mam, skoro coś napisałam. Niemen śpiewał kiedyś ,,dziwny jest ten świat,, a za jakiś czas powiedział w czasie występu z estrady, że świat nie jest już dziwny, ale dziwaczny. Miał zupełną rację, bo obecnie tak jest. Poza tym Apokalipsa wypełnia się na naszych oczach i to powinno być punktem odniesienia. Klucze Królestwa jak wynika z jej treści mają zostać przychwycone i podejrzewam na podstawie tego co się dzieje, że ma to obecnie miejsce. ,,Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy,,.
Kunegunda
Niestety siostra Brunona gra w innej drużynie niż ks. Kostrzewa
m.rekinek
www.facebook.com/siostrabruna/ Już widzę osobę, której interesy zostały naruszone. Bóg zapłać za informacje!
------------------------------------------
Ja też widzę i moim zdaniem jest to wpływowe wydawnictwo Vox Domini promujące Vassulę Riden i innych wątpliwych wizjonerów.
m.rekinek
www.facebook.com/siostrabruna/ Zdania nie zmieniam nie będę promować osób, które zostały opatrzone oficjalnymi negatywnymi opiniami przez Kongregację Nauki Wiary (Vassula Ryden, Maria Valtorta) oraz pism, z których sama nie korzystam i nie czytam (p. Alicja Lenczewska).
One more comment from m.rekinek
m.rekinek
Małgorzata Pluta A podają jakieś powody?
www.facebook.com/siostrabruna/ Odmówiłam reklamowania objawień p. Lenczewskiej stwierdzając, że do mnie nie przemawiają więc nie będę tego promować. Oraz Vassuli Ryden i Marii Valtorty (ta ostatnia zadebiutowała "literacko" jeszcze w czasach Indeksu Ksiąg Zakazanych)
m.rekinek
Małgorzata Pluta A podają jakieś powody?

www.facebook.com/login/

www.facebook.com/…/3558212714189690

www.facebook.com/siostrabruna/ Odmówiłam reklamowania objawień p. Lenczewskiej stwierdzając, że do mnie nie przemawiają więc nie będę tego promować. Oraz Vassuli Ryden i Marii Valtorty (ta ostatnia zadebiutowała "literacko" jeszcze w czasach Indeksu Ksiąg Zakazanych)
PiotrM
Powód jest taki że ks. Kostrzewa mimo zakazu Kongregacji Nauki Wiary promuje Medjugorjańskie Orędzia którym się sprzeciwiła siostra Bruna kierując się wyrokiem Kongregacji. Nikt z nich nie promuje Fatimy czy Lords tylko Medjugorje.
PiotrM
Vox Domini dużo na tym traci na sprzedaży książek promujących Vasulę i Medjugorje.
m.rekinek
Swww.facebook.com/siostrabruna/ Małgorzata Pluta Przede wszystkim nie uznają KKK 67 i tego, że objawienia prywatne nie należą do depozytu wiary.
2 more comments from m.rekinek
m.rekinek
www.facebook.com/siostrabruna/ Łukasz Karolak Spotkanie będzie po 3.XII. Bardzo prosze o modlitwę. Jest dla mnie szokujące, że kapłani z obcych diecezji organizują takie akcje. Bardzo mnie boli, że ks. Arcybiskup z mojego powodu jest wystawiony na takie napaści. I jego współpracownicy.
www.facebook.com/…/3558212714189690
m.rekinek
www.facebook.com/siostrabruna/ Przesłano informację do kurii (nacisk by ks. Arcybiskup cofnął pozwolenie) i do mediów diecezjalnych oraz do niezliczonej ilości innych osób (których nawet nie znam).
www.facebook.com/…/3558212714189690