Clicks569
Libor Halik
3
Matovičův fašismus právě začal na Slovensku. 2.11.2020. Shlédl se v minulosti. Konec videa a proroctví: "V minulosti sme sa osobne stretli s dnes už nebohým biskupom Hnilicom. Ten tiež musel pozn…More
Matovičův fašismus právě začal na Slovensku.

2.11.2020. Shlédl se v minulosti. Konec videa a proroctví: "V minulosti sme sa osobne stretli s dnes už nebohým biskupom Hnilicom. Ten tiež musel poznať 3. fatimské tajomstvo. Veľmi zdôrazňoval, aby sa plnili požiadavky Panny Márie a preriekol sa-povedal, že v posolstve sa slovo Rusko vyskytuje 22x a keď sa to nevymodlí, Rusi so svojim komunizmom zničia veľa krajín. A vedel, že pred príchodom Antikrista má byť veľmi veľké a kruté prenasledovanie kresťanov, ešte pred čipovaním. Na Slovensku viac ako v iných štátoch."
Public domain
ľubica
ľubica
pred príchodom Antikrista má byť veľmi veľké a kruté prenasledovanie kresťanov, ešte pred čipovaním. Na Slovensku viac ako v iných štátoch."
pochybný ČERTifikát - pre zobrazenie textu je potrebné rozkliknuť obrázok!
Libor Halik
Existuje aj ikona Panny Márie, napísaná na Slovensku kolem r.2005, ktorá vtedy a možno aj dodnes krváca. Napísal (namaloval) ju istý slovenský katolícky kňaz, ktorého znám osobne.