Peter(skala)
88

Keď vládnu psychopati: Štát New York zavádza potraty počas celého trvania tehotenstva, až do momentu pôrodu

Keď vládnu psychopati: Štát New York zavádza potraty počas celého trvania tehotenstva, až do momentu pôrodu: Guvernér dal “na oslavu” barbarstva vysvietiť Svetové obchodné centrum na ružovo. Pozrite sa, čo budú robiť deťom
356

New York 4. januára 2019 (HSP/Foto:SITA/AP-Hans Pennink)

Americký štát New York je pripravený legalizovať potraty “v každom štádiu tehotenstva”, teda od samotného začiatku po pôrod. Akonáhle bude zákon podpísaný, bude legálne “zabiť” plne vyvinuté dieťa, ktoré už cíti bolesť, až do okamihu narodenia. Oznámil to konzervatívny denník Daily Wire v článku Matta Walsha

Na snímke guvernér štátu New York Andrew Cuomo

Guvernér New Yorku, právnik Andrew Cuomo, ktorý o sebe tvrdí, že je katolík, “no mal byť hneď exkomunikovaný, ak by mal jeho biskup aspoň polovicu chrbtovej kosti”, píše rozhorčene Walsh, sa rozhodol prezentovať tento hrozný, absolútne neľudský zákon s prvkami genocídy aj tým, že nariadil, aby Svetové obchodné centrum pri tejto príležitosti svietilo na ružovo.

“Táto budova, možno si spomínate, bola postavená aj ako “pomník” pre 3 000 nevinných ľudí zabitých 11. septembra. Teraz ho guvernér New Yorku premenil na oslavu smrti nevinných detí,” upozorňuje novinár Matt Walsh vo svojom článku.

“Medzi politikmi Demokratickej strany sú takíto ľudia bežní, no zistili sme, kto je najviac nehumánny a cynický, Zdá sa, že na toto miesto sa teraz zaradil guvernér Cuomo.”

“Majte tiež na pamäti, že deti afroameričnaov v New Yorku môžu byť traz vo väčšine “potratené”, než narodené. Zdá sa, že nestačilo smrti a krviprelievania, aby uspokojili psychopatov, ktorí tvoria legislatívu štátu New York. Uspokoja sa, keď žiadne deti neuvidia svetlo? Človek sa pýta, ako vysoká musí byť hromada tiel, kým títo ľudia skončia a povedia si sami: “Dobre, dosť.”?

“Kritici budú namietať, že nový zákon zakazuje právoplatné prerušenie tehotenstva v prípadoch, keď sa zachráni život matky. Problém s týmto argumentom je, že je na každej možnej úrovni falošný. Po prvé, zákon umožňuje potraty “kvôli ochrane života a zdravia žien,”. Čo ale znamená “zdravie”? No, čokoľvek. Zákon sa viditeľne vyhýba vymedzeniu tohto pojmu. Zdá sa, že akýkoľvek druh zdravotnej starostlivosti môže byť uprednostnený – fyzické zdravie, emocionálne zdravie, psychologické zdravie, finančné zdravie. Ide o to, že ustanovenie o “živote a zdraví” nebráni tomu, aby sa akákoľvek žena z akéhokoľvek dôvodu kedykoľvek rozhodla pre potrat.”

“Po druhé, neskoré potraty nie sú nikdy v prospech ochrany života alebo zdravia žien. Žiadny neskorý potrat nebol nikdy vykonaný kvôli záchrane života žien. Nikdy sa to nestalo a nikdy sa nestane. Opakujem: nikdy nie je žiadna okolnosť, kde by bol potrat v neskoršom období medicínsky potrebný.”

Walsh na záver píše, že v prípade nejakej kataklyzmickej komplikácieby mohlo byť nevyhnutné odstrániť dieťa z matkinho lona. “Nikdy však nie je potrebné zabiť dieťa skôr, ako by malo byť v takomto prípade “odstránené” z maternice. Neexistuje žiadny lekársky dôvod na to, aby bolo lekárskym krokom zabiť dieťa.” Jediná vec, potrebná pre údajnú záchranu ženy, je len vyvolať pôrod. V prípade potratov v neskorom štádiu však lekári prevádzajú tzv. potrat čiastočným pôrodom – porodia telíčko dieťaťa, a kým je hlava v pôrodných cestách, pretnú dieťaťu miechu a vysajú mozog. Dieťa sa narodí mŕtve.

Niet pochýb, že je to ten najneľudskejší “výdobytok” dnešnej spoločnosti, ktorý budúce generácie ostro odsúdia rovnako, ako dnes súdime obdobie holokaustu či otroctva.

Potrat čiastočným pôrodom ilustruje lekár nasledovne:

www.hlavnespravy.sk/…/1649797#