Clicks3.2K
9/11 Rytuał, mistyczny wrzesień – najlepszy film o 11. września z polskimi napisami! Źródło tekstu: przymierzemilosci.pl/aktualnosci/911-rytual-mistyczny-wrzesien-wtc Warto pamiętać, że ważne materia…More
9/11 Rytuał, mistyczny wrzesień – najlepszy film o 11. września z polskimi napisami!

Źródło tekstu:


przymierzemilosci.pl/aktualnosci/911-rytual-mistyczny-wrzesien-wtc

Warto pamiętać, że ważne materiały należy pobierać na dysk. Ten jest do ściągnięcia stąd.

Orędzie Boże o WTC (posługa mistyka Krzysztofa Michałowskiego, czyli Cypriana Polaka została zatwierdzona w toku innych Orędzi min. u Grzegorza z Leszna oraz Anny od Jezusa, oraz Alicji Marii Michaliny. Orędzia te są badane przez teologów oraz stale wydają trwałe i dobre owoce – nawrócenia, opamiętania, Spowiedzi po latach. Nie można więc ich łatwo nazwać fałszywymi i sobie pójść, byłoby to obraźliwe względem Boga.)

24 października 2016r. dialog Pana Jezusa i Cypriana Polaka (fragmenty o WTC), zaczyna Cyprian Polak:

- A WTC?
- To zrobiła masoneria amerykańska i żydowscy sataniści z Izraela.
- A Rosja nie maczała tam swoich palców?
- Rosjanie mieli nad tym kontrolę, ale nie ingerowali.
- Wybacz Panie, jeśli te zapiski nie pochodzą od Ciebie. Wiesz, że ja ich nie pragnę i chodzi mi tylko o to, czy są Chrystusa.
- Biegną przez Twój umysł, ale są moje. To, że miałeś sen ostrzegający cię przed pobytem w Rosji to było ostrzeżenie senne. To się może ziścić, gdybyś pojechał do Rosji, także do dawnych Prus, które są obecnie pod władzą Rosji.
- Boże, bądź miłościw mnie grzesznemu.
- Nie grzeszysz przecież teraz, dziecko. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Idź spać, a przedtem odmów III część różańca.

- Tak mój synu. Delegacja wleciała do Rosji i wylądowała na lotnisku Jużnyj, w Smoleńsku. Bez wypuszczonego podwozia. Na samym lotnisku, na betonie.

- Czy cała Delegacja, te 96 osób zaginionych, łącznie z załogą?
- Zamordowanych. To wielkie tajemnice, sprawy (mój synu), które Ci zdradzam. Tak, liczba to okultystyczna i syn generała GRU Dugin, szef masonerii rosyjskiej prawdę mówi, że GRU to zakon okultystyczny.
- Czy był tylko jeden samolot bliźniak?
- Jak Ci kiedyś powiedziałem, że nie zawsze rozumowe, słuszne z pozoru dociekania, pokazują stan rzeczywisty.
- A wizyta Petreusa i ludzi (z nim) po co?
- To też wojskowa masoneria. Innego formatu, ale także. Im też zależy na ukryciu prawdy przed Polakami. Wiedzieli o 10 kwietnia, tak jak Rosjanie wcześniej o WTC, ale nie zamierzali temu przeciwdziałać. To była manifestacja wobec Rosji, ich służb i ludzi w Polsce. Drugą rzeczą było to, że wykonywali konkretne działania.
- Jakie Panie?
- Oglądali to, co robią Rosjanie w Polsce, monitorowali. Podobnie jak Rosjanie obserwowali WTC i potem zastosowali to w innym wariancie 10.04.2010. Znana ci jest historia z CIA działającym w Polsce, które zabiło młodego działacza Solidarności, który odkrył prawdę. Po prostu starali się być na miejscu, wewnątrz wydarzeń. A Rosji to nie przeszkadzało. Wywiady tolerują się w pewnym zakresie i mogą być obok siebie, o ile to nie zagraża całościowemu planowi jednego z nich. Wtedy zaczyna się wojna, często niewidoczna przez postronnych, czasami przeradzająca się w prawdziwą wojnę.
Małgorzata Kłos-Baum shares this
869
Wrzesień