01:39
Libor Halik
36.3K

Chromí chodí! Sláva Kristu!

Ochrnutí povstali z vozíku a chodí. Dotkli se medailky políbené Marií Pannou v Garabandalu. Zázraky se staly r.2004 na Ukrajině. (Kristus uzdravuje III.)
jamajl
Hezký den
Já myslím že je Garabandal ve španělsku, také pravé zjevení.
Trochu sem to sledoval a tak tomu věřím.
Panna Maria tam mluvila tak, že člověk tomu musí věřit.
Takže VĚŘÍM 🧐
romero7
Aleluja, Boh je mocný.
Libor Halik
Chtělo by to mít tu medailku v České republice. To by zde byly misie. Musíme tu medailku získat. Byla políbená Pannou Marií r.1965 a od té doby má léčivou moc. Já mám doma pouze papírový obrázek garabandalské Panny Marie. Prosil jsem Boha o milost dát mi znamení, zda ten Garabandal je pravý, když ho mnozí katolíci odmítají. Dal jsem ten obrázek políbit své farnici Míše, která trpěla úpornými …More
Chtělo by to mít tu medailku v České republice. To by zde byly misie. Musíme tu medailku získat. Byla políbená Pannou Marií r.1965 a od té doby má léčivou moc. Já mám doma pouze papírový obrázek garabandalské Panny Marie. Prosil jsem Boha o milost dát mi znamení, zda ten Garabandal je pravý, když ho mnozí katolíci odmítají. Dal jsem ten obrázek políbit své farnici Míše, která trpěla úpornými bolestmi zad. Od toho dne bolesti zad zmizely. Já proto věřím, že Garabandal je pravé zjevení.