Clicks2
NewsLetters

Роздуми над Словом життя Одкр. 13,16

«І заподіює всім, малим і великим, і багатим і вбогим, і свобідним і невільникам,
щоб дано було їм клеймо на руку їхню праву або на чола їхні»


Протягом 2000 років віруючі читали ці слова, і вони були для них огорнені таємницею. Але тепер вони стали надзвичайно актуальними.

Вже другий рік ми переживаємо період, який розпочався штучною пандемією із СOVID-19, пов’язаною з локдаунами. Таким чином поступово готувався ґрунт для масової вакцинації та пов’язаного з нею чіпування людства. Останніми днями було оприлюднено, що вже створили такий мініатюрний чіп, який пройде через ін’єкційну голку. Ми опиняємося в ситуації, коли і той, хто має на це питання цілком ясний погляд, може потрапити у пастку. Наприклад, при відвідуванні стоматолога, разом з уколом для знеболення зубного нерва йому введуть чіп. Звісно ж, тут відіграє роль і питання добровільності. Хто добровільно прийме з чіпом знак звіра, зазнає покарання, описаного в Біблії. Хто отримав би чіп не зі своєї вини, через обман, стає невинною жертвою і не має особистої провини.

У зв’язку з цим процесом виникає кілька моральних питань, які тут поки що не будемо розглядати. Однак перед нами стоїть також реальність, що мусимо рахуватися з терпіннями, з фізичним та моральним тиском, і навіть зі смертю. Але якщо б ми добровільно прийняли чіпування, то заплатимо за це найбільшу ціну ‒ заплатимо за це вічним життям. Крім того, вже в часі заплатимо невиліковними хворобами або й передчасною смертю. Ситуація, в якій ми зараз перебуваємо, змушує нас смертельно серйозно сприймати своє християнство та своє відношення до Ісуса. На перше місце мусимо поставити життя ‒ життя вічне, а воно є в Ісусі Христі. Тому справджується: «Хто має Сина Божого, має вічне життя; хто не має Сина Божого, той життя не має».

Звернімо увагу на те, що говорить Біблія стосовно чіпів або клейма: «Звір заподіює всім, малим і великим, і багатим і вбогим, і свобідним і невільникам, щоб дано було їм клеймо на руку їхню праву або на чола їхні» (Одкр. 13,16).

«„Якщо хто звірові поклоняється і образові його і приймає клеймо на чоло або на руку свою праву, також він питиме вино пересердя Божого, зготованого нерозбавленим у чаші гніву Його, і мучений буде огнем і сіркою перед ангелами святими і перед Агнцем. Дим мучення їхнього на віки вічні здіймається, і не мають спочинку вдень і вночі ті, що поклоняються звірові і образові його, і якщо хто приймає клеймо імені його.” Тут є терпіння святих, які додержують заповідей Божих і віри в Ісуса. І почув я голос із неба, що говорив: „Напиши: Блаженні мертві, що в Господі вмирають віднині”» (Одкр. 14,9-13).

«Бачив я ніби море скляне, змішане з огнем, і переможці над звіром і над образом його і над клеймом його, над числом імені його, стоять на морі скляному, маючи гусла Божі. І співають пісню Мойсея, слуги Божого, і пісню Агнця…» (Одкр. 15,2-3).

А що стосувалося очіпованих?

«І пішов перший ангел і вилив свою чашу на землю: і наробився гнояк, злий і поганий, на людях, що мали клеймо звіра і що поклонялися образові його» (Одкр. 16,2).

Запитуємо: Чи стосується це людей, які вирішили прийняти серію вакцин, від яких серйозні вчені наполегливо застерігають? Вакцинацію їм пропагують продажні політики, продажні мас-медіа і продажні церковники на чолі з Юдою Бергольйо.

Який кінець? «І схоплено звіра, і з ним лжепророка, що справляв знамення перед ним, якими він знадив тих, що прийняли клеймо звіра, і тих, що поклоняються образові його: живими вкинуто обох в озеро вогню, що палає сіркою» (Одкр. 19,20).

А що, з іншого боку, стосується тих, які залишилися вірними Христові і Його слову?

«І побачив я престоли і тих, що сидять на них, і судити дано їм – і душі обезголовлених за свідчення Ісуса і за слово Боже, і тих, котрі не поклонилися звірові, ні образові його, і не прийняли клейма на чоло своє і на руку свою. І вони ожили і царювали з Христом тисячу років» (Одкр. 20,4).

Отож на проблематику чіпування ми повинні дивитися, з одного боку, з погляду справжніх, непродажних вчених, які застерігають від небезпечної мРНК-вакцинації та її наслідків. Водночас нам слід керуватися Божим словом, яке стосується цієї актуальної проблематики. Ми є в тих часах, коли мусимо серйозно рахуватися зі смертю ‒ також з тієї причини, що внаслідок сугестивно нав’язуваної вакцинації відбудеться інфікування смертельно небезпечною мутацією. Деякі вчені попереджають, що якраз ті, які прийняли вакцину, не тільки паралізують свою імунну систему, але також стануть лабораторіями для виробництва мутацій коронавірусу ‒ набагато небезпечніших, ніж був СOVID-19, який можна порівняти зі звичайним сезонним грипом. Але хто має очі, щоб бачити, той бачить, що головні пропагандисти фатально небезпечної вакцинації нахабно говорять про редукцію людства, тобто про винищення 6 мільярдів. Отож мета вакцинації ‒ не здоров’я, а смерть, і не тільки дочасна, але й вічна. Це серйозна ситуація і ми не можемо применшувати її значення.

Ті, які були обманені і дозволили себе вакцинувати, нехай каються, доки мають час. Як саме? Це важко визначити, але у будь-якому разі не приймати жодної наступної вакцини і виділити собі час ‒ щонайменше одну годину щодня, та взивати до Бога в покаянній молитві і не впадати у відчай. Можливо, Господь покличе їх у вічність, можливо, вчинить і чудо визволення та оздоровлення. Це не можна встановити на загал.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8