CÓRKA MARYI
11.3K

Matka Zbawienia: Moje Niepokalane Serce jest schronieniem, do którego musicie się kierować ...

Mother of Salvation: My Immaculate Heart is the refuge to which you must turn so that ...

KSIĘGA PRAWDY

środa, 5 grudnia 2012 roku, godz. 20.40

Moje dziecko, proszę, powiedz Moim dzieciom, aby wzywały Mnie, swoją ukochaną Matkę, bym mogła chronić je w tym czasie zamętu i niepokoju.

Moje Niepokalane Serce jest schronieniem, do którego musicie się kierować, abyście przez Moje wstawiennictwo mogli odnowić swoją wiarę i zaufanie do Mojego Syna.

Przyjdę wam z pomocą i popłyną Moje Łzy miłości i współczucia wobec każdego z was, a wtedy znajdziecie pokój w waszych sercach.

Z Moją pomocą, której musicie się starać szukać codziennie, Mój Syn udzieli niezbędnych Łask, abyście stali się godnymi Jego wielkiego Miłosierdzia.

Nigdy nie wahajcie się Mnie wzywać, bo Mój Syn dał Mi szczególny Dar. Pomogę wam przygotować wasze dusze, aby były miłe Mojemu Synowi.

Moja pomoc sprawi, że staniecie się silniejsi i będziecie odczuwać bliskość Mojego Syna, która będzie dla was takim pocieszeniem, że ponownie wrócicie do Mnie, abym mogła zapewnić wam bezpieczeństwo.

Jako Matka Zbawienia pomogę wam i waszym rodzinom, abyście zostali poświęceni Mojemu Synowi, Jezusowi Chrystusowi.

Nigdy nie wolno wam się lękać Mojego Syna, nieważne, jak bardzo zgrzeszyliście, bo On zawsze czeka na was z nadzieją, że zawołacie do Niego.

Nie jesteście w stanie zgłębić jego Miłosierdzia.

Moje słodkie dzieci, nigdy nie możecie komplikować modlitwy. Wystarczy tylko mówić do Mojego Syna i wzywać Mnie, aby pomóc Mi doprowadzić was do Niego.

Wasza Niebiańska Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…-rodzinom-abyscie-zostali-poswieceni-mojemu-synowi