vobiscum
Czy autor filmu miał od szanownego Komornika pozwolenie publikacji? Jeśli nie, to Quas Primas anonimowe nie może być chrystusowe, chyba, że go przeprosi za naruszenie daru i prawa do ochrony własnej tajemnicy życia! Diabeł się cieszy, że takie dramaty nagrywacie, pokazujecie i komentujecie, zamiast chwałę Boga szerzyć i przyczyniać się do poznania przez innych ludzi Jezusa Chrystusa. Aby to …More
Czy autor filmu miał od szanownego Komornika pozwolenie publikacji? Jeśli nie, to Quas Primas anonimowe nie może być chrystusowe, chyba, że go przeprosi za naruszenie daru i prawa do ochrony własnej tajemnicy życia! Diabeł się cieszy, że takie dramaty nagrywacie, pokazujecie i komentujecie, zamiast chwałę Boga szerzyć i przyczyniać się do poznania przez innych ludzi Jezusa Chrystusa. Aby to napisać, obejrzałem film i gratuluję szanownemu Komornikowi zachowania cierpliwości wobec Księdza Michała i szacunku dla niego, proszę też wybaczyć, że bez zgody z jego strony, jeśli jej nie dał, oglądałem ten film jako Ksiądz zakonny! To, co napisałem dedykuję wszystkim na tym portalu Glorii, co znaczy "chwały". Bóg nie odda swojej Chwały nikomu innemu, jak czytamy w Piśmie świętym, bo innych bogów nie ma! Wszystkim też polecam historię Królestwa Woli Bożej, która jest prawdą z ust Jezusa Chrystusa objawioną! Jezus Chrystus zachował "boski sekret" aż do tej pory! "Dobre wino" daru Woli Bożej na końcu czasów i daru świętości, jakiej nikt się nie spodziewał! Piccarreta6 - YouTube Księga Niebios. Tom 6. Spis treści. 1 listopada 1903 - Kiedy dusza wykonuje wszystkie swoje czyny wyłącznie po to, by kochać Jezusa, zawsze kroczy w świetle dnia. To nigdy nie jest dla niej noc. 8 listopada 1903 - Jezus wyjaśnia, jaka powinna być miłość bliźniego. 10 listopada 1903 - Prawdziwa miłość zapomina o sobie. 16 listopada 1903 - Nie ma ofiary bez wyrzeczenia. Ofiara i wyrzeczenie rodzą miłość najczystszą i najdoskonalszą. 19 listopada 1903 - Chociaż jest się niczym, można być wszystkim. 23 listopada 1903 - Żadne piękno nie równa się cierpieniu tylko dla Boga. 24 listopada 1903 – Każde słowo Jezusa jest więzią z łaską. 3 grudnia 1903 - W Woli Bożej jesteśmy wszystkim. Poza Nią jesteśmy niczym!
V.R.S.
"Czy autor filmu miał od szanownego Komornika pozwolenie publikacji? Jeśli nie, to Quas Primas anonimowe nie może być chrystusowe, chyba, że go przeprosi za naruszenie daru i prawa do ochrony własnej tajemnicy życia! "
---
Komornik w pracy to nie jest osoba prywatna, więc nie ma co rozdzierać szat (z oskarżeniami) jak powyżej.
vobiscum
Quas Primas miałoby już delegaturę we Francji? Poniżej ktoś "walczy o prawdę" i wzywa Słowa Bożego nadaremno... a obok Quas Primas pyta: Czy tak się zachowuje K. katolicki??? i znowu film i ponad 1300 widzów i 11 komentarzy. Leliwa się teraz włączyła i chce Pana Jezusa bronić przed eksmisją...i jest bez miłości dla Księdza. Diabeł znów się cieszy ! Piccarreta - YouTube Boże zmiłuj się nad nami!
V.R.S.
@vobiscum
"Diabeł znów się cieszy"
---
A Ksiądz (?) znów formułuje pochopne wnioski:
"Quas Primas miałoby już delegaturę we Francji? Poniżej ktoś "walczy o prawdę" i wzywa Słowa Bożego nadaremno..."
I tak to się kręci na tym forum.More
@vobiscum
"Diabeł znów się cieszy"
---
A Ksiądz (?) znów formułuje pochopne wnioski:
"Quas Primas miałoby już delegaturę we Francji? Poniżej ktoś "walczy o prawdę" i wzywa Słowa Bożego nadaremno..."

I tak to się kręci na tym forum.
Bos016
@vobiscum Gdyby ludzie zdawali sobie sprawę z tego, jak trzeba żyć w woli Bozej, nigdy podobne posty nie byłyby publikowane. Trzeba modlić się za tego kapłana, a nie pokazywać publicznie jego slabości. Gdy przeczytałem '' Słowo pouczenia'' , doszedłem do wniosku, jak daleko jestem jeszcze w drodze do Boga, przystopowałem w krytykowaniu i ocenianiu innych. Uczę się pokory.