Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks391

Mrtvých na koronavirus v Číně 24 589. (z 1.2.2020)

Čínskému telekomunikačnímu gigantu Tencent unikla pravá a necenzurovaná čísla. Aplikace Epidemic Situation Tracker totiž několik hodin ukazovala 154 023 nemocných lidí v celé Číně, podezřelých případů aplikace ukazovala 79 808 lidí, počet úspěšně vyléčených osob jen 269, ale šokující bylo poslední číslo, mrtvých bylo 24 589. Tato uniklá čísla, jak si všiml taiwanský list, jsou ve skutečnosti 10-násobkem a 80-násobkem toho, co přiznává oficiálně čínská vláda. Novináři na Taiwanu se tak domnívají, že došlo k selhání algoritmu na webové stránce Tencentu, který je napojený na oficiální zdroje skutečných čísel, ale firma má nařízeno dělit tyto objemy čísly 10 a 80, tedy reportovat a hlásit lidem a světu 80x menší objemy mrtvých a 10x menší objemy nemocných.

Porovnání toho, co ukazovala aplikace Tencentu od 1. února 2020 do 2. února 2020. Skutečná čísla tak byla dostupná zhruba 16 hodin, než došlo k jejich zmenšení a snížení na oficiální čísla čínské vlády.
Tento průšvih Tencentu tak ukazuje, že svědectví, která unikají z Číny, jsou pravdivá a jejich hrozivý rozměr dosahuje netušených obrysů. Před týdnem Česká televize plivala na náš server, že prý šíříme dezinformace o objemech nemocných v Číně. Teď, když o tom píší už i taiwanská mainstreamová média, je v ČT ticho po pěšině.
Více na: aeronet.cz
Infikovaní Číňané nyní přežívají díky tomuto: až po 23.2.2020. Bůh vyslyšel modlitby za spásu Číňanů. I pro @Detektiv
kdo se trochu vyzná v medicíně a biologii, ten ví, že infekce,která by se přenesla z běžného živočicha na člověka, by se nemohla šířit vzduchem tak závratným tempem z člověka další lidi. To je pouze výsledkem záměrného přešlechtění daného viru složitým laboratorním procesem.