Clicks8
NewsLetters

BВП реагує на заклик до польських єпископів та священиків

11 серпня 2021 року польські науковці-католики відкритим листом звернулися до єпископів та священиків.

Цитата: «Звертаємося до вас у справі використання церков та парафій для створення центрів вакцинації проти COVID-19».

Коментар: Шокує, що Церква у Польщі прийняла за свою програму створення центрів вакцинації у парафіях з метою нав’язування католикам експериментальної вакцини.

Цитата: «В рамках програми вакцинації використовуються клітини HEK-293. HEK-293 – це ембріональні клітини нирок людини. Клітини HEK-293 походять з абортів. Клітинна лінія HEK-293 використовується для виробництва двох видів експериментальних вакцин проти COVID-19. Хіба це не причина для того, щоб глибше замислитися?»

Коментар: Так, це причина для того, щоб глибоко замислитися! Де є коріння духовної сліпоти польських пастирів?

Цитата: «Ми маємо моральне право запитувати, чи допустимий процес виробництва мРНК- та мДНК-препаратів, які називаються „вакцинами”, а також чи припустиме їхнє використання, особливо в наших парафіях, а до того ж при співпраці наших духовних пастирів».

Коментар: Ісус творив чудеса у Божій силі, і це було підтвердженням того, що наблизилося Царство Боже. Фарисеї навмисно брехали і стверджували, що Він робить чуда в єдності з Вельзевулом, князем злих духів, і що Його діяльність не від Бога, а від злого (Мт. 12,24 і наст.).

У чому суть гріха проти Святого Духа? Оманливо представляти Божу дію як демонічну – це гріх проти Святого Духа. Подібно, коли демонічна дія представлена як Божа дія ‒ це також гріх проти Святого Духа. Церква виступає в Божому авторитеті, а її головна мета ‒ спасіння душ. Сатана ‒ брехун і вбивця. Його головна мета ‒ вкинути душі у пекло, сьогодні через поетапну чіпізаційну вакцинацію. Кінцева мета сучасної вакцинації ‒ запровадження сатанинської системи, царства темряви, через позбавлення людини власної волі та перетворення її у біоробота! Святе Письмо застерігає від цього карою у вогненному озері. мРНК-вакцинація належить до процесу поступового чіпування. Якщо мета сатани поступово просувається через вакцинацію при храмах та у парафіях, тобто від імені та в авторитеті Церкви, то такі єпископи і священики грішать проти Святого Духа. Цю злочинну заміну у великих масштабах постійно робить псевдопапа Бергольйо. Пропихання мРНК-вакцинації також є головною метою його візиту у Словаччину 12-15 вересня 2021 року. За його прикладом і в єдності з ним також польські єпископи і священики починають пропихати вакцинацію та сатанізацію. Таким чином вони мають співучасть у його гріху проти Святого Духа.

Цитата: «Чи знають священики положення Нюрнберзького кодексу, сформульовані у 1947 році? Це міжнародний документ, що виник на підставі жорстоких експериментів, які проводилися над людьми під час Другої світової війни».

Коментар: Злочини, засуджені в Нюрнберзі, були найважчими злочинами проти людяності. Сьогодні польський єпископат та священство фактично беруть у них участь через пропихання експериментальної вакцинації.

Цитата: «Шановні священики, як ми повинні пояснити вашу згоду на створення центрів вакцинації при наших церквах і парафіях?»

Коментар: При сучасній інформованості, про які вакцини насправді йдеться, шокуючим є створення центрів вакцинації при парафіях. Це запрограмоване духовне самогубство Церкви у Польщі.

Цитата: «Ось конкретний приклад, поданий однією з наших підписанток: Під час останньої зміни до нашої лікарні привезли пенсіонера з дому престарілих із психічними розладами. Я запитала опікуна цього пацієнта, як довго треба чекати на місце у домі престарілих, бо ще 2 роки тому треба було чекати аж 2,5 роки. Він відповів, що на місце взагалі не чекають, бо вже мають нестачу престарілих, адже сьогодні їм вводять препарати мРНК, після яких пенсіонери вже не прокидаються, вони помирають вночі. Ці смерті приписують старості».

Коментар: До цього не потрібно додаткових коментарів.

Візантійський Вселенський Патріархат (BВП) закликає польських єпископів та всіх священиків Польщі до правдивого покаяння.

Для того, щоб прийшло благословення і спасіння, має бути зняте прокляття, яке лежить на Польщі. З великим болем знову повторюємо вам, що джерелом прокляття для всієї Польщі є фальшива канонізація Івана Павла II. Він вчинив апостатичний жест в Асижі (1986 р.), без якого навіть Бергольйо не міг би інтронізувати демона Пачамаму. Крім того, його канонізацію здійснив найбільший архиєретик усіх часів і відступник Бергольйо. Отож ця канонізація і з цієї причини недійсна! Тому жест покаяння полягає в тому, щоб усунути з храмів образи і статуї Івана Павла ІІ.

Іван Павло II втілив найбільшу єресь II Ватиканського Собору, пов’язану з т.зв. пошаною до поганських культів, тобто до їхніх демонів! Це гріх проти Першої заповіді Декалогу. Перша заповідь визначає наше відношення до Бога, а отже і наше спасіння. Крім того, йдеться і про проповідування фальшивої євангелії, за яку приходить прокляття (Гал. 1,8-9). Іван Павло II відкрив двері для синкретизму з поганством через реалізацію літери і духа II Ватиканського Собору. Тому ціла сучасна Церква перебуває в духовній сліпоті, а дух брехні та смерті обманює і Божий народ.

Фальшивий папа Бергольйо пропихає не тільки мРНК-вакцинацію, але й легалізацію співжиття содомітів та пошану до демона Пачамами. Він, як архиєретик, виключив себе із Церкви, але канонізував Івана Павла II. Сьогодні він уже докладає зусиль для сатанізації Церкви, а ви, дорогі єпископи та священики Польщі, активно підтримуєте його в цьому, організовуючи центри вакцинації у парафіях. Покаяння для вас і для цілої Польщі полягає в тому, щоб проголосити реальність, що канонізація Івана Павла II недійсна і неканонічна. Водночас відділіться від фальшивого папи Бергольйо через так званий польський синодальний шлях, який прийме правовірного папу. Таким чином Церква врятується від синодального процесу Бергольйо, який має розпочатися ще цього року в жовтні, а у жовтні 2023 року має завершитися скасуванням інституту папства.

Дорогі єпископи і священики Польщі, опам’ятайтеся, кайтеся та моліться. Цього від вас хоче Бог!

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат

17.08.2021

Оригінал заклику до священиків Польщі
petycjeonline.com/…przeciwko_covid-19_i_poczenie_si_z_narodem_polskim

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП
mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8