Orędzia
21.9K

Jezus z Nazaretu o Ostrzeżeniu,Bankierach i Wielkim Resecie w tych końcowych czasach,jako ostateczny …

Moc modlitwy potężnych wojowników modlitwy może odwrócić losy zła dla dobra ludzkości. Orędzie z USA- St Rosalie's Campus, Bishop Ryan Village, Hampton Bays. Jezus: Przemawiam do was dzisiaj jako …More
Moc modlitwy potężnych wojowników modlitwy może odwrócić losy zła dla dobra ludzkości. Orędzie z USA- St Rosalie's Campus, Bishop Ryan Village, Hampton Bays.
Jezus: Przemawiam do was dzisiaj jako członkowie Kościoła Naszego Ojca w Niebie, którzy wybrali Mnie jako swego jednorodzonego Syna, aby żyć wśród was jako Jezus z Nazaretu, tak jak robiłem to ponad 2000 lat temu, kiedy byłem z Matką Bożą gdy narodziłem się na tym świecie, aby odkupić całą ludzkość.
Moja dzisiejsza podróż wśród was jako Jezusa z Nazaretu jest bardzo podobna do 2000 lat temu, kiedy urodziłem się w żłobie w Betlejem. Tak jak wtedy, gdy szedłem z moimi braćmi i siostrami, idę z tobą dzisiaj i prowadzę cię przez ten czas końca. W tym dniu i każdego nadchodzącego dnia Moi bracia i siostry postanawiają świętować Moje narodziny dla ludzkości, ponieważ ten dzień Mojego urodzenia oznacza początek światła nad ciemnością i dobra nad złem.
Podczas mojej życiowej drogi przygotowania do mojej ofiary na krzyżu starałem się pokazać …More
Orędzia