lt.news
41

Tai oficialu: su Vatikanu susietai žiniasklaidai moka Google, Sorosas, Gatesas

ChurchMilitant.com (sausio 8 d.) parodė, kad oligarchai, tokie kaip Google, Sorosas ir Gatesas, finansuoja Pranciškus remiančią konformistinę žiniasklaidą, kuri aukština Covid vakcinas ir nutildo vakcinų kritikus.

Priemonė, skirta nukreipti į nemokamus katalikų žurnalistus ir nepriklausomą informaciją apie Covid vakciną, vadinama CatholicFactChecking.com. Jai vadovauja Aleteia.org, kuri priklauso Pranciškus remiančiai leidyklai Media-Participations.com, kurią 2011–2011 m. įkūrė Jesús Colina (nuotraukoje). Aleteia yra oficialus Vatikano komunikacijos departamento ir Popiežiškosios naujosios evangelizacijos tarybos bendradarbis. Aleteia „partnerystę“ su „Google“ užmezgė jau 2013 m.

CatholicFactChecking.com yra vienas iš vienuolikos projektų, kurie iš „Google“ pasidalino 3 mln. per biudžetą, kuris klaidinančiai vadinamas „Covid-19 vakcinos kovos su dezinformacija atviruoju fondu“.

Kad galėtų gauti „Google“ pinigus, jos svetainė CatholicFactChecking.com gauna patarimų iš Ispanijos „Instituto de Salud Global“, kuris gavo 57 mln. JAV doleri7 iš Geitso fondo ir 150 000 JAV doleri7 iš George'o Soroso Atviros visuomenės fondo.

Pastaba: Gloria.tv yra 100% finansuojama skaitytojų, daugiausia nedidelėmis aukomis. Ją valdo neatlygintini katalikai vardan Dievo. Būsime labai dėkingi, jei norite padėti mums apmokėti sąskaitas. Labai ačiū! Tai galite padaryti čia.

Paveiksliukas: Jesús Colina © Conferencia Episcopal Española, CC BY-SA, #newsUruixmxmrp