Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks151

CZY ORĘDZIA UKAZUJĄCE SIĘ W INTERNECIE POCHODZĄ PRAWDZIWE OD BOGA?

CZY ORĘDZIA UKAZUJĄCE SIĘ W INTERNECIE POCHODZĄ PRAWDZIWE OD BOGA

NIECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA I MARYJA NIEPOKALANIE POCZĘTA.

Panie Jezu otrzymuję różne Orędzia z internetu, czy One wszystkie są Twoje i Maryi, ponieważ nie chcę wkładać treści niezgodnych z Twoją Wolą?
PAN JEZUS

"Cieszcie się mieszkańcy Ziemi, że przychodzę z Nieba do was i oznajmiam jak trzeba żyć, a także jak trzeba przygotować się do czasu przyszłości. Zawsze przychodzę do ludzi i mówię do osób wybranych z różnch względów. Patrzę na serce i na wiarę. Mówię także do niewierzących, aby byli świadectwem dla innych niewierzących gdyż zawsze osoby otrzymujące Łaski z Nieba nawracają się. Jest Nam przykro, że duszpasterze nie chcą Nas pytać, nie chcą Nas słuchać i nie chcą Nam wierzyć, ani ludziom do których mówimy. Jest Nam przykro, że Nasze Słowa dopiero są zrozumiane po 50, lub 100 latach, a życie pełne jest niebezpieczeństw. Moim pragnieniem jest, aby ludzie na bieżąco chcieli wierzyć. Przede wszystkim Moi Apostołowie powinni sami pytać, bo jeśli nie chcą pytać, to ich dusze Ja zapytam, lecz będzie za późno na naprawienie krzywd i na przepraszanie Boga i ludzi. Gdyby ludzie chcieli żyć według Katechizmu i gdyby ludzie chcieli sami pytać co potrzebują, to nikt
z Nas na Ziemię by nie przychodził upominać, bo by nie było grzeszników.
Przeważnie Maryja schodzi z Nieba tylko dla was, aby was nauczać i pouczać, abyście wy ludzie mogli żyć w wiecznej szczęśliwości w Niebie obok siebie.
Dlatego cieszcie się mieszkańcy Ziemi, że My przychodzimy do was pomagać wam żyć według Woli Bożej. Wszystko rozważajcie i niczego nie pomijajcie.
Mieczysława obdarza Mnie nieustannie Chwałą, upomina ludzi aby nie pastwili się nade Mną i nie urągali Mnie złą nazwą. Nikt z rządzących Kościołem Katolickim nie chce Mnie pytać, a przecież po zakończeniu życia chcą ze Mną Bogiem się przywitać. Niestety, w ich dniu powiem im - nie znam was, idźcie do tego, który was zwodził i na swoje drogi doprowadził.
W dalszym ciągu pracuj Mieczysławo dla Uznania Mnie KRÓLEM POLSKI.
Nie wymagam od ciebie za wiele, bo dużo obowiązków internetowych bez sprzeciwu wykonujesz i nieustannie na Moją Chwałę i wywyższanie pracujesz. Jezus Chrystus Sędzia Sprawiedliwy kochający dusze wierne i bardzo gorliwe."
---------------------------------

Zapisała Meczysława przed Panem Jezusem w Kościele w Chicago - 8.10.20 r.