WAŻNE bo wraz z ucieczką Benedykta XVI. z Watykanu, z Rzymu, wojna rozpocznie się na wielką skalę!

Carbonia 26 maja 2021, 16:45 - Maryja: W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Pokój w waszych sercach, moje dzieci! Bądź darem dla Pana, poświęcaj się dla swoich braci, oddaj swoje życie dla zbawienia świata.

Ta ludzkość wpadła teraz w ręce szatana; nie jest w stanie zmartwychwstać, ponieważ tak bardzo kocha grzech, tak bardzo kocha rzeczy tego świata, że wymazała Boga ze swojego serca; ich Stwórca już nie istnieje; są tylko pieniądze, pogoń za karierą, władza i pożądliwość ciała.

Moje dzieci, umiłowane dzieci, nie bójcie się niczego, kontynuujcie swoje zadanie, nie myślcie o swojej przyszłości na tej ziemi, bo wszystko się skończyło. Twój poranek jest w domu Bożym, gdzie Bóg przygotował już dla ciebie wielką ucztę, wielką ucztę! Wielki dom, który pomieści was wszystkich razem z Nim.

Niebo świętuje przybycie jednego ze swoich dzieci… jutro będzie świętować przybycie kolejnych dzieci. Przygotujcie się, bo to może się zdarzyć z dnia na dzień, z chwili na chwilę, nikt nie wie, jak długo jeszcze będzie żył na tej ziemi, tylko Bóg wie.

Każdy z was otrzymał misję, każdy z własnymi darami, własnymi umiejętnościami. Zaakceptuj to, idź i dziękuj Niebu, zawsze dziękuj swojemu Bogu Stwórcy. Trzymajcie mnie blisko siebie, dajcie mi posłuszeństwo, moje dzieci, przyjdę teraz, aby wziąć was za rękę i poprowadzić do ostatecznego wyzwania.

Nadszedł czas, godzina już wybiła, teraz wszystko stanie w płomieniach, bo wraz z ucieczką Benedykta XVI. z Watykanu, z Rzymu, wojna rozpocznie się na wielką skalę!

Oto czerwona flaga zostanie podniesiona w Watykanie, wszystko zostanie wywrócone do góry nogami i Moje dzieci, które mogą uciec, będą zmuszone do ucieczki; inni zostaną zabici przez wściekłość wroga.

Pozostańcie zjednoczeni, moje dzieci, naprawdę kochajcie się nawzajem, tak jak Bóg was umiłował... Jezus oddał swoje życie dla waszego odkupienia, więc czynicie to dla swoich bliskich.

Nie spieszcie się, moje dzieci, tylko Bóg zna czas, ale doszliśmy do tej godziny, jesteśmy teraz w tej przemianie, wszystko musi się teraz skończyć na tej ziemi. Wiatr ze wschodu jest silny, rozpocznie się wojna i będzie katastrofalna, ale dzieci Boże będą bezpieczne.

Weźcie do rąk Różaniec Święty, trwajcie w nieustannej modlitwie, poświęćcie go Moim troskom, a ja jako Matka Jezusa i Twoja Matka będę wspierać wasze modlitwy tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Kochajcie się, moje dzieci, nie walczcie, to życie się skończyło. Przybyłeś tu na misję; Wypełniajcie tę misję z największą ufnością do Boga do końca, zawierzcie się Mu, nie patrzcie w prawo ani w lewo, nie oglądajcie się za siebie, ale kierujcie wzrok ku Niebu, gdzie wkrótce objawi się chwała Boża, objawienie świecącego krzyża ! Przychodzi, aby przyprowadzić do siebie wszystkie Swoje dzieci, przychodzi, aby dać światu ostatnią szansę na skruchę, po której nastąpi płacz i zgrzytanie zębów.

Śmiało i podnieście swój różaniec, złóż go w rękach swojej Niebieskiej Matki, Najświętszej Dziewicy; doda ci siły i entuzjazmu, aby iść naprzód i przyjść na spotkanie z Twoim Synem Jezusem.

Niech Najświętszy i Boski Sakrament będzie wysławiany i wysławiany w każdej chwili.
Chwalony i chwalony niech będzie w każdej chwili Najświętszy i Boski Sakrament.
Niech będzie pochwalony i wysławiany przez cały czas Najświętszy i Boski Sakrament.

Ucałuj krzyż na swoim różańcu, ucałuj Jezusa, ofiaruj Mu swoje życie, ucałuj Go trzy razy... Uczyń krzyż w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Idźmy naprzód Moje dzieci, walka będzie ciężka, ale razem odniesiemy zwycięstwo! Bóg już wygrał, Jezus już wygrał! Najświętsza Maryja jest z wami, abyście i wy zwyciężyli tę bitwę.

Pójdźcie, jestem z wami, kładę w wasze ręce na tym Różańcu Świętym i prowadzę was, miejcie ufność we Mnie, poddajcie się Moim ramionom, prowadzę was do Mojego Syna Jezusa.
Dwa Serca Maryja Jezus
Wiarygodne zródło kommherrjesus.de