pl.news
21.9K

Watykańska policja przejmuje kilogramy złota i srebra

Włoska policja finansowa i żandarmeria watykańska przechwyciły kilogramy złotych i srebrnych monet, medaliony i tysiące euro w gotówce podczas nocnego nalotu na dom w Borgo Sardellino we Włoszech. …More
Włoska policja finansowa i żandarmeria watykańska przechwyciły kilogramy złotych i srebrnych monet, medaliony i tysiące euro w gotówce podczas nocnego nalotu na dom w Borgo Sardellino we Włoszech.
Według IlMessaggero.it (17 listopada), dom należy do ojca Fabrizio Tirabassi (55), który przez dziesięciolecia pracował w sekcji ekonomicznej watykańskiego Sekretariatu Stanu.
Tirabassi został zwolniony w maju i jest obecnie jednym z podejrzanych w ostatnim skandalu finansowym Watykanu.
Grafika: © Dragan Milicevic, CC BY-NC, #newsNbgpzjenvp
Piotr2000
Żądza posiadania, władzy, przyjemnosci i kult ciala, nieuporzadkowane pragnienie rozrywki, uciemiezenie innych i wykorzystywanie ich slabosci, pracy, owocow ich pracy, naiwnosci - od SZATANA pochodza i BIADA takim. Czas Sadu nadchodzi.
przeciwherezjom
Wszyscy masoni, i ci z Kościoła i ci z rządu pis-duda. Zastanówcie się - co wam po tej kasie od antychrysta? Wkrótce - czy jutro czy za miesiąc czy dwa lata - przecież to tak krótko - usłyszycie: "Głupcze, jeszcze tej samej nocy zażądają twej duszy od ciebie". Co wtedy zrobicie z tymi przeklętymi srebrnikami? Będą was palić ogniem nieugaszonym przez wieczność razem z tym, który wam je dał!