pl.news
43.2K

Kobieta oskarża Kardynała Oueletta o "zły dotyk" w miejscu publicznym

Kardynał Kurii Marc Ouellet, lat 78, w ramach pozwu zbiorowego został oskarżony o "nieodpowiednie dotykanie w miejscu publicznym" pani F., ówcześnie …
Krzysztof Kolumb
Pamiętam, gdy na początku lat 90-tych przy drogach stały panie, które przyjechały do Polski na ,,urlop wypoczynkowy". Gdy Policja je zatrzymywała te tłumaczyły się tym, że padły ofiarą sutenerów, którzy zabrali im paszporty a te nie mogą wrócić do swojego kraju - bidulki. Rano koleś wywozi panienki, wieczorem je odbiera, pieniądze zabiera a one niewinne jak baranki- hahaha. ,,Zły dotyk" chyba …More
Pamiętam, gdy na początku lat 90-tych przy drogach stały panie, które przyjechały do Polski na ,,urlop wypoczynkowy". Gdy Policja je zatrzymywała te tłumaczyły się tym, że padły ofiarą sutenerów, którzy zabrali im paszporty a te nie mogą wrócić do swojego kraju - bidulki. Rano koleś wywozi panienki, wieczorem je odbiera, pieniądze zabiera a one niewinne jak baranki- hahaha. ,,Zły dotyk" chyba działa podobnie.
Krzysztof Kolumb
Poczuła mamonę
Sławomir Sokołowski
To raczej jedyne wyjaśnienie. Skoro kardynał "słynął" z "namiętności" (a może to była zbyt wylewnie okazywana prawdziwa miłość bliźniej) dlaczego się do niego zbliżała? Dlaczego nie ostrzegała inne kobiety i nie doniosła do organów kościelnych i państwowych, a pozwalała swoje "organy" pieścić?
Sławomir Sokołowski
Dlaczego ta "skrzywdzona" kobieta wcześniej milczała? Czy to juz norma, że o "przestępstwach" "seksualnych" ludzie sobie przypominaja po kilkudziesięciu latach?