Clicks6
NewsLetters

BВП: Реакція на прес-конференцію з Франциском в літаку по дорозі з Братислави до Риму

Журналіст Богуміл Петрік («Deník Štandard»): «Громадян Словаччини розділила вакцинація. Ви кажете, що вакцинація ‒ це вчинок любові, але різні єпархії мають різний підхід до цього. Як дійти до згоди в цьому питанні?»

Цитата Франциска: «...чутки про те, що деякі вакцини ‒ це трохи більше, ніж дистильована вода, ‒ все це викликало страх. Інші впевнені в небезпечності вакцинації, через яку в організм начебто потрапляє вірус... Я не вмію це добре пояснити, деякі люди кажуть, що вакцини недостатньо перевірені. Все ж ясно, що у Ватикані були вакциновані всі, крім невеликої групки».

Коментар: Бергольйо визнає, що не вміє добре пояснити це питання, але тим не менше у папському авторитеті розкидається гаслами: «вакцина для всіх», «це потрібно зробити», «вакцинуватися ‒ це вчинок любові». Сьогоднішня реальність така, що відповідальність за вакцини не хочуть брати на себе ні виробник, ні уряд, ні медичний працівник, який вводить вам вакцину, але якщо ви відмовляєтеся від неї, то вас звинувачують у безвідповідальності! І Бергольйо додає, що ви не маєте любові!

Але що кажуть провідні вчені та експерти? Окрім багатьох інших, з останнього часу згадаємо настирливу пересторогу професора С. Бхакді з Німеччини, який має багаторічний досвід досліджень як мікробіолог та вірусолог. Він розповідає про всесвітній обман з коронавірусом і про ще більший обман із всесвітньою вакцинацією проти нього. Він застерігає: «Ні в якому разі не дозвольте нав’язати собі другу дозу вакцинації! Якщо ви вже вакцинувалися першою дозою і з вами нічого не сталося, дякуйте за це Богу. Але ні в якому разі не вакцинуйтеся другою дозою, бо тоді небезпека вже дійсно велика. Лімфоцити-кілери (клітини-вбивці) атакують організм і кровоносні судини можуть втратити свою непроникність... може розвинутися аутоімунне захворювання і організм почне атакувати себе самого».

Німецькі лікарі шоковані тим, як виглядає кров після щеплення від COVID-19, і повідомляють, що вони не бачили нічого подібного за 30-40 років практики (odysee.com/videoghj:1, hlavnydennik.sk/…h-lekarov-preco-toto-slovakom-nikto-nepovie-video/).

Тільки вроджений імунітет ‒ «загальний» імунітет широкого спектру дії ‒ може закінчити так звану пандемію. Вакцини ніколи не зможуть перешкодити мутації COVID-19, його інфекційності чи передачі з тієї простої причини, що вакцини ніколи не бачать майбутнього, і навіть CDC (Центр з контролю і профілактики захворювань) припускає, що вони не можуть запобігти інфекції і її передачі. В даний час у світі вакциновано 2,4 мільярди людей. І навіть якби вакцинація закінчилася прямо зараз, то внаслідок вакцинації протягом наступних трьох років по всьому світі може померти мільярд людей.

На сьогодні це доступні факти від експертів. Тому шокує те, що якщо хтось у Словаччині хотів бути на церковній урочистості з Бергольйо, умова була така: стати лабораторним щуром і прийняти дві порції експериментальної вакцини. Нюрнберзький кодекс відносить експерименти на людях до злочинів проти людяності. Хіба Бергольйо цього не знає? Чи йому не шкода цих людей? Чи він нестиме відповідальність за наслідки ‒ каліцтво, передчасну смерть, навіть молодих людей?

Справжній пастир зобов’язаний радикально застерігати від цих небезпечних вакцин на підставі правдивої інформації від непідкупних експертів. Посилатися чи аргументувати мейнстрім-медіа або продажними політиками ‒ це зрада пастирського служіння. Саме це робить Бергольйо ‒ фальшивий пастир.

Журналіст Герард О’Коннел (США): «... Як відомо, у США після останніх виборів між єпископами відбулася дискусія про те, чи подавати Святе Причастя політикам, які підтримують закони про аборти. Є єпископи, які хочуть відмовити в Євхаристії президенту та іншим вищим посадовцям. Що ви думаєте з цього приводу і що порадите єпископам?»

Цитата Франциска: «Хто йде на аборт і хто його робить ‒ той вбиває, у цьому нема жодних сумнівів... На третій тиждень після зачаття вже закладені всі органи, усі, а також ДНК... Це є людське життя, і це людське життя треба шанувати, це ясна засада! ... Чи правильно вбивати людське життя, щоб вирішити якусь проблему? Чи правильно наймати найманого вбивцю, щоб вбити людське життя? ...якби Церква прийняла щось подібне, це означало б, що вона змиряється зі щоденним убивством».

Коментар: Тут Бергольйо чітко каже правду, яку Церква завжди проповідувала. Але який парадокс, що одночасно він цинічно пропагує якраз вакцину, в якій використовується тканина, заживо вирвана з ненародженої дитини перед її убивством! Він категорично нав’язує всім цю вакцину і маніпулятивно стверджує, що це, мовляв, вчинок любові!

Бергольйо взагалі не відповідає на те, чи правильною є позиція єпископів США ‒ не давати Святого Причастя публічним пропагандистам абортів, тобто вбивства. Його обов’язок ‒ застерігати, напоумляти і не тільки відлучити від Святого Причастя католицьких політиків у США, але й публічно виключити їх із Церкви, якщо вони й надалі будуть пропагувати вбивство ненароджених дітей і не будуть за це каятися. Натомість Бергольйо викручується і навпаки, публічно підтримує цих політиків навіть під час передвиборчої кампанії.

Також загальновідомо, що Бергольйо високо оцінив відому в Італії лікарку, яка має на сумлінні понад 10 000 абортів! До того ж, він дав їй благословення на подальшу «працю». Згідно з церковним ученням, у вбивстві винен не тільки той, хто зробив аборт, але й ті, які беруть у ньому співучасть. Бергольйо навіть благословляє на масові вбивства, а вбивство називає «працею» і вручає за це папську відзнаку. Тому й на Бергольйо лягає кара за вбивство ненароджених дітей. Більше того, його обов’язок ‒ перестерігати політиків, а якщо він цього не робить, то його стосуються слова святого Василія: «Той, хто має в Церкві обов’язок напоумляти, але не робить цього, той заслуговує на кару убивці».

Цитата Бергольйо: «Ви пам’ятаєте шум, який піднявся після „Amoris laetitia”? Це єресь, єресь! На щастя, тут був кардинал Шенборн, визначний теолог, який пояснив ці речі...».

Коментар: Чи ексгортація «Amoris laetitia» містить єресі, чи є правовірною? Чому Франциск вже протягом кількох років аж до сьогодні взагалі не відповідав на «Dubia» чотирьох кардиналів? Чому він не відповів на «Корекцію» католицьких інтелектуалів і теологів? Натомість він посилається на єретичного теолога Шенборна. Відомо, що Шенборн пропагує гомосексуалізм і тепер перетворив Віденську катедру на центр вакцинації.

Журналіст Стефано Марія Пачі (італійське телебачення Sky TG24): «Ви говорили з угорськими чиновниками про закони щодо гомосексуалізму, а тим часом зі Страсбурга надійшла резолюція зі закликом визнати гомосексуальні шлюби. Що ви думаєте про це?»

Цитата Франциска: «Існують закони, призначені для того, щоб допомогти людям з відмінною сексуальною орієнтацією. Важливо, що держави мають можливість підтримувати їх як громадян, забезпечувати їм спадщину, охорону здоров’я тощо».

Коментар: Минулого року в документальному фільмі під назвою «Франческо» псевдопапа вперше публічно підтримав легалізацію шлюбів гомосексуалістів та усиновлення ними дітей. Коли навколо цього виник великий галас, негайно почали пояснювати, що це був просто фільм. Але Бергольйо не захищався, він мовчав. Тепер в літаку, коли Страсбург видав резолюцію, Франциск вже відкрито підтримує цивільні шлюби гомосексуалістів.

Вчення Церкви таке: католик, який має схильність до гомосексуалізму, повинен боротися з гріховною пожадливістю і уникати близької нагоди до гріха, бо йдеться про спасіння його безсмертної душі. Шлюб гомосексуалістів означає легалізацію затверділості у грісі та відкинення спасительного покаяння. Якщо Бергольйо каже, що це є діти Божі, які не повинні каятися, а Церква має лише супроводжувати їх, то ми запитуємо: Куди? В пекельну безодню?

Більший гріх, ніж гомосексуалісти, має Бергольйо, бо зловживає найвищим церковним авторитетом для легалізації гріха.

Содомія накликає прокляття, і Святе Письмо застерігає від неї дочасним та вічним вогнем (Юди 1,7; 2 Пт. 2,6). Більше того, гомосексуалізм сьогодні пов’язаний з декадентським антизаконодавством, яке пропагує гендерну ідеологію, операції зі зміни статі та викрадання дітей соціальними службами.

Це ганебно ‒ з позиції найвищого церковного авторитету у питанні гомошлюбів аргументувати спадщиною чи охороною здоров’я і не бажати бачити моральної шкоди для окремих людей і суспільства, ігноруючи найважливіше ‒ спасіння душ.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату
+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
16.09.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8