Clicks7

Єпископи США, відділіться від сектантського берголіанізму!

Католицька Церква під проводом Бергольйо стає небезпечною організацією, яка співпрацює з масовими вбивцями в геноциді людства. В даний час надією для Церкви і світу є США. Як має настати порятунок? У США в цій кризовій ситуації після сфальсифікованих виборів владу повинна перейняти армія, яка наведе порядок (див. генерал Єгу, 2 Царів 9-11). В першу чергу вона покарає злочинців, які ініціюють або підтримують геноцид Америки та людства. Ці злочинці перебувають на території США. Підставою перейняття влади військовою силою є не лише груба фальсифікація президентських виборів, але головним чином ‒ порятунок Америки від розпочатого геноциду. Його запланували, а також просувають, злочинці проти людства, які мають в руках найбільший фінансовий капітал. Вони зловжили слабкою демократією і запровадили приховану диктатуру. Вони хочуть глобально, для всього людства, реалізувати т.зв. Велике перезавантаження. Однак вихід у тому, щоб це Велике перезавантаження реалізувалося на них ‒ через конфіскацію їхніх банків та майна. Вони повинні стати перед військовим судом. Якщо вони не будуть справедливо покарані, то довершать геноцид людства!

Перед військовим урядом стоять нагальні завдання:

1) взяти до своїх рук мас-медіа, якими поки що володіють ініціатори геноциду;

2) припинити геноцидну вакцинацію;

3) заборонити на території Америки небезпечну берголіанську секту, яка окупує Римо-Католицьку Церкву і паразитує на ній. Берголіанських єпископів необхідно позбавити уряду.

Чим є берголіанізм і яка його мета?

Берголіанізм окупує Католицьку Церкву по всьому світі. Бергольйо як єретик і відступник незаконно узурпує папський уряд. Він об’єднався з ініціаторами геноциду людства, планує Велике перезавантаження і так само, як Гейтс, пропагує геноцидну вакцину для всіх. Він легалізує содомію, яка суперечить Божим Заповідям, і веде до занепаду також американське суспільство. Інтронізацією демона Пачамами Бергольйо заперечив саму суть християнства. Єпископи, які представляють небезпечний сектантський курс Бергольйо в Католицькій Церкві, повинні бути позбавлені уряду. Єпископські кафедри повинні зайняти правовірні єпископи, що захищають Божі закони та правовірне вчення, яке веде до спасіння. Бергольйо глобально переводить Католицьку Церкву в сатанинську антицеркву Нью Ейдж. У Римі, 8 грудня 2020 року, Бергольйо став членом Ради з питань інклюзивного капіталізму разом із Ротшильдами, Рокфеллерами... Насправді він створив нероздільну єдність з глобалістами, які мають на меті редукцію, тобто геноцид, людства, і виконує їхню злочинну програму. Про це свідчить і грудневе проголошення Конгрегації віровчення, підписане Бергольйо, яке пропагує вакцини з клітинами абортованих дітей. У США злочинну програму Бергольйо реалізує Єпископська конференція. Вона просовує фатально небезпечну вакцинацію, від якої справжні експерти категорично перестерігають. Нова мРНК-вакцина: 1) змінює людський геном і робить людей генетично модифікованими організмами, нездатними передавати життя майбутнім поколінням, 2) містить гідрогель з органічними наночастинками, що є формою чіпування, 3) містить тканину, заживо вирвану з ненародженої дитини. Головним ініціатором сучасної геноцидної вакцинації є Білл Гейтс. Геноцидну програму цього злочинця просувають Бергольйо та берголіанські єпископи в США під гаслом «вакцина для всіх». Це зрада християнства, злочин проти Бога та злочин проти людства.

Сьогодні недостатньо покарати ініціаторів геноциду, військовий уряд повинен силою провести також відокремлення церковної ієрархії від берголіанського Ватикану. Навіть відхід Бергольйо не був би задовільним рішенням. На його місце прийшов би Франциск № 2, а духовну владу на окремих територіях фактично далі здійснювали б призначені ним слуги антихриста. Задля порятунку католицизму інституція папства повинна переміститися з Ватикану на інше місце. Ним сьогодні мали б стати США. В період релігійної кризи папський престол 70 років знаходився у Франції (Авіньйон, XIV століття). Крім того, в історії Церкви багато разів було двоєпапство, а навіть троєпапство. Але жоден із цих справжніх чи фальшивих пап не ліквідував доктринальних та моральних основ Церкви, так, як це робить Бергольйо. Створювати якусь мниму католицьку правовірність, примушуючи католиків будь-якою ціною слухатися багатократного єретика, відступника і бунтівника проти Бога, який лише окупує папський уряд ‒ це нонсенс! Страх перед схизмою є фальшивим. Реальність така, що схизма тут вже існує, бо верховний уряд окупує відступник, який відділився (sci,zw) від Христа. Хто вірний Христу, той не може бути в структурі, яку очолює Бергольйо. Розкол полягає в тому, що Бергольйо виступив проти Христа і Його Євангелія та проповідує фальшиве євангеліє (Гал. 1,8-9), за яке падає прокляття на нього і на тих, які йому підпорядковуються. Якщо в Літургії проголошується єдність з т.зв. папою Франциском, то це є відреченням від єдності з нашим Господом і Спасителем Ісусом Христом. Це має бути зрозуміло кожному католикові.

І єпископ, і священик, який перебуває в єдності з Бергольйо, має духа антихриста, співпрацює у масовому геноциді людства, а тому в Америці повинен бути визнаний як persona non grata. Хто підпорядковується Бергольйо та просуває його геноцидну програму вакцинації «для всіх», повинен стати перед судом разом з іншими злочинцями, які пропихають геноцид людства. Бергольйо зробив з Католицької Церкви небезпечну та антилюдську секту. Тому єпископи та священики повинні відділитися від цієї злочинної організації Бергольйо.

Як врятувати папство, яким Бергольйо зловживає для самознищення Церкви, і таким чином в корені його ліквідує?

Візантійський Вселенський Патріархат (BВП) закликає вас, правовірні єпископи Америки, відділитися від глобалізаційної системи т.зв. Єпископської конференції. Саме цим кроком ви вийдете з підпорядкування архиєретику та фальшивому папі Бергольйо. І навіть якщо б вас, правовірних єпископів, була меншість, створіть замість конференції власне єпископське об’єднання з чіткою програмою духовної обнови Католицької Церкви. Перестаньте згадувати в Літургії ім’я архиєретика Бергольйо та відділіться від сучасного єретичного і апостатичного Ватикану. Підстава цього ‒ порятунок самої суті Христової Церкви. Це принесе спасіння і кожному з вас та довіреним вам душам. Єпископи ВВП у надзвичайній ситуації та надзвичайним способом обрали законним папою колишнього нунція США, архиєпископа К.М. Вігано, за його відсутності. Обрання він ані не відхилив, ані поки що не прийняв. Бог чекає на вас, щоб ви створили умови для порятунку папства. Тому виступіть за правовірного наступника апостола Петра. Він був обраний у цій критичній ситуації, коли необхідно зупинити процес самоліквідації Католицької Церкви.

Шановні єпископи США, якщо зробите ці перші кроки, то цим знімете з Католицької Церкви прокляття, яке впало на неї за єресі синкретизму, неомодернізму та аджорнаменто ІІ Ватиканського Собору. Прокляття ще підсилюють найважчі злочини Бергольйо. Бог бажає, щоб рятівну реформу провели ви!

Якщо не проведете її, духовний рак буде прогресувати. Церква, вірна Христовому вченню, залишиться, але з вашої вини буде вже тільки у катакомбах. Тому не чекайте! В історії Америки та Католицької Церкви сьогодні настав історичний момент. Дійте рішуче, завтра вже може бути пізно!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

1.01.2021

Копію надсилаємо президенту США і представникам збройних сил.

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, які живуть у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник через необхідність захищати основні істини християнської віри від єресей та апостазії. Псевдопапу Бергольйо ВВП не визнає і йому не підпорядковується.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3