Zuz S
Kazdopadne, s euforiou by som pockala. Prilis podozrivo pekne na to, aby v tom nebol hacik. Vid najnovsie clanky na aeronet.news
macusana
Na slovensku v spravach tvrdili ze sa zišlo niekolko stoviek proruskych aktivistov
majina1
Kým to nedajú na SRI LANKU, Veľký reset bude pokračovať ďalej, zotročovanie, vakcinácia, kreditný systém, QR kódy, hlad, zima, digitálna mena a čipizacia atď.......
Tomek P
Potrebuju nas dostat do zufalstva a potom pride nas zachranca antikrist ktory to vsetko da do poriadku a uz ked bude hladomor veria ze ludia prikyvnu na hocico
Bratia a sestry
„Tohle je národní povstání! ČT o tom nevysílá, Hřib vypnul kamery.“ Mocný výstup v závěru demonstrace. Rajchl
ČESKO: „Dnes zažehneme plamen, který se rozhoří přes celou Českou republiku, který už oni nebudou schopni uhasit!“ hřímal k zaplněnému Václavskému náměstí právník a předseda stany PRO Jindřich Rajchl. A začal vynášet obvinění k jednotlivým členům vlády. „Apartheid,“ vynesl jasně …
More
„Tohle je národní povstání! ČT o tom nevysílá, Hřib vypnul kamery.“ Mocný výstup v závěru demonstrace. Rajchl

ČESKO: „Dnes zažehneme plamen, který se rozhoří přes celou Českou republiku, který už oni nebudou schopni uhasit!“ hřímal k zaplněnému Václavskému náměstí právník a předseda stany PRO Jindřich Rajchl. A začal vynášet obvinění k jednotlivým členům vlády. „Apartheid,“ vynesl jasně nad ministrem zdravotnictví Vlastimilem Válkem (TOP 09). Pokračoval se zmíněním jednoho z paragrafů i pro premiéra Petra Fialu (ODS). „Síkela deset let, Pekarová doživotí,“ padlo také.


Rajchl po svém příchodu na pódium informoval, že by podle informací, které sdělili policisté, mělo být na místě kolem sta tisíc lidí. „Je nás tady tolik, že už se nás začínají bát. Česká televize o tom vůbec nevysílá, primátor Prahy pan Hřib nechal vypnout webkamery z Václavského náměstí. Tolik se nás bojí,“ tvrdil.

Obořil se proti premiérovi Petru Fialovi (ODS), že by byli demonstranti na místě podporovatelé Ruska. „Pan Fiala říká, že je tady skupina proruských aktivistů. Já myslím, že tyhle vlajky nejsou vlajkami Ruska,“ vzkázal jasně a ukázal směrem k davu, který až na výjimky v podobě moravských orlic mával českými vlajkami.

Rajchl zdůraznil, že je kromě politika také právníkem, a jal se vznést „veřejnou obžalobu“. „Já viním Vlastimila Válka z apartheidu, protože diskriminoval a ponižoval neočkované lidi v téhle zemi. Já viním Janu Černochovou z podpory a propagace terorismu, protože jako jediná ze všech zemí OSN neodsoudila – de facto schválila – teroristický útok na ruskou žurnalistku Darju Duginovou,“ pustil se do ministra zdravotnictví za „diskriminaci neočkovaných“, a do ministryně obrany, která dle něj jako jediná svým prohlášením „schválila teroristický útok“ na dceru ruského ultranacionalistického ideologa Alexandra Dugina.

Touto dvojicí jeho obžaloba neskončila. „Já viním Víta Rakušana. Viním ho z porušování svých povinností, protože v této zemi znovu zavedl cenzuru a navíc opakovaně lhal o stycích s mafiánským podsvětím ve své straně,“ pokračoval následně „obžalováním“ šéfa STANu, jenž ve vládě zastává post ministra vnitra.

Rajchl viní taktéž ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkelu (za STAN) „za naprostou neschopnost zajistit dostupné ceny energií pro občany“. „Strašné, když máme ministra průmyslu, který si plete závěrnou a závětrnou elektrárnu. Má štěstí, že za hloupost se v této zemi nezavírá, protože by dostal deset let minimálně. A Pekarová doživotí,“ padlo.

„Já viním Zbyňka Stanjuru, za to, že ČEZu poskytl 74 miliard korun, které ČEZ odeslal na lipskou burzu a tím zásadním způsobem ohrozil energetickou bezpečnost České republiky,“ mínil Rajchl, že umožnění obchodování s elektřinou ohrožuje naši energetickou bezpečnost.

Nakonec obvinil i samotného premiéra. „A viním předsedu vlády Petra Fialu z vlastizrádného jednání, který opakovaně a soustavně upřednostňuje zájmy Spolkové republiky Německo a nadnárodních korporací před zájmy občanů České republiky,“ vynesl hlasitě za souhlasného projevu přítomných Rajchl své obvinění.

„Tihle lokajové cizích mocností se nás pokusili ponížit, pokořit a umlčet, a teď se nás snaží ožebračit,“ zakončil svou obžalobu a hřímal: „Jsou to naše elektrárny, jsou to naše plynovody, jsou to naše ropovody, které oni teď zneužívají k tomu, aby zničili tento národ!“

Rajchl slíbil, že se „osobně postará“ o to, „aby tito lidé nesli plnou právní zodpovědnost za svoje skutky“. „Dopřejeme jim spravedlnost. Oni si mysleli, že jako součást zkorumpovaného mezinárodního systému, který má k dispozici nekonečné množství peněž a masivní mediální podporu, která nás dnes a denně obelhává, aby udržela tyto loutky u moci, že se jim nic nestane. Že jim ustoupíme a že se jich lekneme. Ale já vám říkám, že nepočítali, že narazí na tak silnou hráz,“ uzavřel s tím, že tato hráz jsou právě lidé, kteří dnes dorazili na Václavské náměstí – a demonstraci označil za „národní povstání“.

Zdroj: Parlamentní listy

cz24.news/…l-kamery-mocny-vystup-v-zaveru-demonstrace-rajchl/
kytkatricet3
😊